Dětské sportovní oblečení

Dětské sportovní oblečení

Když přijde podzim, prvorozenci, stejně jako jejich starší soudruzi, očekávají třídy tělesné výchovy. Opět platí, že všechny kluby a sportovní oddíly, které zastavily svou práci na prázdniny, začnou pracovat a rodiče mají otázku - jak dostat vhodnou sportovní uniformu pro vaše dítě?

A chci si koupit ne levné a nespolehlivé, ale oblečení z kvalitního materiálu, které by bylo nejen trvanlivé a pohodlné, ale také atraktivní vzhled. Dnes je výběr dětského sportovního oblečení obrovský, je k dispozici v různých modelech a barvách, z různých tkanin, odlišných texturou.

Materiály

Fleece

Jedná se o velmi elastický materiál, jemný na dotek, který se liší hustotou. Pro tento typ tkaniny je charakteristická jeho schopnost dokonale odstranit vlhkost, takže na ní nezůstává odpařování z povrchu kůže, zatímco teplo je zachyceno vzduchovou mezerou. Ve sportovním obleku takového materiálu bude vaše dítě vždy teplé a suché. Většinou fleece šijí demi-dětské dětské tepláky.

Membránová tkanina

Pod tímto materiálem není pot zpožděn. Tkanina se stane překážkou pronikání chladu a vlhkosti zvenčí a ztráta tepla se tedy výrazně zpomalí. Membránová tkáň bude také bariérou proti teplu. Tkanina je uznána jako pohodlná a trvanlivá, vhodná pro přizpůsobení lyžařského obleku pro dívky a chlapce, nebo jen pro aktivní hry v zimě.

Přírodní vlna

Je známá svou měkkostí a pružností, dobře prochází vzduchem, nepadá, je odolná vůči znečištění a rychle zahřívá svaly. Nevýhodou tohoto materiálu je skutečnost, že vlna se rychle deformuje a na kolenou a loktích dítěte se tvoří ošklivé úseky. Vlněné šité tepláky, ale aby se zabránilo ošklivému protahování, do tkaniny se zavádějí syntetická vlákna.

Pletené zboží

To může být nazýváno univerzální tkaninou: to se táhne dokonale, a téměř ne deformuje, a ne elektrifikuje, a je měkký na dotek. Tělo vašeho dítěte v takovém oblečení snadno dýchá a po celý rok bude chráněno před teplem i zimou.

Streychevy velur

Jedná se o jemný materiál, který má na povrchu plátna krátký, lehce lesklý chuchvalec. Na dotek takové oblečení bude jemné, tělo dítěte se velmi pohodlně vejde a vůbec neinterferuje s jeho aktivním pohybem. Streychevy velur je velmi trvanlivý, dlouho si zachovává svůj tvar a nebojí se drobného poškození a otěru. Z tohoto materiálu, hlavně šití tepláky pro mladé sportovce.

Polyamid

Tato látka dýchá, je lehká a trvanlivá, nebojí se odření a velmi rychle schne. Takové výrobky mohou udržet tvar a počáteční vzhled po celá léta. Nevýhody polyamidu zahrnují péči o tyto oděvy: praní vyžaduje pouze nízké teploty a je vhodné, aby se tyto oděvy pro děti nesušily, když je slunce horké a nepřehřívejte se při žehlení.

Kvalitní sportovní oblek pro dítě musí mít podšívku z bavlny, polyesteru nebo síťoviny s natažením (stretch). Řezací oděvy pro děti by neměly bránit jejich pohybu.

U moderních potahových tkanin se vymyslí nezbytná výměna vzduchu, která absorbuje vlhkost a „transportuje“ ji na vnější vrstvu dětského sportovního oblečení. Mají lehkost, trvanlivost, hypoalergenní vlastnosti a dokonale zadržují vlhkost přicházející zvenčí.

O stylech

 • rukávy mohou být řezané raglán, přesné, šité na manžety knoflíkem, s gumičkou nebo na šňůrce;
 • bunda může mít jednodílnou nebo odnímatelnou kapuci;
 • obojek je otočný, stojací límec nebo výstřih;
 • dětské sportovní oblečení může být podšívané a nepodložené;
 • nohy mohou být ploché nebo mají pletenou manžetu, zip, knoflík nebo suchý zip;
 • kapsy na dětském sportovním oblečení jsou nad hlavou, zadlabány, vnější, vnitřní - na bundě nebo kalhotách, nebo dokonce ani neexistují. Tyto kapsy jsou otevřené nebo zipové, knoflíkové nebo lepkavé.

Kompletní sada kostýmů

Oblečení pro děti zahrnuje:

 • Trička (krátký rukáv), trička s kraťasy a kalhoty různých délek;
 • bundy s kapucí nebo bez kapuce s kalhotami a kalhotami;
 • Trička (dlouhé raglánové rukávy) s kalhotami;
 • Bundy bez rukávů (mohou mít kapuci) s kalhotami, šortkami nebo kalhotami;
 • elastický top s legíny, „cyklistickými stezkami“ nebo dlouhými kalhotami;
 • zdarma kimono obleky.

K dětským gymnastickým plavkám v sadě patří sukně (dlouhé nebo krátké), kalhoty nebo legíny.

Populární značky

Adidas pro děti

Dětské oblečení této společnosti je plně v souladu se všemi mezinárodními standardy a možností nákupu sportovního oblečení pro jakýkoliv druh sportu. Kromě toho, Adidas produkty jsou maximální pohodlí pro dítě ve všech situacích. Modely vyráběné touto německou firmou jsou vyráběny ve velkém množství. Soupravy pro sebe si budou moci vybrat i ty nejmódnější a stylové kupce, pro které má jas v jejich každodenním životě velký význam.

Dětské sportovní oblečení této společnosti na vašem dítěti bude mluvit o jeho dobrém vkusu a jeho postavení mezi vrstevníky bude hodné. Dítě může nosit tento módní oděv moderního dne po celý den a nikdy nebude omezovat jeho pohyby.

Adidas hovoří o dětském oblečení jako o nejlepším způsobu, jak si dítě může od útlého věku zahrát sport, jít na své první úspěchy a zlepšit, zmírnit jeho charakter, kultivovat důvěru v úsilí o dosažení cílů a rozvíjet ambiciózní kvality. Ne nadarmo jsou produkty této společnosti vidět na nejznámějších atletech a idolech, které se mladší generace snaží napodobovat.

Vpřed

Dětské oblečení této společnosti jsou krásné a pohodlné věci, a oblečení je takové, že dítě může dostat všechny potřebné věci pomocí služeb této značky pouze. Designéři promysleli individualitu dětského oblečení a velký výběr barev.

Na mnoha modelech je logo společnosti a originální vzory. Kvalita dětských výrobků této společnosti na dlouhou dobu nikdo na pochybách, pro přizpůsobení použité vysoce kvalitní materiály - přírodní a syntetické.

Zvláštností oblečení Forward je jeho vysoká pevnost a trvanlivost. Tato společnost vyrábí sportovní oblečení pro chlapce a dívky v široké škále.

Pro chlapce

Jaký sportovní oblek je potřebný pro chlapce ve věku 10 let - neutrální nebo tmavé barvy, pohodlné, krásné, ne chladící pohyby. V tomto věku jsou děti velmi aktivní a oblečení pro ně by mělo být vhodné. Styly sportovních obleků pro chlapce v této společnosti jsou volné, velmi lehké, jsou pohodlné na sportování nebo na pěší turistiku.

Je důležité, aby pro chladnou sezónu Forward vyrábí obleky pro chlapce se spolehlivou izolací polyesterem nebo rounem.

Pro dívky

Holčičky chtějí nosit pestrobarevné oblečení a tepláková souprava není výjimkou. A to je dobře známo výrobcům dětského sportovního oblečení této společnosti, proto jsou pro mladé sportovce nabízeny nejen pohodlné a praktické, ale také světlé, různé odstíny s krásnými nášivkami. Dokonale prochází vzduchem a neomezuje pohyby dítěte.

Dívky, stejně jako chlapci, nechtějí používat své tepláky nejen pro trénink, ale také pro hraní na čerstvém vzduchu. Zde si můžete také zakoupit oblečení, boty a doplňky pro vaše dítě.Kromě sportovních oděvů je zde velký výběr sak, spodních bund, klobouků, rukavic, šatů a mnoho dalšího. Pro turistiku si můžete vyzvednout krásný dětský batoh nebo tašku.

Je důležité, aby si rodiče pamatovali, že při nákupu určitého sportovního oblečení pro své dítě musí brát v úvahu nejen jeho kvalitu a cenu, ale také názor dítěte na barvu, potisk a pruhy na něm. Děti s mnohem větším zájmem budou koneckonců zapojeny do sportu, pokud jejich oblečení není jen pohodlné, ale také „zábavné“.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky