Anoraki nike

Anoraki nike

Přehled modelů

Mezi milovníky outdoorových aktivit a procházek na čerstvém vzduchu je zaslouženě oblíbená bunda. Tento moderní a praktický oděv již dávno přestává být vnímán jako součást sportovního vybavení. Před několika lety byl nosen na výlet do přírody, kdy potřeboval maximální ochranu před chladem a komfortem v cestovních podmínkách. Designéři ho odvážně uvedli do svých sbírek a nabídli, že budou nosit bundu jako běžné oblečení pro velké město.

Mezi lehké bundy vyčnívají nové modely slavné značky Nike, ideálně kombinované s různými věcmi od ženského šatníku. Tato větrovka, která dokonale chrání před chladným větrem, deštěm a pomáhá zůstat ženským.

Charakteristické rysy každého modelu společnosti:

  • nosí se na hlavě, nemá řez vpředu;
  • uprostřed je velká praktická kapsa na drobnosti;
  • žádné boční kapsy.

Návrháři Nike věří v vyhlídky na tento trend oblečení a neustále nabízejí nové modely. Různých textur tkanin a originálních barev ve firemním stylu značky potěší fanoušky. Anorak je zajímavě vyřazen z obecného stylu, ale dobře se hodí na džíny, některé typy kalhot, pohodlné boty. On je dobrý pro vytvoření obrazu moderní dívky ve stylu ležérní, ležérní vzhled pro nakupování a procházky s přáteli.

Ženy

Moderní bunda Nike je krásným oblečením pro každý den. Proto se výrobce snažil, aby byl co nejelegantnější a zachoval si hlavní účel. Všechny modely jsou vyrobeny z tenké tkaniny, která je dobře odolná vůči nárazům větru a vlhkosti. Dokonce i na chladném podzimním ránu je hezké běhat si, chodit se psem, fotit v městském parku.

Pro maximální pohodlí při každodenním nošení, Nike poněkud prodloužil standardní model, chránil záda před chladem. Klasické kolekce značky naznačují malý zip na hrudi, což usnadňuje nasazení. Nové možnosti z nejnovějších katalogů mají plnou přezku pro plnou funkčnost. To umožnilo výrobci stisknout standardní větrovku a dát ženám módní úplnou svobodu volby.

Bunda Nike si uchovala objemnou kapsu, která je charakteristickým znakem tohoto výrobku. Nejnovější modely jsou prakticky beztížné, což umožňuje, pokud je to nutné, skládat a nosit v sáčku.

Sport

Globální značka vždy zohledňuje přání svých zákazníků, takže nové položky jsou vyvíjeny podle jejich přání. Mezi nejnovější návrhy patří kolekce Transparent Run, určená pro běhání na ulici. Představuje nejnovější vývoj, takže modely jsou originální a funkční.

Bundy vytvořené ze speciální nepromokavé tkaniny Nike Dry-FIT podporují úplnou volnost pohybu a umožňují pokožce dýchat. Materiál má impregnaci, která chrání před nepříjemnými pachy a účinně odstraňuje přebytečnou vlhkost z povrchu kůže. Je to jen nepostradatelná věc pro dívky, které si nemyslí jeden den bez sportu.

Mezi důležité rozlišovací body lze uvést přítomnost reflexních prvků ke zvýšení bezpečnosti ve večerních hodinách. Novinkou je stojací límec, stejně jako šité zipy na kapsách pro bezpečnost malých věcí při náhlých pohybech.

Barevná řešení

Díky kreativitě Nike mají ženy módy možnost získat bundy nejodvážnějších barev. Široká škála řešení vám umožní vybrat si z klasických barev černé, šedé, bílé barvy, které se ředí jasnými odstíny modré, zelené nebo žluté. Na vrcholu popularity je neon, který apeluje na mládež.Pro milovníky pozitivních rozhodnutí budou dělat bobulové tóny brusinky, maliny, barevné indigy.

Nejnovějším trendem je využití originálních tiskových efektů. Aplikují se ve formě aplikací a napodobují květinový, květinový ornament. Pro zlobivé dámy, tam jsou možnosti s volným drahokamu nebo dekor z nich. Ale kombinace jasu neonu a tiché černé nebo bílé, která je vhodná pro tvorbu jakéhokoliv mladého luk, vypadá nejvíce harmonicky.

Co lze nosit

Ti, kdo považují bundu za typický sportovní oděv, jsou překvapeni svou kompatibilitou s mnoha módními věcmi. Krátké lehké větrovky dokonale doplňují oblečení viskózových kalhot, stylových milenců nebo hubených světlých odstínů. Pokud se dívka může pochlubit štíhlými nohami, kombinace šortek a větrovky jí přitáhne zvýšenou pozornost. Oblečení může být doplněno lehkými kluzáky na elastické podešvi.

Prodloužená bunda vypadá zajímavěji, když je spárována s legíny. Neméně relevantní obraz s tužkovou sukní, kterou lze použít v každodenních záležitostech. Správně zvolená obuv ve formě čerpadel bez paty nebo mokasínů dokonale doplňuje luk, což vám umožní vypadat stylově i za špatného počasí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky