Dětské oblečení Bonito Kids

Dětské oblečení Bonito Kids

Vlastnosti a výhody

Uzbecká společnost Bonito Kids šije kvalitní oblečení pro děti. Mnozí rodiče byli přesvědčeni o spolehlivosti a přijatelné kvalitě těchto cenově dostupných výrobků. Uzbekistán se dlouhodobě zabývá pěstováním prvotřídní bavlny, takže všechny suroviny používané k výrobě výrobků jsou přírodní, místního původu. Kromě bavlny obsahuje dětské oblečení Bonito Kids další neškodné materiály: fleece, polyester, bolonne a syntetiku.

Kupující berou na vědomí následující výhody této uzbecké značky:

 • relativně nízké ceny;
 • přírodní suroviny bez škodlivých složek;
 • různé modely všech typů oděvů;
 • světlý a módní design;
 • pravidelné aktualizace.

Díky kvalitním materiálům, oblečení Bonito Kids nevyblednou, zachovávají si vzhled po mnoha pracích a mají značnou sílu. Také výrobce sleduje trendy v módě pro děti, takže produkty této značky jsou vždy stylové a relevantní pro sezónu.

Odrůdy

Společnost Bonito Kids usiluje o to, aby děti jakéhokoliv věku potěšily pohodlné a elegantní oblečení a doplňky. Je prezentován velký počet druhů zboží pro chlapce a dívky:

 1. Sady kostýmů;
 2. Trička, trička, halenky a vesty, svetry a pulovry;
 3. šortky, kalhoty a sukně;
 4. šaty;
 5. zimní a demižonové bundy;
 6. pyžama a župany;
 7. příslušenství pro novorozence.

Pánské kostýmy Bonito Kids jsou prezentovány v soupravách triček. Při výrobě použité stoprocentní bavlny nebo surovin s přídavkem polyesteru. Barvy jsou různé: fialová, námořnická, černá, červená, žlutá, zelená, modrá a béžová. Spodní část šortek, krátké rukávy a hrdlo mají kontrastní manžety. Na přední straně jsou obrazy zvířat a hrdinů z oblíbených karikatur. Tyto obleky jsou ideální pro chlapce od 1 do 4 let ve školce, na procházku nebo doma.

Kostýmy pro dívky Bonito Kids se skládají z elegantních sukní a košile. Jsou prezentovány různé barvy - od světle růžové až po šeřík. Na rozdíl od kostýmů pro chlapce, tam jsou jasnější a radostnější barvy, ale nejsou tam žádné tmavé modely. Děti a rodiče si mohou vybrat různé barevné tisky s obrázky koťat, motýlů, kreslených postaviček a divokých zvířat. Existují také obleky se stylovými vzory v jasných barvách.

Šortky pro chlapce Bonito Kids jsou vhodné pro letní sezónu. Můžete je navštívit nebo hrát venku. Na opasku je elastická gumička, která po dlouhém nošení nezanechává stopy na těle. Jasný obraz dítěte je zvýrazněn oranžovými, světle zelenými a modrými šortkami.

Volba kalhot je dost velká. Můžete si objednat opravdu silné džíny, které se nezlomí ani při každodenních aktivních hrách. Modely na silném kovovém knoflíku se zipem za letu budou velmi praktické. Existují také varianty lehkých kalhot tmavé a šedé barvy, sportovní trikoty, které lze použít doma, kalhoty s vnitřní izolací z mikrovlákna. A jako spodní prádlo jsou černé kalhoty, které se nosí pod vnějším oděvem a nebudou se bát žádného mrazu.

Sukně pro dívky ve věku od 3 do 8 let od firmy Bonito Kids se liší v různých stylech. Tam jsou monotónní modely s krajkou, s pestrými vzory, s legrační obrázky. To je dobrá volba pro oblečení pro teplé počasí, zejména s tričky a košile od stejného výrobce. A pro školu, každodenní nošení nebo pro chladné počasí můžete nosit elegantní legíny pro holčičky Bonito Kids.

Šaty z uzbecké značky mohou být použity pro různé účely - jedná se o variantu školních uniforem pro nižší ročníky, kostým pro svátek a oblečení pro každý den.Charakteristickým znakem šatů Bonito Kids je rozdíl mezi horní a dolní částí. Například, monotónní fialová nebo červená top s malým vzorem a dno ve velké červeno-bílo-modré buňce. Šaty a sundresses mohou mít jasné duhové barvy, obrazy květin, bobulí, zvířat a motýlů. Z výše uvedeného mají tenké elegantní smyčky a na opasku může být lehká krajka.

Zimní a demi-sezónní bundy od výrobce Bonito Kids různých stylů mohou být vhodné pro děti od 2 do 8 let. Jedná se o praktické a módní výrobky pro každodenní nošení. K dispozici jsou krátké a prodloužené možnosti na knoflíky nebo zip, parky s kapucí pro chlapce. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů: bologna, polyester, syntetický winterizer. Zimní modely uvnitř jsou vybaveny syntetickou nebo mikrovláknovou izolací. Dítě v nich nezmrzne a materiály se nechají v ovzduší a nedovolí se potit. Parky s kapucí mají monotónní barvy: černá, modrá, vínová a bundy jsou kombinací několika barev a módních obrázků.

Dítě bude spát v útulném pyžamu Bonito Kids z měkkých tkanin na bázi organické bavlny. Modely pro chlapce a dívky jsou velmi pečlivě šité a co nejpohodlnější. Existují různé modely pro každý věk - od novorozenců po 7-8 let. Dívčí pyžama mají pěkné narůžovělé odstíny a chlapecké šedé, modré a světle zelené. A pro použití doma malé dětské župany, ve kterém je velmi teplé a útulné, jsou perfektní.

Pro novorozence nabízí Bonito Kids také mnoho každodenních potřebných atributů. Různé typy posuvníků jsou velmi praktické a neztrácejí své kvality ani po opakovaném praní. Existuje mnoho možností barev pro chlapce a dívky. Bonito Dětské podprsenky s tlustou tkaninou s jasnými barvami jsou také velmi užitečné pro mladé matky a jejich děti. Vyrobeno touto společností a kvalitní kombinézy pro novorozence.

Stylové obrázky

Mezi nejrůznější produkty značky Bonito Kids patří nejvýznamnější:

 • pestrobarevné pyžamo s obrázky berušek;
 • sada pro novorozence;
 • stylové tepláky pro chlapce.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky