Náramek "Hamsa"

Náramek šunky

Náramek "Hamsa" zaujme jak milovníky jednoduchých šperků, tak fanoušků amuletů, amuletů a talismanů. Toto příslušenství kombinuje esoterické a šperky řemeslné práce. Ale než se dostanete takový náramek, stojí za to prozkoumat účel a skrytý význam tohoto atributu.

NáramekHamsa"má několik jmen -"Palm hamesh", "Miriam má ruku", "Ruka nebo Palm of FatimaTo souvisí se vzhledem příslušenství, kabalistický talisman proti zlému oku je vytvořen ve tvaru lidské ruky, symbolizuje sílu, sílu, moc a moc, číslo pět - počet prstů - označuje lidské tělo. a interní.

Odrůdy

"Ruka Fatimy"

Hodnota hlubokého náramku “Hamsa“Těsně propojené s vnější krásou výrobku. Díky svému původnímu výkonuFatimina ruka„Efektivně vyčnívá ze zbytku bižuterie. Další symboly znázorněné v dlani mají také zvláštní význam a jsou vrcholem výzdoby. Stojí za to vědět, že ryby slibují moudrost a štěstí, Davidova hvězda chrání jak majitele, tak i svého domu.

Ale turecké oko (Fatimina oko) je nejoblíbenějším a nejběžnějším symbolem používaným v náramku “Hamsa”.

Tato ochranná známka má obvykle modrou nebo červenou barvu, která zvyšuje ochranu před poškozením, zlým okem. NáramekHamsaChrání nejen před zlým okem. Jeho majitel, dává klid, víru, trpělivost, štěstí, štěstí, štěstí, prosperitu, hojnost. „Fatimina ruka„Schopen pomoci a milenců posiluje a zachovává pocit. Přináší harmonii s rodinným životem.

Tygří Oko

Od pradávna bylo oko tygra používáno jako ochrana před zlými duchy, problémy a nebezpečím, různými životními nejistotami, nepoctivými lidmi.. Tento kámen odhaluje skryté schopnosti jeho majitele a pomáhá je rozvíjet. Je schopen dát svému majiteli lehkost bytí, stejně jako lásku ve všech jejích projevech. Díky takovým vlastnostem a vlastnostem se náramek hamsa často vyrábí pomocí oka Tiger. Taková dekorace může pomoci naučit se nové věci, dosáhnout úspěchu, udělat dobrý obchod.

Existuje však jedna nuance: takový amulet může pomoci pouze aktivní, účelné osobě. Líný nemůže nosit takové příslušenství. Určitě ho někde ztratí, zapomene nebo ho hodí do vzdálené krabice. Zaprvé Tygří oko Pozornost by měla být věnována zástupcům oblasti obchodu a obchodu a také informačním technologiím. Také ve vztazích s partnery, láskou a obchodem může tento talisman pomoci, kromě žárlivosti a nejistoty.

Kombinovaná verze

Posílení ochranných opatření tohoto mocného kabalistického amuletu může být způsobeno kombinací různých postav. Na jednom náramku může být několik šunek vyrobených v různých stylech as různými dekoracemi. V tomto případě může drahokam vedle hamsa obsahovat i další esoterické prvky. Turecké oko bude spolehlivým talismanem proti zlému oku a špatné energii. Obraz ryb bude přitahovat moudrost, inspiraci, bohatství a prosperitu.

Toto příslušenství přispěje k jednotnému vývoji celého člověka.. S ním můžete dokonce posílit svou roli ve společnosti, stát se více seriózní. Hamsa učiní svého majitele silným, odolným, odolným, poskytne důvěru a pohodu. Tyto šperky budou vypadat elegantně s jakýmkoliv oblečením, mohou být nošeny vpravo nebo na levé straně.

Materiály

  • Nejsilnější energetické náramky jsou vyrobeny z drahých kovů - zlata a stříbra. Ne, oni jsou voláni šlechtici. Stříbrné nebo zlaté šperky mohou protáhnout lehké lesklé vlákno na zápěstí a zdůraznit ženskost obrazu. V tomto případě může být „dlaň“ samotného náramku vyrobena bez použití dalších atributů, například tureckého oka, pouze tenkého elegantního vzoru.
  • Velmi často se tyto šperky vyrábějí pomocí červené nitě. Tento prvek zvyšuje ochranné vlastnosti amuletu. Izraelský talisman musí být nošen na levé straně, protože do levé části těla proudí energie a může být pozitivní i negativní. NáramekHamsaBude sloužit jako druh energetického filtru. Taková výzdoba může nejen chránit, ale také přinést štěstí a všechny druhy darů osudu životu.
  • Náramek Hams může být vyroben jak z kovu, tak z kůže. Cílem takovéto dekorace je přilákat materiální zboží. Elegantní černý náramek zdobí speciální vložka se symbolem Kabbalistic. Tento maskot učiní jakékoli iniciativy svého majitele výhodnější a úspěšnější. Takové provedení je nejblíže původní esoterické variantě; nosit na pravé ruce.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky