Anoraki reebok

Anoraki reebok

Sportovní oblečení pevně vstoupilo do každodenního života moderních dívek a kluků. Světlé dětské bundy jsou volbou aktivních a atletických lidí. Jeden z nejpopulárnějších výrobců anorak je Reebok. Britská značka je již dlouho známá odpovědným přístupem ke kvalitě vyráběných výrobků, proto si můžete být jisti správností svého výběru při nákupu svých sak. Pojďme zjistit, co dělá Reebok bundy nejlepší z nejlepších.

Trochu o Reeboku

Reebok je jednou z nejlepších značek sportovního oblečení a příslušenství. Historie firmy začala v roce 1895, kdy zakladatel firmy Foster poprvé vyrobil boty s hroty pro sport. Tyto ručně vyráběné boty, stejně jako všechny následující modely, byly navrženy pro běh.

O devět let později, v teniskách vytvořených Fosterem, slavný sportovec Alfred Srubb nastavil světový rekord v běhu. Později se mezi olympijskými sportovci začaly prosazovat ručně vyráběné boty. Ve třicátých letech začala společnost rozšiřovat svou nabídku obuvi pro fotbal, ragby, box, cyklistiku a procházky. Greg Harris, další světový rekordman, poskytoval dobrou reklamu pro produkty společnosti.

Společnost původně pojmenovala „J. 'W. Foster & Co, po narození Fosterových synů, byl přejmenován na „J. 'W. Foster & Sons. A teprve v roce 1958, kdy synové začali provozovat společnost, byl přejmenován na Reebok International. Společnost začala získávat popularitu mimo Anglii a v příštím desetiletí rozšířila svůj sortiment oblečení a doplňků.

Znak značky byl původně britská vlajka. Ale na počátku devadesátých let, kdy britská vláda zakázala používání národních symbolů pro propagační účely, se situace změnila. Bylo vyvinuto nové logo, které je stále symbolem společnosti.

Anorak rysy

Dnes, Reebok je prosperující a je považován za jeden z nejlepších ve svém výklenku. Bundy této značky, stejně jako ostatní výrobky, mají vysokou kvalitu. Klasické modely větrovek se od sebe příliš neliší.

Hlavním rysem stylu je absence plnohodnotného dlouhého zipu. Pokud je blesk, dosáhne pouze středu hrudníku. Na rozdíl od větrovek se přes hlavu nosí bunda. Mimochodem, jeho design styl je povinen Eskimo kmeny, kteří dělali své oblečení bez zapínání, pouze s řezem pro hlavu.

Při šití vždy používejte vodotěsné materiály, které chrání tělo před vlhkostí a větrem. Toto oblečení je vhodné pro větrné nebo deštivé počasí. Nejsou však schopni chránit bundu před extrémním chladem. Anoraki se dostanou do středu stehna, což se liší od delších parků.

A konečně, poslední rozdíl v klasické bundě je náplasťová kapsa, která se nachází uprostřed bundy. Klokaní kapsa se nachází na břiše. Můžete si do ní vsadit celou bundu, což je velmi pohodlné, protože ve vaší turistické tašce nezabere mnoho místa.

Mnoho modelů má také kapotu s připevňovacím uzávěrem. Jedná se o dodatečnou ochranu před deštěm a větrem.

Reebok Classik x Sixpack France Společná kolekce

Jedním z nejúspěšnějších produktů společnosti je společná sbírka bund a bund francouzské značky Sixpack. Sbírka byla koncipována jako něco individuálního a neobvyklého. Tvůrci chtěli do své tvorby investovat své chápání filozofie běhu, což umožňuje nejen porazit soupeře, ale také lépe zažít tento svět.

Společná sbírka dvou známých značek je vyrobena v jednoduchém městském stylu. Značka, která zdobí všechny prvky sbírky, vypadá trochu rozmazaně, díky čemuž vzniká efekt pohybu. Vypadá to stylově a neobvykle.Proto je možné tyto oblečení nosit nejen na běžeckém pásu, ale iv každodenním životě.

Přehled modelů

Jedním z nejoblíbenějších modelů této značky je nadace Reebok Foundation. Bunda z měkkého nylonu, který je dobře chráněn před větrem a vlhkostí. Komfort zajišťuje síťová podšívka. Funkční a pohodlná šatní skříň je vyrobena ze zipů a dvou elastických pásek na šněrování, z nichž jeden pomáhá připevnit kapuci, a druhý nedovolí, aby se chlad v páse utáhla.

Další stylový střih je Reebok Camo. Na bocích bundy jsou dva odolné zipy, které usnadňují nasazení na hlavu. Je doplněn třemi kapsami, z nichž dvě jsou umístěny po stranách a jedna na žaludku. Oblíbeny jsou bundy tohoto stylu se stylovým maskovacím potiskem.

Produkty firmy Reebok, bez ohledu na styl a design, jsou považovány za vysoce kvalitní zboží, které rozhodně stojí za to peníze.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky