Oblečení pro propuštění novorozenců

Oblečení pro propuštění novorozenců

Výpis z nemocnice je šťastný a důležitý okamžik v životě každého z rodičů. Samozřejmě, že každý rodič chce, aby to byl krásný a nezapomenutelný okamžik. Kluk v elegantním oblečení je hlavním hrdinou této příležitosti.

Vlastnosti

Vypuštění z nemocnice - den, kdy bude dítě na ulici poprvé, měl by se cítit pohodlně. Zkušení matky a pediatrové doporučují vybírat oblečení nejen pro počasí, pohlaví dítěte, ale také pro kvalitu soupravy pro propuštění. Syntetické a hrubé materiály v této situaci jsou zcela nepřijatelné.

Důležitým rysem oblečení je jeho velikost. Jak přesně se dítě narodí, bude známo po jeho narození.

Dokonce i ty nejpřesnější ultrazvukové stroje a nejlepší lékaři mohou s parametry malého muže udělat významnou chybu. Zpravidla se děti narodí s nárůstem o 48-55 centimetrů. Chlapci jsou často větší než dívky a to by mělo být také vzato v úvahu. Proto musí být oděv pro výtok vybírán v souladu s růstem dítěte. Rozsah velikostí pro děti začíná v 50, pak každá velikost je přidána 6. Ale zpravidla je padesátá velikost určena pro děti s nízkou váhou a předčasně narozené děti a často se ukáže, že jsou malé pro děti narozené v čase. Pokud se dítě narodilo padesát centimetrů, měli byste zvolit větší velikost.

Shrňte výše uvedené a uveďte některá doporučení pro mladé rodiče:

 1. Dětské oblečení je lepší, pokud jsou švy na vnější straně výrobku. Jemná pokožka dítěte je tak chráněna před otěrem a jinými škodami.
 2. Je třeba dbát na to, aby se oblečení se zipem. Tlačítka a tlačítka jsou bezpečnější a pohodlnější.
 3. Pediatři doporučují nákup přírodní tkáně.
 4. Teplé oblečení v zimním setu by mělo být 1-2 velikosti větší než tělo a košile.
 5. Aby nedošlo ke ztrátě, připravte stůl s různými velikostmi a vezměte si ho s sebou do obchodu.
 6. Je důležité si uvědomit, že stejná velikost od různých výrobců se může od sebe velmi lišit.

Modely

Tam je obrovský výběr krásných a kvalitních šatů. Maminky a tatínky by si měli vybrat ten, který se vám líbí pro vaši malou princeznu nebo prince.

Je důležité vytvořit si seznam, abyste nezmeškali důležité detaily:

 1. Pletené a kalikové pleny jeden po druhém.
 2. Flanel a bavlněné vesty v jednom kuse.
 3. Čepice je jedna věc.
 4. Teplý klobouk jeden kus.
 5. Plenka - jeden kus.
 6. Kombinézy na ulici, obálka na výpisu nebo přikrývka s krásným přikrývkou a pásky odpovídajícího odstínu.
 7. Autosedačka pro novorozence - jeden kus.

Maminka by se měla řídit takovým minimálním seznamem, měnit a doplňovat ji podle svého uvážení. Existuje tolik možností oblečení, že vkus a preference mladých rodičů rozhodnou všechno.

 • Pro dívky. První seznámení s malou dámou by mělo být nezapomenutelné. Konec konců, na ni se budou dívat nejen zaměstnanci porodnice, ale i příbuzní, kteří se s ní přišli setkat. Pro každou matku je důležité, aby její dítě vypadalo nejlépe.

Zpravidla jsou do porodnice vybírány krásné, pohodlné a kvalitní věci. Takové oblečení je vyrobeno z bavlny, veluru, rouna nebo hedvábí. Mnozí se nyní pohybují od standardního růžového sortimentu a volí obrovské množství dalších barev. Měkká levandule, citron, sladká máta nebo bílé obálky jsou elegantní, krásné, elegantní a vhodné oblečení pro malou princeznu. Samozřejmě je lepší se vyhnout tmavým a ponurým tónům, protože událost je stále jasná a radostná.

Jemně a vzdušně na dívce bude vypadat šaty z krajky, luxusní kombinézy nebo sukně.Často si rodiče vybírají oblečení zdobené kamínky a krystaly. Ale s touto volbou stojí za to být velmi opatrní, aby tyto krystaly nepoškodily.

 • Pro chlapce. Mladí knížata si zpravidla vybírají oblečení v modré, modré, šedé nebo bílé barvě. Chlapec je oblečený v bavlněném nebo pleteném těle. To stalo se módní dát kopie dospělých položek na děti. Originální rodiče mohou snadno dostat malý oblek s motýlem. Ale stojí za to připomenout potřeby dítěte, jak pohodlný bude v tom.

Pokud rodiče předem nepoznali pohlaví dítěte a matka se rozhodla koupit oblečení pro výtok před porodnicí, bílá barva by byla vynikající alternativou. Všestranný a praktický, bude skvěle vypadat jak na chlapce, tak na dívky. Je žádoucí, aby matka koupila kit pro dítě předem. Vyhne se tak nepříjemným překvapením a obavám, že si mladý otec vybral špatný koncert a malé nebo velké oblečení pro dítě. Hlavní věc, že ​​dětské oblečení bylo nejen krásné, ale také pohodlné. Bez ohledu na to, jaké obálky si rodiče vyberou, je důležité zvážit počasí. Elite oblečení pro dítě zapůsobí na představivost příbuzných, ale mladí rodiče by měli přemýšlet o racionalitě těchto výdajů.

Požadavky

Oblečení pro propuštění by mělo být krásné a zároveň praktické. Při výběru takových šatů by se mělo postupovat podle řady doporučení.

 • Věci by měly být lehké, pohodlné.
 • Pokud si rodiče chtějí koupit světlou obálku, musíte si myslet, že při výrobě takové soupravy lze použít škodlivé chemické barvivo pro tkaniny. Takové věci budou pro dítě jistě škodlivé.
 • Na oblečení pro novorozence by neměly být hrubé švy, zipy ani knoflíky.
 • Tělo dítěte musí být uzavřeno. Toto pravidlo by nemělo být ignorováno, i když je venku velmi horké.

Přibližně takové požadavky musí být dodrženy při výběru oblečení pro propuštění z nemocnice. Hlavní věcí v této situaci je pohodlí dítěte a klid matky.

Bereme v úvahu sezónu

Pro dítě v létě byste si měli vybrat lehkou přikrývku, kterou lze navinut do obálky. Ten se pak hodí jako deka pro chůzi. Ačkoli léto je teplá sezóna, večery mohou být docela v pohodě. Kit obvykle obsahuje košili, čepici, romper a plenku. Letní oblečení je vhodnější než kvalitní a přírodní tkaniny.

Pro děti narozené v zimě je důležitá teplá a lehká obálka. Tyto obálky budou dále sloužit jako svrchní oděv pro dítě v prvních měsících života. Často si rodiče volí syntetickou vnitřní izolaci.

Pro děti narozené na podzim musí být obálky vybrány z materiálu odolného proti větru a vodě. Na podzim je v takové obálce potřeba izolovaná vložka, která umožní regulovat počasí v náročném podzimním období.

Jaro je poměrně nepředvídatelné období. Pokud se rodiče rozhodli koupit vše předem, ještě před narozením dítěte, pak je lepší zvolit teplou a lehčí sadu oblečení.

Značky

Když se mladí rodiče rozhodli pro model oblečení pro nemocnici, vyvstává důležitá otázka o výrobci. Nedostatek časů zapadl do zapomnění, již není potřeba stát v dlouhých řadách nebo žádat přátele, aby přivezli jezdce ze služební cesty do zahraničí. Obchody jsou tak hojné v nejrůznějších výrobcích, které občas vybíhají ze všech těchto odrůd. Moderní značkové oblečení pro děti je obrovskou škálu různých možností pro každý vkus.

Stylové věci pro děti lze zakoupit jak na trhu, tak v drahých maloobchodních prodejnách. Samozřejmě, ne každý se může chlubit tím, že má ve svém arzenálu italské nebo francouzské značkové oblečení pro miminka, ale jsou tu i takoví rodiče.

V nákupních centrech jsou oddělení s dětským oblečením různých značek. Mnoho matek si objednává zboží pro své děti prostřednictvím online nakupování. Existuje také velké množství různých značek. Chci si pro své dítě koupit značkové věci, zcela normální touhu rodičů, pokud jim to finanční příležitosti dovolí.Čím je výrobce slavnější, tím větší je jistota, že jeho výrobek je vyroben z kvalitnějšího materiálu, je ekologicky nezávadný a nezpůsobí alergickou reakci na tělo dítěte nebo skvrny na barvě.

Zvažte některé z nejznámějších značek, ve kterých jsou zastoupeny oděvy pro novorozence a děti o něco staršího věku.

Chicco. Tato značka je reprezentována italskými výrobci od konce padesátých let minulého století. Nyní je řetězec obchodů umístěn ve více než 100 zemích světa.

Monzunové děti. Tato značka k nám přišla z Británie a nabízí oblečení pro novorozence a děti do třinácti let.

Reima. Jedná se o značku finské firmy, která je známá svou funkčností.

H & M - Velký výběr oděvů masového trhu ze Spojených států, včetně dětí.

Zara Kids. Tato značka je zastoupena výrobci ze Španělska. Společnost je známá svými krásnými a kvalitními dětskými věcmi.

Mothercare. Tato značka je zastoupena britskou společností. Oblečení, které společnost nabízí, je určeno pro děti od narození do deseti let.

Monnalisa je italské oblečení, které je známé po celém světě.

Vybereme velikost

Pro dítě narozené v průměru 50-53 centimetrů zvolte velikost 56. Takové oblečení mu může být v prvním měsíci. Oděvní velikost 62 dětí se nosí za dva měsíce, ale velké dítě do této velikosti zapadá.

Existují různé systémy pro značení velikosti oděvů pro kojence. Zvažte nejoblíbenější.

Systém značení velikostí podle měsíce.

 • Od 0 do 3 měsíců - nabízíme 50-56 velikost.
 • Od 3 do 6 měsíců - v ruské klasifikaci 62-68.
 • Od 6 do 9 měsíců - velikost 68-74
 • Od 9 do 12 měsíců - velikost 74-80

V Evropě se používá následující označení.

 • 0/3 - od 0 do 3 měsíců, resp.
 • 3/6 - od 3 do 6 měsíců.
 • 6/9 - od 6 do 9 měsíců.
 • 9/12 - od 9 do 12 měsíců.

U ruských výrobců je stále více běžná následující dimenzionální síť.

 • 18 oděvů pro novorozence.
 • 18-20 - oblečení pro velké děti.
 • 20-22 - oblečení pro druhý měsíc života dítěte atd.

Pokud se podíváte na všechny hlavní rozsahy velikostí a návrhy výrobců, pak můžeme vyvodit následující závěry.

 1. Pro propuštění z nemocnice pro dítě je nejlepší zvolit sadu oblečení 56,20 nebo 0/3 velikosti.
 2. Pro lehké děti si vyberte ruskou velikost 50. Mluvíme o dětech s hmotností do 2,5 kg.
 3. U velkých dětí s hmotností vyšší než 4 kg je nutné zakoupit 62 nebo 20 kusů po domácím označování.

Zvažovali jsme rozsah velikostí pro vestu, kombinézu a jezdce, ale je zde ještě jeden stejně důležitý prvek šatníku - čepice nebo čepice.

Zvažte standardní tabulku velikostí dětských čepic.

 • Od 0 do 1 měsíce s obvodem 33-35 centimetrů, výrobci doporučují velikost 40 čepice nebo čepice.
 • Od 1 do 3 měsíců s obvodem 35-40 centimetrů, výrobci doporučují zvolit velikost čepice 40.

Z toho můžeme vyvodit, že drobky by si měly koupit čepici a klobouk velikosti 35. A pro děti, které se narodily v zimě, si musíte vybrat teplý klobouk velikosti 40.

Děti nepotřebují boty, ale bez ponožek se určitě nedá dělat. Řízení tepla není ještě stabilní a vyžaduje teplo a pohodlí. Ponožky by měly být vybírány podle délky nohy novorozence. V průměru je tato délka 7,5 centimetrů, ale doporučuje se mít o něco větší velikost, aby byla k dispozici rezerva. Často jsou na štítcích ponožky následující označení: 0+, 0-3,3-6 atd. Pro propuštění z nemocnice je lepší zvolit 0+, to odpovídá osmi centimetrům délky nohy novorozence. Mnoho rodičů si ponožky 0-3 velikost s rezervou pro růst, takové ponožky se rovnají 10-12 centimetrů nohou dítěte.

Výše uvedené rozměry jsou standardní. Rodiče se musí sami rozhodnout, zda položky pro vypuštění budou zakoupeny ve velikosti nebo budou zakoupeny s rezervou.

Jak si vybrat

Po přezkoumání tržních inovací, rady pediatra a zkušených mumií, po přečtení tipů na internetu, je na čase, abyste si vybrali. O čem bude oblečení na výboji, rozhodne sama maminka. Shrňte informace a vyvodte klíčové závěry.

 • Nezapomeňte se podívat na švy produktu. Nejlepší je, když jsou švy na vnější straně, takže dítě nepoškodí.
 • Svrchní oděvy by měly být vybrány v odpovídající velikosti, aby dítě v něm nebylo zmateno.
 • Výplň zimní obálky nebo kostýmu musí být teplá, aby se dítě mohlo cítit dobře.
 • Ve svrchním oděvu je třeba věnovat zvláštní pozornost příslušenství. Musíte si vybrat zip nebo suchý zip, které vám umožní rychle se oblékat a svlékat dítě.
 • Horní vrstva nesmí být nasáklá. Počasí není předvídatelné.
 • Věci miminko si musí vybrat trochu větší.
 • Všechny věci, které budou dány na tělo dítěte, je třeba předem umýt hypoalergenní prostředky a dobře je parkovat.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky