Anoraki Stone Island

Anoraki Stone Island

Anorak se nazývá větrovka z husté, ale spíše lehké tkaniny, s kapucí. Obvykle nemá dlouhý zip na přední straně a nosí se většinou nad hlavou. Dříve, anorak byl používán horolezci a turisty jako součást vybavení, jak to je ideální pro to: hustá, non-smáčení tkanina vydrží všechny povětrnostní podmínky, ohřívání osoby, a elastické manžety na kapotě chrání před sněhem a větrem. V současné době jsou bundy velmi oblíbené a jsou využívány nejen turisty a horolezci, ale také všemi, kteří chtějí vypadat stylově a sledovat módní trendy.

Historie značky Stone Island

Značka začala svou existenci z velmi neobvyklé situace, kdy si vzala poměrně tuhý kvalitní materiál dvou barev a po dlouhou dobu byla vymazána pemzou, aby jí dodala měkčí strukturu. Výsledek tohoto experimentu překonal všechna očekávání, protože na konci tkanina vypadala trochu vintage a šla na šití prvních pár bund. Toto je příběh o vytvoření první řady sak v námořnickém stylu, odtud je to vhodné jméno a štítek se symboly větrné růžice.

Filozofie značky

Tým značek rozděluje své aktivity na LAB a LIFE a nazývá tyto dvě složky svými osobnostmi. LAB kontroluje, že výzkum starých a hledání nových tkanin probíhá bez zastavení, stejně jako stále více zdokonalené techniky zpracování k dosažení všech nejkvalitnějších materiálů a výrobků obecně. LIFE předpokládá názor a zkušenosti přímých odběratelů oděvů této značky. Základem stylu je detailní studium formy armády a pracovníků, což je dáno hlavním konceptem této společnosti - oblečení musí být nejen krásné, ale také funkční.

Přehled modelů

Stejně jako u jiných oděvů, mezi větrovkami je také rozdělení na modely. Některé jsou úspěšnější než jiné, některé jsou vhodnější pro některé situace, jiné pro jiné. Obecně platí, že modelová řada je dostatečně velká, aby si každý mohl vybrat bundu pro sebe. Zvažujeme nejoblíbenější modely.

MUSSOLA GOMMATA / LINO WATRO

Tato bunda je vyrobena ze dvou tkanin, v horní části je bavlněný mušelín s polyuretanovým povlakem, který neumožňuje, aby se bunda navlhčila a foukala větrem. Spodní část je kombinací lnu a nylonu, plní také funkci ochrany před deštěm a větrem. Bunda má maskovací vzor a je v barvě v hotovém tvaru.

NYLON METAL WATRO JACQUARD DESIGN

Tkanina tohoto modelu je nalita a má vliv kovu díky speciální struktuře nylonového vlákna. Výrobek má vnitřní impregnaci pryskyřice, která vám umožní chránit před deštěm a silným větrem. Stejně jako ostatní modely bundy má tato bunda kapuci, gumičky na kapuci, manžety a dno.

CORDUROY PIQUET-R

Pro výrobu této bundy byla použita značková tkanina se zvýšeným lemem, která kombinovala přírodní i syntetická vlákna. Díky speciálnímu nátěru, stejně jako ostatním, tento model také poskytuje ochrannou funkci za každého špatného počasí. Speciální technologie barvení dodává výrobku zajímavý odstín a reliéfní obraz. Tato bunda má výrazný rys - nemá klokaní kapsu, stejně jako ostatní, je vybavena dvěma hrudními kapsami na knoflících.

GLOW-IN-THE-DARK-PRINT

Mercerized bavlna byla vzata pro šití tohoto výrobku. Je třeba poznamenat, že produkt byl také po šití dopřán k barvení. Výrobek je mikina, stejně jako předchozí model, tato bunda má dvě náprsní kapsy a třmen na úrovni pasu.

NYLON METAL 5C

Tento model je vyroben z nylonové tkaniny a má účinek kovu, kterého lze dosáhnout speciální technologií barvení příze. Výrobek byl ošetřen speciální látkou, stejně jako zajištěna ochranná funkce vlhkosti a větru. Tkanina obsahuje pět barev.

NYLON METAL TISK

Stejně jako u předchozí verze je výrobek vyroben z nylonové tkaniny a je podroben speciálnímu zpracování, aby bylo dosaženo odolnosti proti vlhkosti a větru. Výrobek nemá kapuci, místo toho má široký límec, který se podobá potrubí. Také se liší tím, že má boční kapsy.

STONE ISLAND MARINA POLY COVER COMPOSITE

Tento model je dlouhá bunda složená z matného transparentního polyuretanového filmu, který také chrání svého majitele před deštěm a větrem. Pozoruje se speciální technologie barvení, díky které film zůstává transparentní. Má pracku na hrudi a pásek ve formě šňůrky.

Kolik

Ceny této značky jsou velmi rozdílné, ale obecně jsou veřejně dostupné. V závislosti na modelu se cena pohybuje od 5 tisíc rublů do 10 tisíc rublů, což je v zásadě odpovídající cena. Vzhledem k tomu, že tato značka je známá kvalitou svých výrobků, stejně jako jejich pohodlností a funkčností, lze konstatovat, že to stojí za to peníze a její nákup bude plně oprávněný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky