Dětské lyžařské oblečení

Dětské lyžařské oblečení

Dospělá osoba, která se chystá aktivní procházku v zimním období, velmi často přemýšlí o tom, co by měl nosit.

Pokud se jedná o pěší túru v parku, pak s největší pravděpodobností dá na bundu dolů, bude-li běžet podél avenue, bude dávat přednost zimnímu obleku s izolací. Ale pokud jde o zimní sporty, zejména snowboarding nebo lyžování, není pochyb. Nejdůležitější vlastností lyžaře (samozřejmě kromě tyčí a lyží) je lyžařský oblek. Tam je obrovský výběr sportovních značek, které nabízejí řadu možností pro nejselektivnější kupující pro každý vkus, barvu a peněženku.

Pokud je vše v pořádku s oblečením pro dospělé, každý zná svůj fyzický potenciál, chuťové preference při výběru materiálu, barvy, dokáže odhadnout, jak pohodlný je v obleku, pak s lyžařským oblečením pro děti se vše stává mnohem složitějším. Jak si vybrat lyžařský oblek pro vaše dítě? Mělo by být trochu pochopit, co by mělo být lyžařské oblečení pro děti.

Chraňte před mrazem nebo přehřátím

V první řadě je třeba připomenout, že není naprosto nezbytné muflovat děti ve vícevrstvém oblečení, jak to dělají babičky. Jakmile dítě přerostlo vlastní kočárek a začal chodit po ulici, jeho činnost se výrazně zvyšuje. Děti jsou téměř vždy velmi mobilní. Rodiče jsou často velmi znepokojeni, že dítě může zmrazit a pokusit se ho obléknout „rezervou“. Přehřátí však není o nic méně nebezpečné než hypotermie. Surové oblečení je chlazeno mnohem rychleji a pak se nelze vyhnout chladu.

Po celém světě jsou za nejoptimálnější považovány tři vrstvy oblečení:

  • hlavní vrstva (nedovolí, aby se tělo potilo);
  • střední vrstva (tepelná izolace);
  • ochranná vrstva (chrání před vnějšími vlivy, jako je vítr, sníh a srážky).

Hlavní vrstva je obvykle považována za termoprádlo. Pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Střední vrstva, jejíž úkolem je udržet teplo, se obvykle nazývá fleece svetry a při silných mrazech srst. Teplý vzduch pak cirkuluje a při přehřátí vytvoří potřebné větrání. Ale ochranná vrstva - a tam jsou ty velmi lyžařské obleky, které by měly chránit před sněhem, vítr a udržet v teple.

Technologie výroby dětského lyžařského oblečení se neliší od výrobní technologie oblečení pro dospělé. Naopak, nejoblíbenější sportovní značky kladou zvláštní důraz na rozvoj stále fyziologičtějšího sportovního oblečení pro děti.

Správná volba

Příslušenství

Nezapomeňte na nejdůležitější součásti dětského lyžařského oblečení, jako jsou boty, čepice a rukavice. Hlavní termoregulace dítěte prochází hlavou, takže stojí za to vybrat klobouk z „dýchacích“ materiálů. Zpravidla také nosí kapuci z lyžařské bundy nebo ochrannou přilbu na horní části čepice, takže byste měli dávat přednost fleece čepice nebo čepice z tenké vlny tak, aby se vaše hlava nerozbila.

Lyžařské boty jsou samozřejmě lyžařské boty. Při jejich výběru nejprve měří velikost nohou, obvod lýtek a bere v úvahu tloušťku ponožky, která udržuje nohy v teple. Při výběru ponožek pro dítě je třeba vzít v úvahu stejné pravidlo tří vrstev. Nohy pak nezmrznou a nepotí se.

Když vyvstane otázka o volbě dětských lyžařských rukavic, stojí za to zvážit, zda jsou pro nejmenší tak potřebné. Lepší je koupit lyžařské palčáky. Kvalitativní sestávají ze tří vrstev: syntetické, izolační a membránové. V takových rukavicích bude ruka dítěte „dýchat“, v rozhodujícím okamžiku se nebudou potit.

Oblečení

Když přišel do sportovního obchodu s oblečením pro lyžování, jeho oči se liší od sortimentu. Zejména pokud je dítě malé, bude obtížné na něm vyzkoušet dvacet sad termoprádla nebo obleků při hledání nejvhodnějšího. Při výběru lyžařského oblečení proto stojí za zvážení několik tipů:

  • Především by měla mít dítě ráda. Světlá a módní bunda odlehčí dětem náladu a potěší rodiče, který během odpočinku pomůže získat pozitivní emoce.
  • Pokud jde o sportovní oblečení, je lepší nechat bavlněné věci stranou a dávat přednost syntetickým materiálům. V extrémním případě - merino vlna.
  • Bunda a kalhoty jsou lepší vzít z membránové tkáně. Při jízdě rychle ochrání dítě před větrem.
  • Ujistěte se, že oblečení nedrží dítě, ale neveďte na něj.
  • Vrchní vrstva oděvu by měla být měřena uprostřed.
  • Je velmi důležité požádat dítě, aby skákalo a "wry" v lyžařském oblečení. Pak je tu možnost před nákupem zjistit jakékoli nepříjemnosti.
  • Nezapomeňte si vybrat lyžařské brýle pro dítě - pak vítr a sníh nespadnou do očí a dítě bude mít plnou recenzi.

Populární značky

V současné době existuje velké množství společností, které vyrábějí dětské sportovní oblečení, a zejména pro děti zapojené do profesionálního lyžování.

Pokud se podíváte na problém z ceny / kvality, měli byste věnovat pozornost společnosti Stream. Velmi oblíbená řada dětského sportovního oblečení od firmy POIVRE BLANC - všechny modely jsou vyvinuty pomocí speciálních technologií, jejichž cílem je dosažení maximálního pohodlí.

Zkušení lyžaři vzdávají hold značce GLISSADE a kupují oblečení pro své děti od tohoto výrobce, protože oblečení GLISSADE se vyznačuje lakonickým stylem a spolehlivostí.

Dětské lyžařské oblečení SALOMON se vyznačuje kvalitou materiálů, moderní membránou a rozumnou cenou.

Fantastické kostýmy Molo ocení mladí módy. Elegantní, světlé, s legračními vzory, pro dívky - s princeznami a roztomilými zvířaty, pro chlapce - superhrdiny a transformátory. Žádné dítě nebude schopno odolat neuvěřitelně krásným dětským kostýmům Molo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky