Dětské oblečení Monnalisa

Dětské oblečení Monnalisa

Historie značky

Zakladateli luxusní dětské oblečení značky Monnalisa jsou pár Barbara Bertocci a Piero Giacomoni. Značka vznikla v roce 1968 v italském městě Arezzo, kde zahájila výrobu. Myšlenka tohoto slibného názvu pro svou značku však přišla na hlavu rodiny ve zcela jiném městě, konkrétně v Paříži. Procházka jedním z nejznámějších muzeí na světě - Louvre, pár se přiblížil známé malbě maestra Leonarda da Vinciho "Gioconde". Druhý titul, který tato práce je na stejné úrovni jako první - "Mona Lisa". Piero byl ohromen krásou uměleckého díla a poté neváhal při výběru nemovitosti pro svou vlastní značku.

Dětské oblečení Monnalisa je určeno pro děti od narození do šestnácti let. Vyrobené oblečení je v podstatě určeno pro dívky, ale je zde také linka pro chlapce. Prvních pár let bylo vytvořeno pouze oblečení a pak se designéři značky rozhodli rozšířit sortiment zboží a od roku 1970 začala tato značka vyrábět nejen šaty, sukně, saka a obleky, ale také boty, kabelky a dokonce i doplňky pro dívky. O rok později, pod značkou Monnalisa, začali vyrábět elegantní svrchní oděvy: krásné pláštěnky, kabáty a kožichy. V roce 1975 se značka zúčastnila florentské výstavy dětského oblečení, která měla neuvěřitelný úspěch. Elegantní, krásné a jemné oblečení si pochutnávalo velmi mnoho. Na této akci se ukázaly pouze dvě existující linie značky: Monnalisa a Monnalisa Bebe, později se objevili další.

Postupně se v Itálii prosadila široká popularita dětského oblečení a v osmdesátých letech dvacátého století začala Monnalisa vstupovat na mezinárodní trh mimo svou rodnou Itálii, kde byla také přijata poměrně pozitivně a získala své fanoušky po celé Evropě. Již v devadesátých letech bylo dvacet procent vyrobených oděvů vyvezeno do jiných zemí. Kolem stejných let se objevily dvě nové linie značky Chik a Jakiioo, které byly také určeny pro mladé módy.

Popularita Monnalisy postupně nabývá na síle. Značka je oceněna několikrát za sebou se speciálními certifikáty kvality, které jsou ukazateli vysoké úrovně, které se konstruktéři a majitelé společnosti stále snaží dodržovat. V roce 2003 byla zahájena sportovní linka Ny & Lon. Značka se vyvíjí každý rok a podílí se na mnoha výstavách a výstavách pro děti.

Dětské butiky začínají otevírat na začátku v Itálii a pak v dalších evropských zemích. Monnalisa každoročně získává nová a nová ocenění a prestižní ocenění. V roce 2009 je popularita značky přenesena na jiný kontinent. Obchody otevřené v amerických městech: Sydney a New York. Ve stejném roce je spuštěna první řada pro chlapce Hitch-Hiker. V následujících letech Monnalisa otevírá stále více a více nových butiků a dobývá nová města a země svými krásnými oděvy a dalšími oděvy.

Manažeři značky získávají prestižní ocenění, včetně ceny za respektování životního prostředí. To znamená, že Barbara Bertochchi a Piero Giacomoni nejenže vytvářejí krásné a stylové oblečení pro děti a mládež, ale dělají to téměř bez poškození přírody. Dnes je tato společnost jedním z lídrů mezi značkami luxusních dětských oděvů.

Značka již vyhrála více než padesát zemí po celém světě a to vše je zcela zasloužené. V Rusku a zemích SNS je Monnalisa populární již více než deset let. Produkty této značky jsou zastoupeny výhradně v obchodech s luxusními a luxusními dětskými oděvy a značkové butiky se nacházejí v drahých nákupních centrech.

Vlastnosti a výhody

Není to nic za to, že Monnalisa nese jméno nejoblíbenějšího uměleckého díla na světě, oblečení z této značky je jakýmsi mistrovským dílem ve světě módy. Značka prezentuje své výtvory jako skutečné umění. Dětské oblečení je tak krásné, sofistikované a stylové, že samy matky, které si kupují šaty a jiné oděvy pro své dcery, je také potěší.

Návrháři módního domu vytvářejí své vlastní jedinečné a jedinečné dětské oblečení, které je určeno pro určitý věk a v žádném případě nekopíruje módu pro dospělé. Vzdušné šaty dávají dívkám zvláštní něhu a krásné soupravy jsou tak dokonale kombinovány, že i dospělí mohou závidět styl a originalitu obrazů pro děti.

Všechny dětské oděvy Monnalisa jsou vyrobeny z vysoce kvalitních prodyšných materiálů, takže i ti nejmladší fanoušci etiket budou pohodlní a šťastní na sobě takové krásné oblečení. Jako dekorace používá různé dekorativní předměty. Různí výtisky, trojrozměrné kresby, světlé barvy, korálky, kamínky, flitry, dekorační zipy, ozdobné ozdoby, náramky a mnoho dalšího používají designéři k dekoraci svých výtvorů.

Pravítka

Tato značka působí v několika směrech a má pro každou věkovou kategorii dívek oddělené linie, stejně jako další linii pro chlapce, vytvořenou v roce 2009.

Linka pro nejmladší dívky od tří měsíců do tří let je Monnalisa Bebe. Představuje kolekci krásných souprav a šatů pro děti, které potřebují především pohodlí a kvalitu oblečení.

Monnalisa - Linka určená pro dívky od dvou do šestnácti let. Originální soupravy a světlé šaty, stejně jako odpovídající doplňky a boty, osloví mnoho módy.

Chic line - Jedná se o kolekce elegantních šatů a souprav s jemným dotekem ženskosti a elegance, ale zároveň dětinské delikátní a sladké.

NY & LON - krásné sportovní oblečení nebo soupravy, které lze použít pro každodenní nošení. Není škoda nosit takové šaty do školy nebo na běžnou procházku, je to nejen atraktivní, ale i velmi pohodlné.

Řádek Jakioo zaměřené na více dospělých dívek od šesti do šestnácti let. Tyto oděvy se více spoléhají na dospělou módu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky