Anoraki Anteater

Anoraki Anteater

Je povoleno zavolat bundu bundu - větrovku z husté, ale spíše lehké tkaniny s kapucí. Obvykle nemá dlouhý zip na přední straně a nosí se většinou nad hlavou.

Dříve, anorak byl používán horolezci a turisty jako součást vybavení, jak to je ideální pro to: hustá, non-smáčení tkanina vydrží všechny povětrnostní podmínky, ohřívání osoby, a elastické manžety na kapotě chrání před sněhem a větrem.

V současné době jsou bundy velmi oblíbené a jsou využívány nejen turisty a horolezci, ale také všemi, kteří chtějí vypadat stylově a sledovat módní trendy.

O Anteater

Anteater je značka subkulturního oblečení pro mládež, která začala svou existenci v roce 2007. Tato značka je ruská a pochází z Petrohradu. Již několik let je populární a má velký úspěch s mladými lidmi. Tajemství úspěchu spočívá v tom, že tvůrci oděvů této značky jsou ve své práci velmi zodpovědní a vždy dbají o kvalitu a pohodlí svého zboží.

Filozofie značky

Ve filosofii této značky není nic složitého, naopak - všechno je směšně jednoduché: hlavními složkami práce společnosti jsou kvalita, rozvoj a respekt. Spolupráce s mnoha ruskými a zahraničními výrobci, zástupci značky poskytují zákazníkům kvalitní výrobek, který je také velmi módní a neuvěřitelně stylový.

Tým značky Anteater spolupracuje s mnoha mladými talenty různých subkultur, což napomáhá tomu, aby značka byla vždy v trendu a aby se rozvíjely mladé talenty. Pomáhá rozvíjet pouliční nadání, společnost přispívá k subkultuře, čímž projevuje úctu k ní.

Přehled modelů

Stejně jako u jiných oděvů, mezi bundami je také rozdělení na modely. Některé jsou úspěšnější než jiné, některé jsou vhodnější pro některé situace, jiné pro jiné. Obecně platí, že modelová řada je dostatečně velká, aby si každý mohl vybrat bundu pro sebe. Zvažujeme nejoblíbenější modely.

Bavlna

Tento model je vyroben z kombinace bavlny a polyesteru, stejně jako všechny bundy, má kapsu - klokan a kapuci. Variace barev jsou možné pro každý vkus zcela jiné. Lehký model, vhodný pro každodenní použití i pro turistiku a cestování v teplejších měsících.

Skr

Větrovka Anorak vyrobená z materiálu Dewspo. Tento model je inspirován bundou Tommy Hilfiger, která je vintage a nazývá se soutěž Colourblock. Model má dva reflexní pruhy, což je obzvláště důležité ve večerních hodinách, můžete být vždy vidět ve tmě. Stejně jako všechny ostatní modely je vybaven kapsou, kapucí a gumičkou ve spodní části a na manžetách.

Sprej

Tento model běží převážně v černé barvě a vypadá v něm nejvíce stylově. Stejně jako předchozí, tento model je vyroben z materiálu odolného proti opotřebení Dewspo. Má kapsu na zip, na bocích větrací otvory, kapuci. Je to také snadný model pro teplejší sezónu.

WSpray

Je to zahřátá verze předchozího modelu, ale stojí za zmínku, že při teplotách pod -15 stupňů hrozí, že v něm zamrzne. Existuje několik možností barev, které si můžete vybrat podle svého vkusu. Model je vyroben z materiálu odpuzujícího vodu taslan a izolován hollofanem.

Možnosti barev

Různorodost barev je tak rozsáhlá, že se vyznačuje všestranností. Mezi možnosti patří modely, které kombinují několik barev, což z nich činí neuvěřitelně elegantní a jasné. Pevné modely jsou vhodné pro milovníky klasiky, kteří jsou zmateni jasnými barevnými detaily.

Zvláště stylové v této sezoně je zbarvení ve stylu armády, což je kamufláž, nejelegantnější dandy budou chtít mít něco takového ve svém šatníku.

Co se nosí s anoraki Anteater

Bundy a větrovky této značky jsou již dlouho používány jak pro svůj zamýšlený účel, tak pro každodenní život. Jsou určeny speciálně pro cestování, outdoorové aktivity - lyžování a snowboarding, horolezectví, jen výlety a procházky po zemi. Ale neméně důležité je použití bundy pro běžný výlet s přáteli v kavárně, procházky se psem, dokonce i pro jog.

Pohodlí řezání a funkčnost této věci bude vždy přitahovat pozornost a odmítnout výběr v jeho směru. Budou vypadat skvěle jak sportovní kalhoty a džíny, legíny, boty a tenisky, hlavní věc je vybrat správné barevné schéma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky