Anoraki fred perry

Anoraki fred perry

Anoraki od Freda Perryho je stylové a pohodlné sportovní oblečení s bohatou historií značky. Výrobky této řady plně splňují požadavky anglického stylu, jsou omezené, ale velmi velkolepé.

Historie vzhledu loga Freda Perryho

Sportovní značka byla založena v roce 1952 slavným tenistou z Velké Británie Fredem Perrym. Příběh vzhledu značkového oblečení začal obvyklým potem. Elastická páska, která byla vázána na zápěstí, měla chránit rukojeť rakety před vlhkostí.

Fred Perry dělal pásku jednodušší než její původní verze a začal provádět aktivní reklamní kampaň, rozdávat svůj produkt slavným tenisovým hráčům na světových turnajích. Díky takové účinné reklamě získala značka Fred Perry celosvětové uznání.

Následně se společnost začala věnovat košile. Zdobené značkovým logem se pravidelně objevují v rámci BBC kanálu, jednoho z nejoblíbenějších britských kanálů. Komentátoři a moderátoři ochotně oblékli tyto košile, protože byli stylovější než to, co jejich konkurenti nabídli.

Postupem času se značka Freda Perryho stala spojena s předními světovými tenisovými hráči. To zvýšilo důvěryhodnost společnosti a kupující byli přesvědčeni, že nakupují opravdu kvalitní zboží.

Rozpoznatelným symbolem značky je vavřínový věnec. Znak navrhl sám Perry. Zpočátku chtěl, aby dýmka byla symbolem společnosti, ale pro společnost prodávající sportovní zboží to nebyla nejvhodnější volba. Fred proto upozornil na symbol klubu Wimbledon - vavřínový věnec.

Vlastnosti značky a její bundy

Oblečení od Freda Perryho je stylové, ale ne příliš chytlavé a zkušené v nejlepších anglických tradicích. Po několik desetiletí svého vývoje získala značka status kultu. Pánské a dámské oděvní sbírky jsou považovány za neoklasické. Jedná se o zajímavou kombinaci přísného konzervatismu a nejnovějších módních trendů. Proto má značka tolik fanoušků.

Věci od Freda Perryho jsou organickou kombinací neutrálních barev a klidného dekoru. Všechny oděvy vyrobené firmou jsou zdobeny stejným vavřínovým věncem, ze kterého začala historie značky. Kromě tohoto znaku zůstal věrný a kvalitní oděv od Freda Perryho. Při jeho výrobě se používá přírodní bavlna, která prochází vzduchem a odpuzuje přebytečnou vlhkost.

V současné době společnost vyrábí obuv, oděvy a doplňky pro širokou škálu spotřebitelů. Fred Perry tašky, poloky, bundy a svetry jsou velmi populární, ale nejslavnější jsou bundy vytvořené společností. Mohou také soutěžit s produkty jiných předních sportovních značek.

Bundy jsou obvykle vyrobeny z nylonu, protože tento materiál je dobře chráněn před větrem a deštěm. Klasické modely jsou poměrně krátké, bez zipů a postranních kapes. Je-li spona, dosáhne pouze středu hrudníku. Charakteristickým rysem anorak je také přítomnost kapesního klokana.

Bunda má vždy límec a kapuci, která je utažena gumičkou. Ve spodní části je také stahovací šňůrka, díky které je bunda podobná parku a zlepšuje její odolnost proti větru.

Mnoho kupujících si často zaměňuje bundy této britské firmy s větrovkami. Větrovky jsou však vhodnější pro chladné a větrné počasí. Tento oděv je vhodný pro všechny aktivní lidi, zejména sportovce.

Přehled modelů

Fred Perry vyrábí řadu klasických bund, které se liší jen malými detaily. Nejoblíbenější model má kapesní klokan, do kterého můžete vložit celou bundu, točit ji tak, aby nezabírala dostatek místa v turistickém batohu.

Barvy bundy Fred Perry jsou obvykle klasické - prostá tkanina je zdobena prostou tkaninou s pouze znakem vavřínového věnce. Vzhledem k tomu, bundy jsou oblíbené u turistů a sportovců, společnost vyrábí kamufláž-tisk modely, které jsou velmi praktické a ne příliš světlé.

Můžete nosit stylové dětské bundy nejen se sportovním oblečením. Budou vypadat dobře s těsně přiléhajícími džíny nebo chinos. Za chladného počasí můžete přidat spodní bundu na sobě svetr. Zahřeje vás, zatímco nylonová bunda nenechá vítr a vlhkost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky