Anoraki dovednosti

Anoraki dovednosti

Anorak nazval bundu-větrovku kapucí, skládající se z husté, ale poměrně lehké tkaniny. Obvykle nemá dlouhý zip na přední straně a nosí se většinou nad hlavou. Dříve, anorak byl používán horolezci a turisty jako součást vybavení, jak to je ideální pro to: hustá, non-smáčení tkanina vydrží všechny povětrnostní podmínky, ohřívání osoby, a elastické manžety na kapotě chrání před sněhem a větrem.

V současné době jsou bundy velmi oblíbené a jsou využívány nejen turisty a horolezci, ale také všemi, kteří chtějí vypadat stylově a sledovat módní trendy.

Trochu o dovednostech

Dovednosti jsou relativně mladá ruská značka, která začala svou existenci v roce 2010. Navzdory ne tak dlouhému pobytu na módním trhu mezi pouličním oblečením se společnosti již podařilo získat široké publikum. To není překvapující, protože značka představuje svým zákazníkům jasné, elegantní, vysoce kvalitní oblečení pro mládež, které bude vyhovovat široké škále lidí, kteří chtějí vyniknout.

Přehled modelů

Stejně jako u jiných oděvů, mezi bundami je také rozdělení na modely. Některé jsou úspěšnější než jiné, některé jsou vhodnější pro některé situace, jiné pro jiné. Obecně platí, že modelová řada je dostatečně velká, aby si každý mohl vybrat bundu pro sebe. Zvažujeme nejoblíbenější modely.

Dovednosti cíl bundu

Tento model je vyroben z nylonové tkaniny, která je poměrně lehká, ale zároveň trvanlivá a trvanlivá. Materiál je potažen speciální látkou, která zajišťuje odolnost proti vlhkosti. Má klasický střih, ale charakteristickým rysem tohoto modelu je, že vedle tradiční náprsní kapsy se zipem je k dispozici také náplasťová kapsa, která se nazývá klokan.

Schopnost fúzní anorak

Tento model je vhodný pro použití při teplotách nižších než nula stupňů, vyrobených z polyesteru a má vnitřní podšívku z taftu. Na hrudi je zip, na hrudi není žádná kapsa, místo toho je bunda vybavena klokaní kapsou. Má manžety na suchý zip a náhradní zipy po stranách bundy.

Základy lehké bundy

Model se skládá ze stoprocentní bavlny a jako každý jiný model bundy má kapuci s obrubníkem, zeštíhlující manžetu a elastickou spodní část. Uvnitř nemá žádnou podšívku ani izolaci, což naznačuje její význam pouze v teplém nebo chladném období, ale absolutní nevhodnost v zimě a mrazu. Má dvě kapsy, ve kterých můžete skrýt ruce, manžety jsou upraveny na rukávech.

V podstatě jsou bundy této značky velmi podobné. Existují pouze drobné charakteristické rysy, které se týkají především funkčních aspektů, jako je izolace pro chladnější období, další kapsy nebo elastické pásky a samozřejmě rozdíl mezi různými velikostmi a barvami, takže si každý může vybrat pro sebe ideální verzi vhodného modelu. .

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky