Náramek-Bluetooth

Náramek-Bluetooth

Ve věku moderních technologií má drtivá většina smartphonů poměrně impozantní rozměry, což je nepochybnou výhodou pro průměr známé dotykové obrazovky, ale zároveň i mínus. Když se pohybujete, takové přístroje jsou často uloženy mimo dosah oka, a když volají, uživatelé necítí vibraci ani neslyší melodii vycházející z kabelky, hluboké kapsy nebo odkládací přihrádky v automobilu. Mnoho hovorů není přijato, důležité případy jsou zrušeny, čas je ztracen.

V tomto případě, náramky, v kombinaci ve stylu, elegance a funkční úkol informovat uživatele o činnosti svého smartphonu, může poskytnout nespornou pomoc. Článek se zaměřuje na nejoblíbenější modely náramku Bluetooth, které se dnes stávají megapopulárními.

Co to je a jak to funguje

V současné době existují různé typy těchto náramků, včetně dámských, dospívajících, luxusních náramků a různých doplňkových funkcí. Stylové náramky jsou spojeny se smartphonem přes Bluetooth a mohou při vibracích na zápěstí ve vzdálenosti až 10 metrů od hlavního zařízení přijímat hovory, SMS nebo e-maily. Funkce mnoha modelů také zahrnuje možnost zobrazovat čas, ovládat funkce přijímání / odmítání hovorů a hovořit jako v telefonu bez použití náhlavní soupravy.

Kromě toho, řada Bluetooth náramků může signalizovat příliš daleko od telefonu, čímž se zabrání případným případům krádeže přístroje.

Nejoblíbenější

Spotřebitelský trh nabízí širokou škálu náramků Bluetooth. Podle výsledků sledování četných uživatelských recenzí, stejně jako hodnocení prodejů, byly identifikovány nejoblíbenější modely z globálních a málo známých značek.

"ZeBracelet"

Bluetooth zařízení ve formě náramku "ZeBracelet "od MyKronoz Má bohatou paletu různých funkcí a možností a je považován za jeden z alternativních návrhů na výměnu obvyklých bezdrátových sluchátek. Obsahuje několik verzí Bluetooth, originál OLED displej, zobrazování různých oznámení, vestavěný mikrofon, reproduktor a poměrně energeticky úsporná akce.

Takové zařízení může říct čas, přijmout / odmítnout hovory a SMS, umožňuje konverzaci bez toho, aby se vaše ruce z kapsy, a nenechá vám ztratit smartphone. Výkonný reproduktor vám dává možnost poslouchat vaši oblíbenou hudbu na cestách a funkce „fitness control“ pomůže sledovat úroveň fyzické aktivity: vypočítat kroky, kalorií nebo změřit ujetou vzdálenost. Mobilní nabídka tohoto náramku je k dispozici v App Store a Google Play.

Plastový model tmavé barvy s půlkruhovým tvarem činí z náramku elegantní, stejně tak vhodný jak pro brutální pánské ruce, tak i elegantní úchyty zástupců „krásné poloviny“ a také se hodí k základním stylům v oblečení.

Shimaki

Náramek Shimaki Bluetooth s 32 MB vnitřní pamětí a Bluetooth verze 3.0 bez nabíjení déle než 96 hodin a komunikuje se všemi zařízeními, která mají funkci Bluetooth. Rázuvzdorné a přitom flexibilní a příjemné pouzdro s ultra citlivým displejem má futuristický styl exteriéru a elegantní design. Trh nabízí 5 barev tohoto náramku, takže si můžete vybrat ten, který dokonale zapadá do barvy vašeho oblíbeného kostýmu.

S touto funkcí tento náramek uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků: může přijímat a detekovat hovory a SMS, upozorňovat vás vibračním signálem asi 10 metrů od telefonu, má funkce hlasitého odposlechu, přehrávače, hodin a budíku, může měřit kroky a tepovou frekvenci.

Chinavasion

Externí futuristický styl, možnost výběru barevných řešení a poměrně rozpočtové náklady činí náramky Bluetooth Chinavasion jeden z nejběžnějších zástupců mladší generace Ruska a zemí Evropy a SNS.

Přístroj informuje o příchozím hovoru, zobrazuje číslo nebo jméno (pokud je záznam zadán latinsky), umožňuje přijmout nebo odmítnout hovor, funguje jako hodiny a může fungovat bez dalších poplatků po dobu přibližně 3 dnů.

Sony liveview

Jeden z nejvíce obyčejných mezi uživateli po celém světě je Sony LiveView Bluetooth náramek. Gadget je připevněn k zápěstí pomocí suchého zipu nebo speciálního klipu. Tento model je nabízen pro muže a má poměrně širokou funkčnost:

  • trvá, odmítnutí a mufle (bez pádu) volání;
  • umožňuje zobrazit historie volání, SMS, aktualizace na Twitteru a na Facebooku;
  • existuje funkce hledání telefonu se zvukovým signálem „Tady jsem!“;
  • vystupuje jako hráč, hodiny, budík, herní přístroj;
  • má schopnost dálkově ovládat fotoaparát a videokameru v telefonu.

Viksi

Jednou z vlastností tohoto náramku Bluetooth je originální nabíječka ve formě kolíčku na prádlo, které během procesu nabíjení vyvolávají dojem, že jdou náramek. Moderní bezmeshkovský náramek je vhodný pro muže, ženy i teenagery a je držen na paži pružným pouzdrem. Stylový displej OLED v černé barvě zobrazuje čas a potřebné informace o hovoru. Modul gadget nemá další funkce (kalendář, časovač, krokoměr, předpověď počasí).

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky