Náramky s postavami dětí

Náramky s postavami dětí

Šperky mohou být nejen krásným doplňkem, ale také nesou tajný význam. Velmi často si vybereme nějaký prsten, přívěsek nebo náramek, inspirovaný nápady jeho designu, a to nejen díky drahým kovům a kamenům.

Krásný, výstižný a elegantní náramek s postavou může být velmi pěkným doplňkem k obrazu každé ženy. A pokud takováto výzdoba zdůrazňuje její radost z mateřství, získává zcela nový význam a hodnotu.

Vlastnosti

Náramky na ruce s postavou dítěte se staly velmi populární. Toto bylo částečně kvůli skutečnosti, že je nosí mnoho populárních žen, které se staly mladými maminkami. Nakonec je taková dekorace nejvhodnější pro matky, které stejně jako nikdo jiný necítí velkou lásku k dětem.

Náramky tohoto druhu jsou obvykle dobré jako dárek, protože v nich je vložen význam a symbolika. Dekorace s dětmi může být výborným dárkem pro narození dítěte nebo jen při příležitosti dovolené.

Existuje několik variant takového náramku s dětmi.. Je snadné najít vhodnou možnost s chlapcem, s dívkou, nebo je dokonce kombinovat, podle toho, kolik dětí má žena. Kromě toho, pokud je tento dárek zakoupen při příležitosti porodu, můžete si objednat náramek s názvem a datem, a pak se může stát skutečným matčina talisman, který vždy připomíná nejcennější věc v jejím životě - její rodina.

Dekorace na paži s postavou dítěte je samozřejmě volbou nejen pro maminky. Každá žena, která ráda tráví čas s dětmi nebo se chce dostat do své rodiny, se může s takovým doplňkem potěšit, protože vypadá hezky a hezky.

Materiály

Jako každý šperk má i náramek s postavami dětí spoustu různých kombinací prvků, díky kterým se dosahuje nejneobvyklejších konstrukčních řešení. Samotný náramek se skládá z hlavního šperku, s obrazem dítěte, stejně jako pásky, která ji upevňuje na zápěstí.

Materiály pro jejich výrobu mohou být velmi odlišné. Často se navzájem kombinují, ale naopak mohou vytvořit kontrast, který zdůrazňuje skromnost a stručnost náramku.

Základem jsou obvykle drahé kovy, které se staly tradicí pro dámské šperky.. Může to být standardní, červené nebo bílé zlato, stříbro, v některých případech může být i z platiny. Více jednoduchých verzí je vyrobeno z jiných než drahých kovů, ale může být ozdobeno sprejem stříbra nebo zlata nízkého standardu. Může být také použit jednoduchý, ale zároveň odolný a příjemný na dotek materiálu, jako je chirurgická ocel nebo titan.

  • Zlato vždy zůstává opravdovou klasikou šperků.. V tomto případě je obzvláště vhodný, protože hlavním pravidlem klenotů vyrobených z tohoto drahého kovu je absence nadměrné chytrosti. Postava chlapce nebo dívky je malá a úhledná, takže se nedotkne oka a nevypadá bez chuti, i když je ozdobena drahými kameny. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že zlato je méně náchylné ke ztmavnutí, oxidaci, vzniku otupělosti.

Pro každou mámu, která v zásadě nosí zlaté šperky, takový dárek by byl skvělým doplňkem její stylové kolekce.

  • Stříbrné šperky jsou také velmi populární, protože stříbro vypadá méně chytlavě a dobře zapadá do téměř jakéhokoliv stylu.Malé postavy dětí ze stříbra a ozdobené smaltem nebo drahými kameny budou na zápěstí vypadat velmi roztomilý a harmonicky.

Tento drahý kov je považován za měkčí a méně odolný vůči fyzickému poškození, takže by měl být takový náramek opatrnější. Takové šperky však osloví každou ženu, která miluje skromné ​​a symbolické šperky.

  • Vyrobeno ze základního kovuNapříklad titanové nebo chirurgické ocelové figurky mají stabilnější charakteristiky. Jejich barva a lesk jsou velmi podobné standardnímu stříbra. Mají hladký příjemný povrch, nejsou prakticky náchylné k oxidaci, je těžké na nich zanechat škrábance nebo čip.

Měli byste také věnovat pozornost materiálu, ze kterého je páska vyrobena, a upevnit tak postavy dětí na ruku:

  • Hodvábná krajka - To je jeden z posledních trendů léta. Odolný, ale zároveň lehký a příjemný na dotek. Je dokonale kombinován s postavami dětí z jakéhokoliv vzácného nebo necenného materiálu. Většina výrobců vyrábí krajky na kravatě, takže náramek zapadá do každé ruky;
  • Kožené postroje a náramky na náramky dobře ladí s téměř každým moderním moderním stylem. Vysoce kvalitní kůže se nevymaže, nepoškozuje pokožku zápěstí a pohodlně sedí na paži. Tento páskový materiál je skvělý pro postavy ze stříbra a podobné barvy jako kovy;
  • Silikonový řemínek je další verze moderního designu šperků. Je to rozpočet, ale zároveň jednoduchý a praktický materiál. Silikon dobře sedí kolem zápěstí, netírá se o kůži, je velmi lehký a téměř necítí. Tyto popruhy mohou být zcela odlišné barvy, na rozdíl od jiných materiálů, což je skvělé pro světlý a svěží styl;
  • Klasická možnost - je to náramek s dětskou postavou na řetízku. To může být vyrobeno ze stejného drahého kovu jako šperky sám, proto to vypadá jednoduché a harmonické;

Dekor

Kombinace materiálů, ze kterých se dělají postavy dětí, vám umožní vytvořit nejneobvyklejší a dokonce odvážnější skladby. Zdobení může kombinovat jak standardní šperky s kameny, tak barvení, rytí, kombinaci několika prvků na jednom náramku.

Klasická verze je figurka dítěte s drahými kameny položenými na okrajích nebo uprostřed.. Tento dekor je pozoruhodný v tom, že se může lišit v závislosti na velikosti kamenů, jejich počtu, umístění.

Například náramky, na kterých jsou postavy postaveny v podobě ploché a hladké siluety dítěte, jsou velmi oblíbené a na hrudi je položen oblázek ve tvaru srdce. Tento styl vypadá docela harmonicky a je vhodný pro zlaté šperky. Také vypadají dobře stříbrné postavy, na kterých jsou oblázky umístěny po obvodu.

Použití kamenů různých barev, výrobci těchto náramků nejen zdobí hlavní postavu, ale doslova doplnit. Například, mnoho mumií jako náramky, na kterých oblázky tvoří dětské oblečení, a pokud je to dívka, mohou také líčit luky na copánky.

Pokud se dekorace s kameny zdá být příliš chytlavé, pak byste měli věnovat pozornost možnostem náramků, které používají barevné postavy a smalt. Tento dekor může kombinovat různé barvy a nastavuje pěkný světlý styl.

Kromě toho většina výrobců nabízí ryté náramky. Jména dětí, stejně jako data jejich narození, mohou být umístěna na záda postav, které budou příjemné pro každou matku.

Populární modely

K dnešnímu dni se náramky s postavami dětí staly velmi populární. Mnozí výrobci šperků si nenechali ujít příležitost poskytnout svůj sortiment podobných výrobků.

Existuje mnoho modelů a design řešení, takže každá žena bude snadno najít šperky, které se jí bude líbit. Kromě toho je vždy příležitost vytvořit osobní objednávku a přidat do ní rytinu, aby se váš náramek stal jedinečným.

Velmi populární jsou modely, ve kterých lze vysledovat minimalismus.. Jedná se o náramky s malým mužem, jehož silueta symbolizuje dívku nebo chlapce, vyrobenou z kovu a nevyznačující se velkými detaily. Na těchto číslech lze vysledovat pouze jednotlivé prvky, které zdůrazňují pohlaví dítěte, například copánky, hrany sukně, chlapecký účes.

Pokud jde o dekor, mnoho žen dnes stále preferuje dobrý vkus. Populární možnosti, ve kterých je postava zdobena úhledným oblázkem. Oblázky mohou být také položeny na konturu nebo tvarovat oblečení dítěte.

Popularita také začala získávat šperky se smaltem. V tomto případě přilákat pozornost různých barev. Smalt může pokrýt celou postavu, což je jasnější a příjemnější, nebo přidělit pouze určité oblasti. Tak například, mnoho mumií dostane náramky s postavami, na kterých je srdce malované smaltem.

Náramky mohou kombinovat několik šperků. Tam jsou možnosti se dvěma nebo více dětmi, a postavy jsou odděleny krásné hvězdy nebo srdce, které jsou pokryty barevným smaltem. Zajímavé jsou také soupravy, kde je náramek kombinován s přívěskem ve tvaru malého muže.

výrobci

Šperky různých výrobců se liší nejen kvalitou, ale i obecným stylem a designovým řešením. Při výběru náramku s postavami dětí stojí za to věnovat pozornost značkám, které mohou zaručit skutečně vysokou kvalitu použitých materiálů.

Jedním z nesporných vůdců je značka. Ariadna. Při výrobě náramků se používají vysoce kvalitní drahé kovy, protože svorka má být silným řetězem v souladu se samotnými šperky. Je pozoruhodné, že společnost nabízí několik řad těchto náramků s postavičkami.

Série je například populárníAriadna classic"Jedná se o postavy dětí v minimalistickém stylu, ve kterých dívky mají copánky se stuhami a chlapci mají motýla. V zásadě jsou vyrobeny ze stříbra a zdobené malým zirkoniem. Na zadní straně figurek je navrženo ryté jméno vašeho dítěte."

Zajímavá sbírka je také "Ariadna King & Queen"V něm jsou postavy zdobeny malými korunkami a oblázky nebo smalt vyzařují oděv. Jedná se o jasnější a stylovější doplněk, protože má poměrně zajímavý dekor."

Ale společnost Velvetin nabízí více možností pro takovéto dekorace. Nejoblíbenější je sbírka "Velvetin Šperky"Dětské figurky jsou zdobeny drahými kameny, které jsou rozloženy na obrysu a tvoří šaty. Zlato a stříbro jsou kombinovány s kameny, jako jsou kubické zirkony, diamanty, nebo dokonce i safíry s rubíny. Za povšimnutí stojí, že si můžete objednat samostatné vložení copánků pro dívky nebo motýly pro chlapce."

Také není třeba přehlížet, je taková populární značka jako Sokolov. Tento výrobce šperků získal celosvětovou popularitu díky kvalitě svých výrobků a velkému sortimentu. Náramky z Sokolov přitahují pozornost nejneobvyklejších konstrukčních řešení a množství barev.

Náramky, ve kterých jsou postavy zdobeny smaltem a malým množstvím drahých kamenů, jsou dobře osvědčené v sortimentu značky. Obecně platí, že řada šperků z Sokolov dobře kombinuje příjemný minimalismus a jas. Tam jsou šperky zlata a stříbra, a jako dekor diamanty, rubíny nebo jednoduché zirkonium mohou být použity.

Recenze

Ruční dekorace s postavami dětí je originálním a příjemným dárkem pro každou matku. To bude zvláště vhodné jako dárek pro narození dítěte, protože si můžete objednat rytí jména dítěte.

Toto příslušenství se stalo populárním díky své hluboké symbolice a příjemné stručnosti.. Nyní můžete snadno najít náramek, který plně uspokojí všechny preference ženy. Sedí snadno na paži, nevypadá příliš chytlavě a kromě toho vždy zahřívá duši své matky, připomínající jí své milované děti.

Postavy chlapců a dívek se provádějí v jednoduchém a příjemném tvaru siluety. Také potěšen s různorodostí dekor, který může být vyroben ve stylu minimalismu, nebo naopak patří šperky s rubíny, diamanty nebo jiné drahé oblázky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky