Lehké oblečení pro děti

Lehké oblečení pro děti

Jakmile se počasí začne zhoršovat a období dešťů nahradí horké léto, nebo naopak, po kruté zimě, slunce je teplé, slibné teplé jaro, rodiče jsou zmateni nákupem demi-sezóny oblečení pro děti.

Rodiče chodí nakupovat nebo procházet stovky webů při hledání kvalitních demi-sezonních obleků, sak, kalhot a kalhotových kalhotek pro chlapce a dívky.

Dlouhodobě nejsou žádné problémy s nabídkou dětského demi sezónu. Rodiče se mohou rozhodnout správně a koupit si kvalitní sadu pro dítě.

Pravidla výběru

Vyberte si jeden nebo jiný model oblečení pro děti v sezóně, měli byste se řídit některými pravidly, které vám pomohou správně se rozhodnout:

 • Vyberte si modelové oblečení pro děti, zaměřené na věk vašeho dítěte. Například pro dítě mladší 1 let budou vhodné transformační kombinézy, do kterých jej můžete umístit stejně jako v obálce, nebo v případě potřeby nosit jako normální kombinézu.
 • Vyberte si demi-sezónu dětské oblečení, zastavte svou volbu na modelech se zipem. Ať už je to bunda nebo 1-letá sada, zip vám pomůže rychle a bez problémů oblékat vaše dítě.
 • Kupte si demi-sezónní oblečení pro děti vysoké kvality, které se po první aktivní procházce neroztrhnou.
 • Je lepší si koupit dlouhou bundu, která se dostane na kolena. Takový model bundy dokonale bude vhodný jak pro chlapce, tak pro dívku. Bude dokonale chránit záda vašeho dítěte před pronikavým větrem, pokud se posadí nebo ohne.
 • Věnujte pozornost příslušenství: neměly by být tvrdé tkaničky, velká tlačítka, blesky s ostrými hranami, takové prvky mohou zranit vaše dítě.
 • Při volbě konkrétního modelu demi-sezóny pro děti věnujte pozornost teplotním podmínkám pro nošení, které jsou uvedeny na štítku. Budete vědět, v jakém počasí je lepší nosit takové oblečení, aby vaše dítě nemrzlo nebo naopak, aby se necítil příliš horký.
 • Nekupujte velmi velké oblečení pro děti. V takovém oblečení bude vaše dítě nepohodlné pohybovat se, což může způsobit zranění. Nejlepší volba je jedna nebo jedna a půl velikosti větší. V takové bundě nebo kombinéze bude vaše dítě schopno chodit na podzim a budou jen na jaře.

Co si vybrat?

Různí výrobci nabízejí demi-sezónu oblečení pro děti. Volba dětského oblečení by měla být brána vážně. Koneckonců, záleží na správném modelu, že se vaše dítě bude cítit pohodlně. Demi-season oblečení pro dívky a chlapce by mělo být nejen módní a stylové, ale také splňovat určité požadavky:

 • Podšívka v dětském oděvu by měla být vyrobena z přírodní tkaniny, jako je fleece nebo bavlna. To platí zejména pro děti, u kterých se může vyvinout alergie na syntetickou tkáň.
 • Tkanina pro dětské oblečení by měla mít některé vlastnosti:
 1. odpuzují nečistoty;
 2. nepropouští vlhkost;
 3. chránit před pronikavým větrem.
 • Nejlepší volba, když je dětské oblečení vyrobeno z membránového materiálu. I když je vaše dítě vystaveno dešti, jeho oblečení zůstane suché.
 • Jako izolace pro děti demi-season oblečení by měly být použity sintepon, holofiber nebo izosoft. V takových oděvech Vaše dítě nezmrzne, pokud se s ním rozhodnete pro delší procházku nebo náhle zchladnete.
 • Dětské polořadovky by měly být lehké a pohodlné.Vaše dítě by mělo být v pohybu pohodlné a pohodlné.
 • Lehké oblečení pro děti by mělo být snadno umývatelné a suché. Děti obvykle tráví čas venku. Špatné počasí, louže nebo špína jim nezabrání hrát hry. Proto se vracejí z procházky v oblečení, které je zdaleka čisté. Pokud oděv dlouho schne, dítě riskuje ztrátu chůze, i když je počasí již vynikající.
 • Světlo odrážející prvky by měly být šity na dětské oblečení. Chrání vaše dítě ve tmě.

Modely

V závislosti na věku vašeho dítěte mu budou vyhovovat různé modely dětského oblečení. Čím starší je vaše dítě, tím více oblečení vypadá jako dospělý.

Pro děti do 1 roku

Lékaři doporučují chodit s dětmi téměř od prvního dne po porodu. Pokud se dítě narodilo v teplém období roku, rodiče nemají problémy s výběrem správného oblečení. Ale co když se vaše dítě narodilo v offseason? Volba je zřejmá - musíte si zakoupit sadu na 1 rok.

Nejoblíbenějším modelem je kombinovaný transformátor. Lze jej použít jako obálku pro chůzi s novorozencem nebo při opuštění nemocnice. Když vaše dítě vyroste, můžete tento model nosit jako kombinézu. Jedná se o univerzální model, ve kterém bude vaše dítě pohodlné a pohodlné. Navíc vám ušetří další náklady.

Mějte prosím na paměti, že sada na 1 rok by měla zahrnovat rukavice a botičky, které zachrání ruce a nohy dítěte v chladném počasí. Boty se hodí, pokud se vaše dítě ještě nepohne a tráví čas chůzí v kočárku, klokani nebo v náručí dospělých.

Pro děti stojí za to kupovat modely demi-sezóny oblečení s manžetami na rukou, díky kterým se rukávy kombinézy pohodlně vejdou a chrání ruce dítěte před zimou.

Na zadní straně a kapuce by měla být rezinochki k modelu je lepší sedět na vašem dítěti. Přítomnost kapoty, která je odnímatelná, bude další výhodou. Pokud není venku vítr, může být kapota rozepnuta, aby nebránila dítěti v sezení nebo ležení v kočárku.

Od 1 do 8 let

V tomto věku se děti začnou aktivně pohybovat a sedět v kočárku s velkými obtížemi. Že to bylo vhodné pro vaše dítě, a vy jste se nestarali o jeho zdravotní stav, měli byste se rozhodnout pro samostatný soubor. Složení této soupravy obsahuje bundu a náprsník.

Hlavní výhody této soupravy jsou:

 • Na semi-overaly jsou umístěny popruhy, které lze nastavit na délku. Proto v tomto souboru může vaše dítě trvat déle než jednu sezónu.
 • Polokošile a prodloužená bunda dokonale ochrání záda vašeho dítěte před větrem, bez ohledu na to, jakou aktivní hru hraje.
 • Uvnitř, například v obchodě, můžete sundat sako a vaše dítě zůstane v kalhotách. Nebude tedy v místnosti horký, pokud nebude možné zcela odstranit vnější oděv.

Pro děti od 8 let

Chlapci a dívky od 8 let se stávají skutečnými neklidnými. Mají rádi aktivní venkovní hry. Co by mohlo být lepší, než jít na houpačku nebo hrát s přáteli? Proto by rodiče při výběru demi sezóny oblečení pro děti ve věku 8 let měli věnovat zvláštní pozornost materiálu, ze kterého jsou oděvy vyrobeny. Neměla by procházet vlhkostí a vzduchem. Je lepší, když je demi-season oblečení vyrobeno z membránového materiálu.

Nejlepší možností by mohla být sada saka, která se dotýká kolen a teplých kalhot. Bunda může mít zavírací krk, protože v tomto věku může dítě odmítnout nosit šátek. Tento design bunda zachrání vaše dítě před silným větrem. Kalhoty mohou mít pruhy. Tento model nebude týrat a chránit vaše dítě před vlhkostí, pokud se rozhodne projít louže.

Ochranná známka "Moje radost"

Kdo řekl, že kvalitní demi-sezónní oblečení pro děti by mělo být nutně od zahraničních výrobců? Dětské oblečení pro mimosezony od ruských výrobců není o nic horší než zahraniční protějšky. Příkladem je ochranná známka "My Joy", která vyrábí produkty pro děti již 10 let. Nejen moderní a stylové oblečení pro děti. Je vyrobena z vysoce kvalitních membránových materiálů.

V demi sezóně oblečení pro děti z ochranné známky "My Joy", nemůžete se obávat, že vaše dítě bude zmrazit a chytit zima. Oblečení pro chlapce a dívky je perfektně chrání před chladným větrem a deštěm.

Ochranná známka "My Joy" vyrábí demi-sezónní kombinézy, kombinézy a semi-kombinézy pro děti z jasných barev. Můžete snadno vybrat sadu na 1 rok, stejně jako pro děti ve věku od 1 do 8 let.

V demi sezóně oblečení z ochranné známky "My Joy", bude vaše dítě cítit pohodlně, trávit čas aktivně na ulici a být odlišný ve stylovém způsobem mezi svými vrstevníky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky