Dětské oblečení Choupette

Dětské oblečení Choupette

Ruská značka dětského oblečení Choupette představuje stylové ležérní, slavnostní, přísné oblečení pro děti od narození do 8 let. Zpočátku představoval domácí výrobce relevantní a zajímavé modely kombinéz, oděvů, křestních kostýmů a slavnostních šatů pro děti do jednoho roku, které se brzy staly lídrem na trhu dětského oblečení. Mluvte o vlastnostech značky Choupette a jejích úžasných dětských sbírkách.

Vlastnosti

  • Značka Choupette vznikla v Rusku; Většina výrobků se dnes vyrábí v zemi a pouze některé z nich (komplexní pletené věci) jsou vyráběny v Číně.
  • Ve sbírkách značky Choupette pro děti jsou slavnostní oděvy, dětské spodní prádlo pro dívky a chlapce, obleky a přísné dívčí šaty, lakonické výrobky pro volný čas, sport a příležitostné.
  • Velikost grafu je značka oblečení pro děti od narození do 8 let; kolekce "College" - až 15 let.
  • Kolekce Choupette navíc představuje krásné obálky pro extrakt a dětské ložní prádlo prvotřídní kvality.
  • Design dětského oblečení Choupette je navržen s ohledem na světové módní trendy, proto je každá kolekce značky aktuální a stylová.

Sbírky

Dětské oděvy Choupette jsou prezentovány v několika kolekcích, o nichž se budeme bavit v části tohoto článku.

"Morning Star" - romantická kolekce pro dívky, kde jsou pastelové barvy kombinovány se studenými stříbrnými odstíny. Zde najdete lehké šaty, kalhoty, oblečení ve stylu "sport chic" pro malé módy. V „zemi Oz“ jsou prezentovány unikátní designérské oblečení pro dívky a drobné módy s ohromujícími tisky a volnými styly. Tato kolekce je charakterizována jako „magická“ a „báječná“, takže každá dívka v oblečení Choupette se snadno promění v moderní princeznu.

Oblečení pro chlapce Choupette v kolekci „Wild West“ je vícevrstvý a originální tisk na oblečení diskrétních barev. V kolekci dominují modré odstíny béžové a hnědé, v zajímavé prezentaci je také klasická černá barva. V řadě "Cote d'Azur" pro dívky a chlapce představil stručné oblečení pastelových tónů prvotřídní kvality. Název kolekce doslova mluví samo za sebe - je vytvořen v létě a rekreace; nicméně, šaty, kalhoty, vesty a jiné položky reprezentované v tom bude snadno zakořenit ve městě, být to metropole nebo malý provinční oblast.

Kolekce „College“ představuje přísné a obchodní oblečení pro děti od 5 do 14 let. Osloví rodiče a děti, kteří jsou unavení z nudné a chutné domácí školní uniformy. Ve značce „College“ značky Choupette jsou k dispozici oděvní doplňky a sady pro chlapce a dívky. Nejkrásnější a slavnostní sbírka "Ceremony" představuje vynikající dětské šaty pro dívky a kostýmy pro chlapce, které umožní mladým fashionistas vypadat luxusní a slavnostní a zářit na důležité události, ať už je to promoce nebo jiné velké dovolené.

Linka Choupette Lingerie vyrábí dětské spodní prádlo pro chlapce a dívky z jemných materiálů. V podstatě je složení produktu následující: 92% mikromodal a zbývajících 8% elastan. Je překvapující, že dětská spodní prádlo Choupette je snadno udržovatelná a neváhá, látky se neprotínají a nedeformují se.

Ruská značka dětského oblečení Choupette představuje originální a stylové obálky pro propuštění pro novorozence, oblečení a soupravy pro obřady a církevní svátky, obřady.Ve sbírce výrobce jsou křestní výstroje pro chlapce a dívky, doplňky jako bootees, pantofle pro batolata a mládež, školní, ležérní a sportovní obuv; spodní prádlo a termosady, nábytek, interiérové ​​předměty a oblečení pro nastávající matky.

Tabulka velikostí

Velikost dětské oblečení značky Choupette je určena podle výšky dítěte: například 86 cm, 110 cm, 128 cm a další. Nejmenší velikost je 62 cm, to znamená pro dítě od 2 do 4 měsíců (v závislosti na jeho výšce a stavbě).

Školní boty pro dívky jsou prezentovány ve velikostech od 27 do 37 (různé modely mohou být omezeny rozsahem velikostí); pro chlapce jsou velikosti definovány následovně: od 26 do 31 velikostí.

Kolekce College má velikost pro dívky od 115 do 176 cm (podle výšky) a pro chlapce od 116 do 170 cm, tj. Do 15 let, někdy i starší.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky