Anapheri Napapijri (Napapiri)

Anapheri Napapijri (Napapiri)

Co je to bunda

Je povoleno zavolat bundu bundu - větrovku z husté, ale spíše lehké tkaniny s kapucí. Obvykle nemá dlouhý zip na přední straně a nosí se většinou nad hlavou.

Dříve, anorak byl používán horolezci a turisty jako součást vybavení, jak to je ideální pro to: hustá, non-smáčení tkanina vydrží všechny povětrnostní podmínky, ohřívání osoby, a elastické manžety na kapotě chrání před sněhem a větrem. V současné době jsou bundy velmi oblíbené a jsou využívány nejen turisty a horolezci, ale také všemi, kteří chtějí vypadat stylově a sledovat módní trendy.

O značce Napapijri

Značka Napapijri byla založena v roce 1987 ve městě Aosta, které se nachází v horách italských Alp. Tato místa jsou oblíbená mezi turisty, kteří milují horský vzduch a krásu přírody, stejně jako mezi milovníky horského lyžování a horolezců. Vývoj značky začal, když její zakladatel vynalezl a vyrobil vlastními rukama velký pytel úžasné prostornosti z odolného materiálu - který se nazývá voskovaná bavlnaUdělala skutečný pocit mezi příznivci extrémního odpočinku.

Značka Napapijri má překlad z finštiny a je interpretována jako „polární kruh“ a logo společnosti má norskou vlajku, protože Norové byli vždy známí jako vášniví cestující a průzkumníci severních hloubek.

Sezónní možnosti

Stejně jako u mnoha jiných oděvů, mezi modely bundy jsou bundy pro každou sezónu. Ať už se jedná o letní chlad, podzimní špatné počasí nebo zimní zima, v bundě se můžete vždy cítit pohodlně, vždy chráněni před nepříznivým počasím. Uvažujme podrobněji několik variant sezónních větrovek, jejich výhod a vlastností.

Léto

Letní možnosti jsou tenké větrovky s kapucí a hrudníkem kapsy-klokan. Výhodou takové kapsy je, že může být použita i při nošení batohu s přídavným pásem na opasku díky tomu, že kapsa je náprsní kapsa, zůstává cenově dostupná. Tenká, ale zároveň poměrně hustá tkanina vám nedává žádné nepříjemnosti a pocit silného tepla, ale chrání před silným větrem.

Je třeba také poznamenat, že tkanina je vodotěsná a slouží jako vynikající ochrana v období těžkých dešťů.

Zima

Zimní bundy se skládají z hustší tkaniny, která chrání ještě lépe před větrem a také nedovolí, aby bunda navlhčila. Zimní vzhled tohoto modelu je navíc vybaven zahřátou fleecovou podšívkou, která udržuje teplo zevnitř bez uvolnění. Modely pro silnější mrazy mají husté polstrování, kožešinovou podšívku nebo dokonce hromadu, která vám umožní zůstat v teple iv těch nejtěžších mrazech.

Zimní bundy jsou ideální pro lyžování, stejně jako pro zimní túry na dlouhé vzdálenosti a horolezectví.

Populární modely

Stejně jako u jiných oděvů, mezi bundami je také rozdělení na modely. Některé jsou úspěšnější než jiné, některé jsou vhodnější pro některé situace, jiné pro jiné. Obecně platí, že modelová řada je dostatečně velká, aby si každý mohl vybrat bundu pro sebe. Zvažujeme nejoblíbenější modely.

Skidoo

Bunda tohoto modelu dodnes je pocitem pouličního oblečení, které kdy bylo vyrobeno. Dnes má nepopiratelný status nejelegantnějšího a nejoblíbenějšího modelu. Zpočátku byla tato bunda použita jako bunda.

Tento model má univerzální střih, vyrobený z husté tkaniny odolné proti opotřebení, co nejvíce chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.Jeho charakteristickým rysem je unikátní design, který obsahuje určitá vlákna, švy speciální techniky.

Deštný prales

Tento model má jednoduchý střih a není zatížen zbytečnými detaily, což z něj činí vynikající volbu pro procházky v chladném počasí. Jedná se o šitý z odolného polyamidového materiálu, který není foukán větrem a dobře chrání v deštivém počasí. Každý z modelů má také kapuci a náprsní kapsu.

Možnosti barev

Různorodost barev je tak rozsáhlá, že se vyznačuje všestranností. Mezi možnosti patří modely, které kombinují několik barev, což z nich činí neuvěřitelně elegantní a jasné. Pevné modely jsou vhodné pro milovníky klasiky, kteří jsou zmateni jasnými barevnými detaily.

Zvláště stylové v této sezoně je zbarvení ve stylu armády, což je kamufláž, nejelegantnější dandy budou chtít mít něco takového ve svém šatníku.

Co se nosí s Naporas anorak

V dnešní době se každý chce odlišit a prokázat svým jedinečným vkusem a stylem oblečení ostatním. Proto mody často kombinují různé věci, vytvářejí neobvyklé, jasné a nezapomenutelné obrazy. Například, bundy nejsou kombinovány s obvyklými kalhotami stejného stylu určení, ale s hubenými džíny tmavých barev, možná dokonce s odíráním a těžkými nízkými botami, zdobené hroty a nýty.

Tato kombinace bude letos neuvěřitelně stylová a módní. Všimli jsme si také, že bunda se sotva kombinuje s botami s podpatky, sandály nebo „labutenes“, ale odvážné boty s tlustými šněrovacími podpatky pro ně budou dobře fungovat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky