Dětské oblečení Play Today

Dětské oblečení Play Today

Oblečení pro děti Play Dnes je rozmanité výběr stylového a cenově dostupného oblečení pro děti od narození do 14 let. Butiky Play Today jsou obchody s více značkami, které prezentují nové kolekce evropských známých výrobců a vlastní produkci pod stejnojmennou značkou. Společnost Play Today úzce spolupracuje s mezinárodními společnostmi Walt Disney a Marvel a ruskými značkami, takže můžete snadno najít své oblíbené postavy ze zahraničních i domácích karikatur na výtiscích dětského oblečení.

Vlastnosti

  • Play Dnešní obchody jsou vybaveny oděvy, obuví a doplňky od předních evropských značek.
  • Rozsah velikostí umožňuje výběr oblečení pro děti od 0 do 14 let.
  • Sortiment společnosti zahrnuje celoroční dětské oblečení, tj. Lehká trička a bundy, plavky, lehké bundy, větrovky, zimní oblečení a boty pro každou sezónu.
  • Rozměrová mřížka je tradiční pro děti a odpovídá výšce dítěte (od 56 do 164 cm).
  • Kolekce Disney je jednou z nejoblíbenějších ve značce a je neustále aktualizována o nové postavy a styly šatů, obleků, triček, kombinéz, domácích i jiných oděvů.
  • Charakteristickým rysem značky evropského oblečení může být výjimečná hodnota za peníze; Sortiment představují vysoce kvalitní oděvy vyrobené z přírodních a syntetických tkanin s nejlepším výkonem za rozumné ceny.

Sbírky

Kolekce Play Today pro novorozence představuje oblečení pro dívky a pro chlapce: tělo, romper, kombinézy, botičky, pískoviště, soupravy oblečení, spodní prádlo, oblečení dneška a spánku, punčochové zboží a další. Zde jsou stylové sady přírodního materiálu - bavlny, která je příjemná pro tělo dítěte. Existují omezené edice souprav pro vypouštění a jedinečné výstroje pro vypuštění nebo křest.

Pro mladší generaci, Play Today připravené módní oblečení: ležérní oblečení ve formě triček, svetrů, kalhot, šatů, souprav, doplňků, bot a dalšího oblečení. Pro teenagery prezentovaly školní uniformy v kolekci S´COOL! od přísných sad, jako jsou sukně a bundy pro dívky nebo kalhoty pro chlapce až po sportovní uniformy, boty a doplňky, které pomohou vytvořit plnohodnotný business image.

Školní oděv Play Today je vysoce kvalitního a stylového exteriérového designu, protože dítě tráví mnoho času ve školní uniformě. Příjemným bonusem pro rodiče bude atraktivní cena za soubor nebo jednotlivé objekty formuláře, protože děti občas rychle rostou a často velkou ranou do peněženky jsou časté nákupy takových důležitých školních oděvů.

Vynikající sbírka "Disney" je dětské zboží s postavami amerických karikatur pro věk od 0 do 14 let pro chlapce nebo dívku. K dispozici jsou také každodenní soupravy jako bundy a kalhoty, sportovní oblečení a oblečení na spaní, sváteční šaty a luxusní kostýmy k publikaci, doplňky: kabelky, kravaty, ponožky a punčochové kalhoty.

Italská kolekce Tutti Quanti dává dětem příležitost vypadat sofistikovaně a stylově, aby se cítili pohodlně a pohodlně. Značka Tutti Quanti se specializuje na výrobu módních a moderních oděvů pro dívky a chlapce, čímž přináší do svého stylu „italskou“ náladu a sofistikované linie.

Boty volal Lelli kelly Zvláštní pozornost si zaslouží díky jedinečným výrobním technologiím a velkolepému externímu řešení, které ocení dospělí i děti.

Tabulka velikostí

Při nákupu oblečení pro dítě je nejdůležitější správně určit velikost a moderní matky dlouho vědí, že velikost odpovídá růstu dítěte nebo staršího dítěte. Společnost Play Today rozděluje oblečení podle velikosti do tří kategorií: od 0 do 2 let, od 3 do 8 let, od 9 do 14 let.

Minimální velikost oblečení pro děti je 56 cm; Mimochodem, v řadě značky je linka pro novorozence od 56 do 74 cm, pravítko Baby je určeno pro děti od 74 cm do 92 cm na výšku.

Oblečení pro dospělé děti se prezentuje ve velikostech od 98 cm do 128 cm, nebo od 3 do 8 let. Dále přichází řada Play Today pro teenagery od 9 do 14 let: od 134 cm do 164 cm výšky.

Pokud jde o velikost sortimentu bot Play Today, nejmenší velikost je 19, velká je 28 pro děti, pro teenagery jsou boty k dispozici ve velikostech až 39.

Recenze

Kupující dětského oblečení pro děti Play Today označit slušnou kvalitu a vynikající hodnotu za peníze. Některé matky jsou zmatené, že dětské věci vynikající kvality a stylového exteriérového designu mohou být levné, takže značka získává stále více stálých zákazníků. Pečující rodiče si ve svých recenzích všimnou možnosti nakupovat věci v maloobchodních prodejnách a díky on-line službě, zejména proto, že jsou zde prodejní místa ve 30 městech Ruska a jejich počet přesahuje 40 kusů.

Dokonce i po mnoha praních dětské oblečení neztrácí svou přitažlivost, říkají matky. Svrchní oděvy pro děti slouží po celá léta a přecházejí dědictvím, protože se nezhoršují a neupadají do děsivého stavu. Příjemné ceny v běžných dnech a obzvláště atraktivní během prodejní sezony dělají značku Play Today oblíbenou mezi našimi matkami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky