Dětské oblečení Kerry dívky a chlapci

Dětské oblečení Kerry dívky a chlapci

Tato finská značka je neuvěřitelně populární v Rusku - maminky a tatínky oceňují tyto oděvy pro svou praktičnost a vysokou kvalitu. Navzdory vysoké ceně, dětské oblečení Kerry pro dívky a chlapce je ve velké poptávce z roku na rok.

O značce

Značka Kerry působí na ruském trhu od roku 1999. Tato značka byla vytvořena speciálně pro prodej oděvů finské značky Lenne v Rusku. Kerry a Lenne kombinézy a soupravy jsou šity ve stejné továrně v Estonsku a nejsou jiné než jméno na štítku. Kerry "jde" do Ruska, Lenne - do evropských měst. Podle distributorů značek je jediný rozdíl v sadách pro demi sezónu: Lenne má o něco méně izolace, protože mimo sezónu v Evropě je měkčí a kratší.

Dnes, Kerry v Rusku prodává přes 300 obchodů, včetně velkých řetězců. V sortimentu značkového oblečení pro děti od narození do 16 let. Spolu s zimní a demi-sezónní kombinézy, soupravy a bundy, Kerry vyrábí celou řadu doplňků: čepice a šály, rukavice a palčáky, krk (košile přední) a botičky pro děti.

Vlastnosti a výhody produktů

  • Kerry není membránové oblečení. Horní tkanina má speciální vodoodpudivý a větruodolný povlak, který není membránou v plném slova smyslu. V Kerry je to pohodlné vzhledem k dostatečnému množství izolace, a tyto oděvy nevyžadují dodržovat pravidlo vrstvení (to znamená, že dítě nemusí nosit termální prádlo a fleece poddevu). Obvykle stačí nosit bavlněné tričko s dlouhými rukávy nebo tenký vlněný svetr.
  • Vhodné pro velmi malé děti. Předpokládá se, že membránové kombinézy jsou určeny pro mobilní děti - tzn. „Walker“, který neleží v kočárku. Kerry, na druhé straně, vyrábí obálky s výplní 330 g / m2 (tam prostě není nic takového!), Ve kterém teplé spící děti.
  • Kerry je izolován syntetickým isosoftovým plnivem. Tato izolace, jejíž vlákna jsou ve formě kuliček. Díky tomu se výrobek dokonale udržuje v teple, neztrácí tvar a je snadno udržovatelný - lze jej prát v pračce při 40 stupních a vyždímat.
  • Značka má dva typy horní tkaniny: Aktivní a impregnované tkaniny. Tkanina Aktivní odolnější a odolnější proti opotřebení. Používá se ve spodní části kombinézy a semi-overaly pro chlapce. Některé modely používají speciální vysoce odolnou tkaninu Cordura. To je vloženo do těch míst, která zažívají největší napětí: lokty, kolena, zadek.

Přehled modelů

Kerry nikdy nestydává na pestrých barvách - modely pro děti oslňují pestrobarevnými tisky.

Pro nejmenší obálky jsou šity. Nemění se na kombinézu, ale všechny obálky Kerry mají štěrbinu pro pás - to znamená, že dítě v tomto oděvu může být přepravováno v autosedačce. Obálky jsou šity ve velikostech 50, 56 a 62. Pokud se dítě narodilo na podzim nebo na začátku zimy, je pro něj užitečná větší obálka, takže existuje rezerva na růst. Pro ty, kteří se narodili blíže teplému období, postačí malá obálka; pro příští sezónu to nebude stejně užitečné.

Zimní obálky mají ohřívač 250-300 g / m2, demi-season - 80. Pro novorozence pod takovým svrchním oděvem stačí nosit bavlněnou podložku a pletený nebo fleecový oblek. Rukávy jsou uzavřeny speciální manžetou a pro pohodlí matek je obálka na bocích zapínána dvěma zipy.

Obě barvy pro chlapce i dívky jsou jemné: modré, růžové, světle zelené, žluté. Zpravidla jsou prosté s malým vzorem na hrudi a krásnou potištěnou podšívkou.

Pro starší děti jsou šity kombinézy a soupravy „bunda + podprsenka“. Zimní kombinézy pro dívky a chlapce mají ohřívač 330 g / m2. Pro děti do 1,5 roku věku (velikosti 68-86) jsou kombinované třepačky obvykle šity ze stejného typu materiálu. Kukla má vnitřní elastický pásek, díky kterému přiléhá k hlavě. Ve formě se podobá čepici, která odlišuje Kerry od všech ostatních firem.

Blesk je jeden, ale dlouhý, od hrdla ke středu nohy a nahoře je uzavřen ventilem s tlačítky. Na zadní straně je vodorovné elastické prošívání pro pohodlné uchycení. Rukávy jsou uzavřeny chlopní. Ve spodní části jsou pásky pro montáž na boty.

Ve sbírkách Kerry jsou monofonní kombinézy, tištěné. Pro dívky - bílé, růžové, červené, fialové barvy s květinami, srdíčky, králíčky a pro chlapce - modrá, zelená, šedá s medvědy, mimozemšťany, geometrické vzory.

Z výšky 86 (to je asi rok a půl) mají kombinézy svůj vlastní vzhled - spodní část je šitá látkou Active, na dotek je drsnější, ale je trvanlivá! Ukazuje se, že na vrcholu těchto produktů - s potiskem, a spodní-monofonní. Tyto modely již nejsou vybaveny ventilem pro uzavření rukávu a kapsy na zip se na nich objevují. Zápas sezóny 2016-2017 - „bullion“ se sukní pro dívky: na křižovatce nohou s bundou je malý volán, připomínající baskičtinu.

Slip-on kombinézy jsou šité do výšky 134, a tím méně, méně rozmanitosti v tiskech a barvách. S největší pravděpodobností je to způsobeno tím, že děti školního věku takové oblečení se stávají nepohodlnými.

Soupravy Kerry jsou šity z velikosti 80 cm, v demi sezonách 80 g / sq. m izolace v bundě a 45 - v kalhotách. V zimě - bunda je "plněná" 330 g izolace a kalhoty - 180. Délka semi-overalů je upravena pomocí tlačítek na popruzích.

V kostýmech jsou potisky aplikovány pouze na sako, dívčí kalhoty jsou růžové, šedé nebo černé a chlapci jsou černí.

Pro děti od 3 let a teenagery Kerry vyrábí bundy, kalhoty a kabáty pro zimu a podzim / jaro zvlášť. Můžete sestavit "top" a "bottom" nezávisle, a můžete si koupit jeden sako a nosit, například, s džíny. Výběr modelů je obrovský - světlé sportovní bundy a klasické bundy. Pro holky, tam jsou skutečné zimní kabáty, které zavřete nohy na kolena - můžete nosit s tlustými punčochami a šaty.

Tabulka velikostí

Při výběru oblečení Kerry zvažte následující:

  • V modelech pro děti do 2 let (do 92 let) je v sezóně rezervováno 6 cm na výšku. To znamená, že při koupi zimní kombinézy na jedno leté dítě o výšce 80 cm na podzim má smysl vzít si kombinézu o velikosti 80, která má rezervu až 86. Tato kombinéza nebude pro dítě velká, ale až do konce sezóny nebude malá.
  • Při výběru oděvů Kerry pro děti od 2 let stojí za to zvážit, že ingoty v těchto věkových kategoriích mají rozpětí +6 cm a soupravy jdou přesně na velikost. Kalhoty mají malý trik: některé z nich jsou doplněny vnitřní manžetou, aby se zabránilo sněhu, a některé mají gumovou pásku na dně. Kalhoty s manžetou je lepší koupit přesně ve velikosti, a pokud chcete, aby měly "zásoby", měli byste si vybrat možnost s gumičkou.
  • Velké děti by měly vždy vzít kombinézu nebo sadu větší než to, co je vhodné pro velikost!
  • Velikost víčka je rovna obvodu v centimetrech. Velikost rukavic a rukavic odpovídá věku dítěte, tzn. velikost 2 - po dobu 2 let, atd.

Jak odlišit originál

To je věřil, že Kerry je nerentabilní kovat - značka používá poměrně drahé příslušenství, které okamžitě "vypráví" celou pravdu o produktu. Nalezeny jsou však padělky. Aby se do nich nedostali, musíte si koupit oblečení od důvěryhodného prodejce, nejlépe v oficiálním obchodě distributorů.

Je třeba si uvědomit, že Kerry kombinézy jsou poměrně drahé, a pokud prodávající nabízí koupit novou věc za 2-3 tisíc rublů, s největší pravděpodobností je to falešný.

Věnujte pozornost jasnosti tisku a kvalitě švů. V současné době kombinuje tyto parametry ve výšce!

Přečtěte si vše, co je napsáno na štítku. Velmi často výrobci otevřeně píší, že se nejedná o „Kerry“, ale například „Keery“, ale kupující si to nevšimne.

Kolik je

Oficiální Kerry prodejci ceny začínají na 4500 rublů - asi stejně jako obálky pro novorozence. Zimní kombinézy nejsou levnější než 8000 rublů, některé modely (malé rozměry a bez výtisků) - asi 6000. Zimní kabáty - od 8000 rublů, kabát Kerry Lux, zdobené výšivkou a krystaly Swarovski - 15 000 rublů. Demi-sezónní kombinézy se prodávají za cenu 6 000 rublů, souprav - od 7500.

Recenze

Většina maminek říká, že oblečení Kerry splňuje všechna očekávání: je teplá, lehká a kvalitní. Po sezóně zůstávají ponožky, kombinézy a kostýmy v dobrém stavu, takže mohou být převedeny na mladší sourozence nebo prodány. Rodiče dětí, kteří chodí do mateřské školy, si jsou vždy jisti, že dítě je teplé, protože Kerry nevyžaduje další zvědavost a nemusí je ovládat.

Mezi nedostatky si kupující všimnou většiny věcí a nadměrné popularity značky - často ve stejném dvoře se můžete setkat s 3-4 dětmi v téměř identických sadách Kerry.

Stylové obrázky

Světlé kostýmy finské značky hovoří samy za sebe. Pro ně stačí zvednout vhodný klobouk a rukavice. Pro pestré sety jsou monochromatické doplňky vhodnější pro klidné barvy - světlé.

Světlé pruhy na chlapci vypadají originálně a vzor na čepici opakuje tisk bundy.

Můžete si vybrat klobouk vhodný pro kombinézu mezi doplňky stejné značky. V ideálním případě bude opakovat barvy svrchního oděvu, ale zároveň se liší ve vzoru.

Zde je čepice jemnější než odstín obleku, ale v jedné barevné škále - obraz vypadá logicky a kompletně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky