Dětské oblečení Gusti

Dětské oblečení Gusti

Milující rodiče, kteří se starají o své děti, se vždy snaží obléknout je do nejlepších a nejkrásnějších šatů. V dnešní době je výběr výrobků pro děti mimořádně velký, někdy však není vždy možné koupit opravdu kvalitní věci. Důvodem není jeden: buď dobré věci jsou velmi drahé, nebo cena je správná, ale kvalita chce být lepší.

Naštěstí existují ochranné známky, které splňují všechna přání dospělých. Jejich výrobky jsou kvalitní a cena je přijatelná. Jedna z těchto TM je Gusti.

O značce

Gusti byl vytvořen v Kanadě v roce 1983 třemi přáteli S. Guzzo, D. Gazzo a D. Stylianesis. Zakladatelé značky se rozhodli zahájit výrobu dětského sportovního a zimního svrchního oděvu, zboží pro dospělé bylo vyloučeno.

V prvních letech své existence získala společnost popularitu ve své rodné Kanadě a USA. Za ta léta, sláva dohnala s Gusti ve východní Evropě a Rusku. Existuje mnoho obdivovatelů značky, o čemž svědčí počet prodejů výrobků s logem Gusti.

Uplynuly roky, společnosti se podařilo rozšířit, zlepšit výrobu a také vydat novou řadu dětského sportovního oblečení.

Módní design, světlé a originální barvy, výborná kvalita oblečení okamžitě zaujaly nejen rodiče, ale i jejich děti. Dívky a chlapci s velkým potěšením nosili výrobky Gusti, které svým mladým majitelům představily unikátní šatní skříň. V oblečení značky, každé dítě vypadá úžasně. Zároveň je teplý a pohodlný.

Zpětná vazba od vděčných spotřebitelů je přímým důkazem, že se společnosti podařilo dosáhnout ve své práci vysokých výsledků. Společnost Gusti, která představuje nejnovější technologii, využívá jedinečný střih a zohledňuje nejnovější módní trendy, dokázala v každém výrobku kombinovat módní design, kvalitu a pohodlí.

Vlastnosti a výhody

V oblečení kanadské značky je každé dítě v teple a pohodlí. Věci však nebrání pohybu, kombinézy, bundy a kalhoty se udržují v teple. Věci Gusti - ideální řešení pro drsnou zimu, a mnoho z nich se již podařilo pochopit.

Výhody oblečení Gusti jsou nesporné a hlavní jsou:

  • použití prodyšných, vodotěsných materiálů technology;
  • polyesterové plnivo rovnoměrně rozptýlené v celém produktu;
  • modely s nízkou hmotností;
  • vynikající tepelná izolace;
  • jednoduchost péče.

Vrchním materiálem výrobků Gusti je 100% polyester s polyuretanovým povlakem uvnitř. Oblečení je vodotěsné do 5000 mm, takže tkanina se ani při 100% vlhkosti nezvlhčí. Oblečení z takového materiálu dýchá. Vzduch cirkuluje krásně i přes speciální ochranu před vlhkostí. Věci poskytují dítěti optimální teplotu. Tkanina výrobků je hustá a trvanlivá, odolná proti dlouhodobému a nemilosrdnému opotřebení.

Gusti používá jako plnivo techno-polifill polyester. Udržuje teplo i v době nejnižších teplot. Značka Outerwear je určena pro mráz -30 C. Zároveň jsou výrobky lehké a výplň je velmi měkká. Děti se pohybují snadno, ne jako koloboky, jak je tomu často u holofiber oblečení. Vnitřní vrstva je doplněna porézním rounem, který se vyznačuje vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Všechny výrobky značky mají vynikající práci s ochranou před chladem. Řez se provádí na speciální technologii. Gusti bere v úvahu všechny detaily - jsou tam manžety v oblečení, je zde spousta upevňovacích prvků, chrániče proti sněhu, kalhoty a sukně na bundách, zapínání na rukávech, robustní límce atd. Některé modely mají košile.

Oblečení z Gusti je krása a pohodlí, není v něm nic zbytečného. Neexistují žádné dekorativní kapsy, pruhy a další nefunkční dekor. Podle konstruktérů společnosti takovéto údaje brání dětem, zejména při aktivních hrách. Kapsy bund jsou proto skryté uvnitř. To je pozoruhodná vlastnost značky.

Je-li venku, zahřátá podložka a kapuce mohou být odstraněny. To je další šikovná nuance.

Na kalhotách z Gusti je kleknutí. Díky tomu se výrobek stává velmi silným a trvanlivým a děti se mohou ve sněhu hojně valit, skákat, padat, nebát se trhat oděvy nebo se namočit.

Sortiment produktů

Krásné potisky a originální barevné kombinace jsou všechny oděvy Gusti. Výrobky značky jsou velmi oblíbené u dětí a především jejich rodičů pro jejich spolehlivost a trvanlivost.

TM Gusti vyrábí následující modely dětského oblečení:

Kompletní sady

Oblek se skládá z bundy a semi-overaly, vyrobené ve stejném barevném schématu. V takových šatech je dítě teplé a pohodlné, navzdory povětrnostním podmínkám mimo okno.

Kombinézy pro novorozence

Jedná se o holistický model, který je doplněn palčáky a měkkými botičkami. Všechny položky v sadě mají stejnou paletu barev. V takovýchto kombinézách je k dispozici speciální vnější kryt. Udržuje teplo, zabraňuje pronikání vlhkosti, dýchá. Kombinézy pro novorozence chrání dítě před větrem a chladem, všechny špatné povětrnostní podmínky.

Bunda

Vytvořeno pro děti předškolního a školního věku. Má pohodlný střih a další detaily pro zajištění pohodlí a pohodlí svého malého majitele.

Komponenty

Zimní soupravy Gusti jsou nejen bunda a kalhoty, ale také rukavice, čepice a šátek. Tato funkce je obzvláště jako rodiče, protože není třeba hledat klobouk a ochranu pro ruce požadované barvy a velikosti.

Šátek má zpravidla vzhled fleece shirtfront, který ideálně chrání krk a hrudník oblasti dítěte před větrem. Některé modely mají nastavitelné manžety. Taková zdánlivě maličkost je velmi užitečná, zejména pro děti, které rychle rostou.

Dospělí často kupují výstroje ve výpočtu, že milované dítě odjíždí po celou dobu chladného počasí, a ukazuje se, že dítě má čas chodit jen měsíc, maximálně dva měsíce. To se děje kvůli prudkému nárůstu růstu. Nákup oblečení Gusti, nemůžete se obávat tohoto problému. Nastavitelné manžety lze prodloužit a v semi-overalech je vysoký zadní a pohodlný popruh s okrajem. Oblek proto nebude pro dítě malý, i když se změní jeho fyziologické parametry.

Jak si vybrat

Navzdory pozitivním aspektům oblečení Gusti je v masti také moucha. Nejvíce negativní na straně spotřebitelů se vztahuje k příslušenství. Klobouky a rukavice často neodpovídají velikosti soupravy. Proto je při výběru modelu zimního oblečení nutné měřit všechny jeho prvky.

V ideálním případě je nákup dítěte lepší s dítětem. Pokud to není možné, pak jít do obchodu nebo nákup na internetu, je nutné uvést: výška a věk dítěte, délka rukávů a nohou, délka zad.

Všechny svrchní oděvy TM Gusti - malomerka. Rodiče by to měli vzít v úvahu a nespoléhat se výhradně na informace uvedené na štítku, ale při nákupu oblečení se podívejte na větší modely.

Péče

Věci Gusti nenáročné v péči díky materiálu jejich krejčovství. Proveďte dokonalé praní v pračce v režimu "bez odstřeďování", rychle vysušte. Výrobce varuje, že není dovoleno sušit v blízkosti topných těles ani na nich, stejně jako používat bělicí prostředky a výplachy při mytí.

Malé skvrny lze čistit vlhkým ubrouskem nebo houbou s vodou. Silné znečištění mýdlový roztok snadno omyje. Poté by měla být tkanina omyta čistou vodou.

Recenze

Gusti produkty se objevily na území Ruska ne tak dávno, ale už se jim podařilo získat lásku a důvěru zákazníků.Rodiče si všimnou jasných barev modelů, originálního designu a sady doplňkového příslušenství (čepice, rukavice, palčáky, botičky). Jako maminky a tatínky a vlastnosti oblečení. V nich jsou jejich děti teplé a pohodlné. Bundy a kombinézy jsou měkké, takže pohyb dětí, nic z toho nesnadňuje.

Zaznamenávají se nadšení dospělí a další prvky ve formě zesilovačů na kolenou. Děti často padají a díky takovým detailům v soupravách a nohách jsou neporušené a oděvy neztrácejí své vlastnosti, takže je lze nosit velmi dlouhou dobu.

Praktické oblečení, ne značka, a pokud došlo ke znečištění, lze jej snadno odstranit ručně.

Jediná věc, která narušuje kupující, je nesoulad velikosti. Zkušení rodiče už vědí, že je třeba si vzít oblečení větší velikosti, a pro začátečníky bude docela těžké získat správnou velikost bez dítěte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky