Tommy Hilfiger Anoraki

Tommy Hilfiger Anoraki

Představuje bundy anorak

Spona

Charakteristickým znakem konstrukce bundy je absence upevňovacího prvku po celé délce výrobku. Zámek je obvykle umístěn na hrudníkové linii, takže se přes hlavu nosí bundy. Je pozoruhodné, že takový design byl vypůjčen od Eskymáků, kteří si vyrobili podobné oblečení pro sebe bez zipů.

Materiály

Anorak jsou vyrobeny z lehkých vodoodpudivých tkanin a jsou skvělé pro jaro a podzim. Dokonale chrání před deštěm a větrem i díky speciálním utyazhkami umístěným na dně a na kapotě.

Délka

Standardní délka větrovek nespadá pod pás nebo uprostřed stehna. Bundy, které jsou pod středním stehnem, se nazývají parky.

Klokaní kapsa

Velká kapsa je umístěna ve středu bundy pod zipem. Je to velmi pohodlné a prostorné, umožňuje rychle skrýt ruce před chladem.

O Tommy Hilfiger

Historie vývoje značky je podobná skutečnému americkému snu, kdy chlapec z chudé rodiny s mnoha dětmi dokázal dosáhnout úspěchu v podnikání. Cesta značky začala v roce 1969 a mladší talent Tommy Hilfiger měl jen 18 let. Otevřel obchod ve městě, kde žil a vytvořil první kolekci ležérního oblečení nejnovějšího směru. Sbírka vznikla pod vlivem hippie hnutí. Obchod dosáhl miliónů obratů, ale v určitém okamžiku zisk začal klesat, hlavně kvůli tomu, že místní obyvatelé přišli podívat se na všechno s obdivem, ale téměř nic nezískali a po sedmi letech se obchod dostal do úpadku.

Poté se Tommy Hilfiger přestěhoval do New Yorku a získal zkušenosti po celý rok a zasloužil si vynikající pověst v módním průmyslu. V roce 1984, Tommy Hilfiger zaregistroval nový podnik, který začal produkovat ležérní oblečení pod značkou Tommy Hilfiger Corporation. Kompetentně organizované reklamní kampaně v tandemu s nejkvalitnějším oblečením Tommy Hilfiger nejoblíbenější u žen a mužů všech věkových kategorií.

Kolekce Tommy Hilfiger jsou plné prestižních školních předmětů. Jedná se o skládané sukně, V-neck jumper, klubové bundy. Výrobky značky mají rysy populárního ležérního stylu, mořského a sportovního stylu. Tam jsou vždy džínové výrobky, větrovky bundy, parky. V barvách dominují barvy americké vlajky. V současné době se výrobky značky prodávají v 90 zemích světa.

Model faraóna: z klipu umělce

Bunda módní rapper Pharaoh v klipu Black Siemens je anorak vintage Tommy Hilfiger colorblock soutěžní mikina s kapucí. Laconic střih v kombinaci s tradičními červenými, bílými a modrými barvami značky dělal tento model rozpoznatelným a populárním. Zip na hrudi je duplikován suchým zipem, který spolehlivě chrání hrudník a krk před chladem. Utyazhka na rukávech, na spodní straně bundy a na kapuce vytváří překážku větru a srážek.

Přehled modelů

Vintage dámská kolekce Tommy Hilfiger nabízí ženám šaty jasně a mimořádně.

V červené bundě z nepromokavého a bezvětrného materiálu, ani déšť, ani vítr nejsou hrozné pro spravedlivý sex. Hezký a stylový, pohltil všechny charakteristické rysy značky a kombinoval je s designovými prvky modelu.

Mužské bundy se zipem jednoduchého střihu jsou vytvořeny pro sport a extrémní turistiku. Uzavíratelné rukávy a dno pláště zabraňují pronikání vlhkosti dovnitř a zadržují teplo uvnitř. Ve velké kapse je snadné skrýt ruce před chladem a větrem. Spolehlivé příslušenství, vysoká kvalita materiálů a šití, funkčnost dělala z tohoto modelu atraktivní pro aktivní muže různého věku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky