Anoraki adidas

Anoraki adidas

Zajímavosti o značce Adidas

Historie značky Adidas sahá do 20. let minulého století, kdy Adi Dassler šil svou první obuv. Následně v roce 1924 založil se svým bratrem Rudolphem společnost Dassler Brothers Shoe Company. Již v roce 1936 nastoupil Dassler na místo nevyvratitelného standardu sportovní obuvi a na počátku války bratři vedli dvě hlavní obavy, které v té době byly nuceny zastavit.

Po válce se společnost musela od samého počátku zotavit. A v roce 1948 Dasslers vyrobil sekci rodinných podniků, která vyústila ve dvě společnosti: Addas a Ruda. Brzy se název Addas proměnil v Adidas a Ruda do Pumy.

Je zřejmé, že rok 1948 byl rokem narození značky Adidas. Přes úspěšnou výrobu a postupné prodeje, Adi Dassler pokračoval produkovat jen boty dokud ne 1952.

V roce 1952, společnost začala vyrábět sportovní tašky pod vlastní značkou, a o něco později, Adi umístil objednávku na vydání velké dávky sportovních obleků pod značkou Adidas, který měl ohromující úspěch. O něco později se objevily fotbalové míče Adidas. Od té doby se prosperita společnosti začala exponenciálně pohybovat. Stala se sponzorem sportovních týmů a olympijských her. Sportovní oblečení Adidas je známé a milováno na všech kontinentech a více než 46 tisíc lidí pracuje v továrnách po celém světě.

Přehled modelů

Anoraki Adidas pohltila všechny výhody a výhody známé značky. Klasické bundy se nosí přes hlavu, protože nemají blesk, což vám umožní udržet teplo a zkrátí dobu oblékání. Volný řez poskytuje volnost pohybu. Dalším charakteristickým znakem větrovek je kapsa klokana, která jim umožňuje rychle proniknout. Logo společnosti je přítomno na všech větrácích Adidas, což je rozeznává.

Stylové bundy Adidas s odnímatelnými rukávy jsou kombinací komfortu, funkčnosti a praktičnosti. Velká prostorná kapsa na tlačítkách se nachází na přední straně. Pro uvolnění spodní části rukávů jsou poskytnuty tajné zipy. Poskytuje skryté blesky. Existují tajné zipy. Kapuce, která je nepostradatelným prvkem bundy, chrání před nepřízní počasí a zkrácený zip vytváří podmínky pro pohodlné nošení a oblékání.

Bunda s bariérou proti vlhkosti je ideální pro cestování a extrémní turistiku. Model s utyazhka rukávů, kapucí a dna chrání před deštěm a větrem. Podšívková mřížka vytváří dodatečné komfortní podmínky a udržuje optimální mikroklima. Kromě hlavního kapesního klokana je model doplněn hrudní kapsou s příčným vzorem. Stylový design, použití tkaniček a nýtů a firemní logo dělají z Adidas anorak jasnou věc v ležérním šatníku mužů.

Pro sportovní trénink na ulici a na procházky na jaře a na podzim, bunda Adidas s velkými kapsami je perfektní. Model je vyroben z polyesteru, který má příjemnou hladkou texturu a stylový potisk v malé buňce. Nedostatek průchozího zipu a utažení na všech stranách činí tento model nepropustným pro déšť a vítr.

Samice adorax anoraks se liší od mužských větrovek v elegantnějším stylu, s ohledem na strukturu ženského těla. Většina sportovních a ležérních modelů má bohaté tiskové, světlé a tematické barvy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky