Maskovací bundy

Maskovací bundy

Chci se cítit pohodlně na chladném letním večeru. Módním trendem současné sezóny jsou bundy anorak. Tato lehká větrovka zahřeje a chrání před deštěm.

Představuje bundy anorak

Anorak - to je světlo, připomínající větrovku. Rozdíl od obvyklého větrovky je přítomnost zámku uprostřed pláště.

Anorak vytvořený speciálně pro aktivní lidi, kteří preferují venkovní rekreaci. Vyberete-li tento model lehkých bund, zaručeně získáte ochranu před větrem.

Materiály pro šití se používají velmi odlišně. Pro procházky po městských větrovkách z husté pleteniny. Pro rekreaci a turistiku v horách je lepší zvolit bundu z nepromokavé a větru odolné tkaniny. Kapuce je důležitým atributem bundy.

Populární modely

Navzdory různým modelům anoraků existují ty, které se staly nejoblíbenějšími a nejoblíbenějšími mezi aktivními lidmi.

Mravenečník

Anterak společnost Anteater byla poprvé vydána pouličními módními návrháři z Jekatěrinburgu. Tato značková bunda se vyznačuje kvalitou krejčovství a různými barvami.

Bunda splňuje všechny požadavky pouliční módy: lehká, větruvzdorná, s ochranou před větrem a vlhkostí. Mravenečník představuje bundy pro ženy a muže, rozlišené jejich střihem, typy zámků a barev.

Kamenný ostrov

Anoraki Stone Island jsou snadno rozpoznatelné a velmi pozoruhodné. Díky velkému znaku charakterizujícímu značku se můžete naučit takovou bundu z dálky.

Zpravidla se bundy této společnosti liší od ostatních ve světlých a neobvyklých barvách. To může velké květy na tmavém pozadí nebo abstraktní kresby.

Stone Island úzce spolupracuje s americkou značkou Supreme, díky které se rodí mimořádně kvalitní a originální bundy.

Možnosti maskování barev

Kamufláž znamená kamufláž a maskovací oděv je pečlivě používán armádou.

Camouflage "Forest" byl vytvořen Američany během studené války. Byl používán k maskování listnatých lesů.

Ve střední Asii a severní Africe je velmi populární pouštní kamufláž. Rozsah jeho použití hovoří sám za sebe.

Kamuflážní oděv jako "džungle" získal svou popularitu, když se zamaskoval v lesních tropických lesích.

Kamufláž "Bush" byla vytvořena speciálně pro stejný typ terénu, například v Jižní Africe. V Rusku je nejčastějším maskovacím maskováním "Birch". Takové zbarvení je považováno za univerzální a účinné.

Kde se nosí

Rozsah maskovací bundy je velmi široký. Za prvé, on je často kladen na lovecké nadšence. Bunda je dobře odolná proti povětrnostním vlivům a je to dobrý převlek v lese.

Anorak kamuflážní barvy lze nosit na jakékoli venkovní aktivity. Moderní maskáčové bundy vypadají velmi stylově, trochu připomínají vojenské vybavení.

Někteří milovníci alpské zábavy našli dobrou alternativu k obvyklým bundám v bundě. Snadněji se pohybují a nejsou tak horké.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky