Anoraki Severní tvář

Anoraki Severní tvář

Jedna z nejznámějších firem ve výrobě sportovního oblečení North Face se objevila před více než 50 lety. Zaneprázdněný cestovatel a sportovec Douglas Tompkins, který čelil ve svých kampaních s nedostatkem určitých kvalit ve vybavení, se rozhodl nezávisle odstranit nezbytné věci.

Výrobky pro první sklad, otevřený v roce 1966, byly vyrobeny v suterénu budovy. Zpočátku na prodej byly batohy, stany, vybavení pro výstup na kopec. Později výroba zahrnovala bundy a kombinézy pro alpské lyžování, sportovní bundy a větrovky. V produktech z The North Face cestující s jistotou dobývají nové vrcholy, cestují po celém světě, nastavují záznamy.

Celá řada oděvů splňuje vysoké bezpečnostní požadavky, praktičnost a funkčnost. Moderní modely jsou vyrobeny z nejmodernějších tkanin a testovány v reálných cestách. Výrobce neustále vyvíjí a zavádí nové technologie, jako je Thermoball, které si zachovávají teplo a pohodlí v každé situaci.

Charakteristické rysy North Face Anoraks

Obzvláště oblíbené jsou bundy slavné značky, které jsou skvělé pro městské podmínky. Všechny modely jsou vyrobeny z lehkých, praktických tkanin se speciální impregnací DryVent. Zaručuje vysoký stupeň ochrany před pronikavým větrem, vlhkostí a umožňuje pokožce volně dýchat.

Charakteristickým rysem všech modelů větrovek tohoto výrobce je přísný lakonický styl, takže jsou kombinovány v šatníku s mnoha věcmi a botami. Za vnější jednoduchostí řezu se skrývá důkladnost každého detailu. Podšívka s větrovkou - nylonová síťová membrána, která reguluje přenos tepla za každého počasí.

Mnoho modelů má šité nebo pristezhnaya kapuce, vložené tkaničky. Výrobce používá pro šití pouze kvalitní doplňky, které doplňují celkový vzhled. To vše dobře sedí na obrázku a umožňuje vytvářet zajímavé snímky pro bundy pro každodenní nošení. Pro různé barevné kombinace můžete vyzvednout originální spodní, stylovou obuv.

Jak odlišit originál od falešného

Popularita značky ovlivňuje zvýšenou pozornost modelů, které podvodníci podvodně napodobují. Abyste nebyli zklamáni nákupem, musíte si zakoupit oficiální odběratele a znát některé z charakteristických rysů:

Veškeré kování má vynikající kvalitu a povinné značkování na dílech, včetně tlačítek, knoflíků, které by měly být označeny názvem sbírky.

Pozornost by měla být věnována vyšívanému logu The North Face: každé písmeno je vyšíváno odděleně hustým konturovým prošitím a padělek je obvykle šitý jednou nití s ​​přechodem zachovaným.

Originální model má kapsy se zipy, které jsou pevně upevněny a dokonale chrání osobní věci před vlhkostí. Padělky jsou často šité Velcro, které rychle selhávají a jsou velmi nepohodlné.

Tkanina původní bundy je odolná proti drcení, odření, dobře drží tvar. Stojí za to ho pozorně prozkoumat, protože padělek se během přepravy vydává jako záhyby, stopy stlačených tlačítek.

Je důležité zkontrolovat model přítomnosti originálního hologramu, který od roku 2010 společnost aktivně žádá o ochranu před padělky.

Kvalitní model The North Face má spolehlivé upevňovací prvky vnitřních kapes. Všechny švy zevnitř jsou nejen sešité, ale také podlepené pro zvýšení vodoodpudivého účinku. Zakoupením modelu v originálu můžete získat skvělou věc moderního designu, který bude sloužit po dlouhou dobu a bude pomáhat více než jednou za špatného počasí.

Přehled modelů

Společnost North Face vyrábí nejen profesionální sportovní vybavení.Své nové technologie aplikuje v kolekcích pro běžné nošení a prezentuje originální možnosti pro všechny věkové kategorie. Nejnovější kolekce jsou neuvěřitelně moderní, stylové s jasným designem. Takové bundy jsou vhodné pro městský ležérní vzhled, mladistvý vzhled s džíny, kalhoty různých střihů, kožené kotníkové boty, tenisky nebo kluzáky na vysoké platformě.

Nejvyšší

Tato kolekce je vyrobena v lakonickém provedení a je pozoruhodná praktickými modely. Kromě klasických barev byl North Face překvapen jasnou kombinací modré, žluté, červené. Mladí lidé si mohou vybrat nestandardní zelené nebo modré odstíny, které vytvoří zvláštní náladu.

Pro milovníky originality nabízí řada Supreme bundy se zajímavými potisky v podobě hvězd, složitých vzorů nebo skotské klece.

PURPLE LABEL

Tato linka se vyznačuje zvýšenou pozorností k klasice. Všechny modely jsou navrženy v lakonickém stylu s důrazem na každý detail. V prioritách přirozené omezené barvy, odstíny béžové a modré. Hlavní myšlenkou kolekce PURPLE LABEL je praktičnost, vhodná ve velkoměstě. V trendových barvách ve vojenském stylu, různé verze tohoto vzoru a odstíny khaki.

SLEEP SERIES

Nová kolekce značky The North Face vyniká úžasně čerstvými barevnými kombinacemi. Anorak jiný originální design a detaily různých odstínů. Dámské větrovky zdůrazňují pas a mají šťavnaté bobulové barvy. Tato bunda se může nosit s rovnými sukněmi, jednoduchým střihem, džíny nebo černými kalhotami. Kukla a vysoký krk spolehlivě chrání před větrem, proto se zlé počasí na podzim stane jen příjemnou příležitostí, jak si něco častěji nasadit.

Společnost North Face se dynamicky rozvíjí, přitahuje profesionální sportovce, mladé designéry ke spolupráci a zvažuje chuť spotřebitelů. Díky rozumné rovnováze mezi stylem a praktičností jsou všechny modely žádány při vytváření obrazů moderního obyvatele města.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky