Dámské deštníky automatické

Dámské deštníky automatické

Není to tajemství pro ženy po celém světě po dlouhou dobu, že deštník není jen šikovný nástroj přizpůsobený k úkrytu před deštěm. Je to také stylové příslušenství, které dokonale doplňuje váš individuální vzhled. Moderní výrobci nepřestávají ohromovat spotřebitele širokou škálou různých konstrukčních řešení a designů.

Můžete překvapit kolemjdoucí jasným deštníkem neobvyklého stylu, například v podobě srdce, květiny nebo šťavnatého ovoce. Volba ornamentu kopule je také pestrá - od klasických monochromatických a barevných až po „odvážné“ kresby v podobě úsměvu, geometrických obrazců, hvězdné oblohy atd. Chameleoni vypadají zcela originálně, mění barvu a tisk, když se kabina dostane do mokra. A pro romantiky, návrháři přišli s dokonce párované deštníky se dvěma propojenými kopulemi a dvojitou rukojetí.

Rozmanitost návrhů tohoto zdánlivě jednoduchého příslušenství také nikdy nepřestane ohromovat. Najdete zde modely deštníků, skládání ve formě kabelky, spojky nebo dokonce láhve. Ale v tomto článku budeme věnovat pozornost funkční konstrukci.

Jak víte, deštníky jsou mechanické a automatické. Klasická verze deštníku je mechanická konstrukce s pevnou tyčí (vycházková hůl) a skládáním. Fanoušci tohoto designu si uvědomují vysokou pevnost výrobku, spolehlivost. Skládací mechanické deštníky mohou mít konstrukční vlastnosti rámů v pěti přílohách - to je 16-19 cm na délku, když je složen.

Vlastnosti

Zvláštní pozornost je třeba věnovat takovému modelu jako deštník. Díky své pohyblivosti při používání jsou tyto konstrukční prvky stále více uznávány. Jsou jednoduché a snadno se používají, šetří místo při skladování a přepravě. Některé modely mohou být dokonce volně umístěny v kapse saka nebo v odkládací schránce automobilu. Deštivé počasí nepřekvapí majitele takového deštníku, protože jeho kompaktní rozměry vám umožní mít vždy po ruce.

Chcete-li se rozhodnout pro volbu ženského deštníkového stroje, zvažte jejich vlastnosti. Existují dvě hlavní kategorie skládacích automatických deštníků:

Poloautomatický

Charakteristickým znakem takového transformačního mechanismu je, že rukojeť je prodloužena stisknutím tlačítka, pak je třeba stisknout jezdec umístěný na rukojeti a držet ji, až ji zaklapne. Deštník je uzavřen podle stejného algoritmu - stisknutí tlačítka, v důsledku čehož se kopule zhroutí, pak je tyč složena ručně tažením stejného jezdce směrem k rukojeti.

Jak vidíte, takový model, na rozdíl od mechanického, má skvělou funkčnost a může výrazně ušetřit místo ve vaší kabelce. Deštník bude dobrým kompromisem pro šetrné, praktické ženy v domácnosti, které preferují kombinaci síly a mobility. Tato možnost je navíc poměrně levná.

Plně automatická

Plně automatizovaný model, který se otevírá a zavírá tlačítkem. Snad to je oblíbená "třešeň na dortu" od moderních výrobců a návrhářů. Kulomet deštník získal uznání díky vysoké mobilitě. Pokud jsou vaše ruce obsazené, můžete je snadno otevřít jedním gestem. Kromě toho mají tyto výrobky vyšší rychlost otevírání a zavírání, což je činí vhodnými pro veřejnou dopravu. Rychle se vyrovnáte s deštníkem, ušetříte čas a neinterferujete s ostatními.

Existuje názor, že automaty deštníky mají značný nedostatek síly. Moderní výrobci se snažili tuto chybu odstranit.Díky vytvrzování dílů a pečlivému výběru materiálů se tyto výrobky již nyní s větší pravděpodobností nerozbijí než mechanické deštníky. Ty významně zvýšily koeficient odolnosti proti opotřebení, jsou méně přilepené a transformované bez velkého úsilí a výrazného rušení.

Jak si vybrat?

Protože hovoříme o síle a odolnosti, měli bychom zmínit ještě jeden důležitý detail, který je třeba vzít v úvahu při výběru automatického deštníku. Toto je rámec systému "proti větru" nebo "proti bouři". Jedná se o speciální pružinu připevněnou k paprskům tak, že když vítr fouká, paprsky se ohnou v opačném směru, aniž by se zlomily. Pokud poryv větru "obrátil" svůj deštník naruby, pak není třeba se snažit vrátit vlhkou kopuli produktu do původní polohy rukama. Stiskem tlačítka jej zavřete a znovu otevřete.

Kromě přítomnosti pružin doporučujeme věnovat pozornost tomu, že rám tohoto modelu byl vyroben z odolného materiálu té nejlepší kvality. V ideálním případě se jedná o jádro z oceli a sklolaminátový paprsek - vysoce pevnou polymerní kompozici, která se vyznačuje zvláštní flexibilitou a odolností proti deformaci. Díky této funkci vám bude deštník sloužit po mnoho let a s největší pravděpodobností jej změníte, protože jste unaveni z jeho designu a máte chuť zakoupit si další model, který je vhodnější pro nový kabát nebo šaty.

Další důležitou vlastností při výběru deštníku je počet dodatků. Čím větší je počet přírůstků, tím menší je délka výrobku v sestavené formě, a tím více šetří místo ve vaší kabelce.

Je třeba poznamenat, že s rostoucím přídavkem má deštník větší počet vnitřních, vzájemně spojených částí. Tím se zvyšuje riziko možného poškození křehkých částí konstrukcí, proto je nutné s takovými modely deštníků zacházet co nejopatrněji.

Pro deštníky se používají následující hodnoty cyklů přidávání:

Dvě dodatky

Docela impozantní deštník v délce, v průměru 50 cm a vyšší. Jedná se o kompromis mezi deštníkem z třtiny a skládacím. Skvělé pro poloautomatické deštníky. Konstrukce poskytuje dvě kliky v tyči, a proto se v procesu transformace zdvojnásobuje délka nosné části. To vám umožní nastavit delší jehly, čímž se zvětší plocha kupole. Takové deštníky se zpravidla vyznačují vysokou pevností a odolností proti rozbití.

Mezi výhody patří levnost takového produktu, ale také to znamená mínus - jsou zřídka vyrobeny z originálních tkanin a materiálů vyšší kvality, a proto šance na výběr jedinečného designu nejsou tak velké.

Tři dodatky

Deštník střední velikosti 30-40 cm, jedna z nejběžnějších a nejvyhledávanějších (klasických) forem díky vztahu mezi funkční a pevností. Má tři zasouvatelné sektory v tyči, odpovídajícím způsobem jej prodlužuje třikrát. To také umožňuje instalaci prodloužených paprsků za účelem zvýšení kopule, a tento model může dosáhnout největší velikosti - 60 cm, Samozřejmě, že v kompaktnosti výrazně ztrácí deštník ve 4 dodatcích, ale není nižší v praktičnosti a pohodlí.

Čtyři dodatky

To je nejkompaktnější, módní deštník, který získal srdce módy, kteří zbožňují pohodlí a pohodlí ve všem. Nejčastěji je takový model běžný v konstrukci kompletního automatu, což ho činí extrémně funkčním. Jádro se skládá ze čtyř posuvných částí, které úměrně zvyšují jeho délku. Na rozdíl od předchozí verze lze maximální velikost kopule dosáhnout 53 cm, což může způsobit určité nepříjemnosti, ale ne tak kritické v celkovém smyslu.

Vzhledem k tomu, že v této verzi je počet malých dílů zvýšen, aby nedošlo ke ztrátě pevnosti, výrobci se je snaží vyrábět z vysoce kvalitních materiálů, což zvyšuje jeho náklady, což znamená, že při volbě tkaniny je míněna větší rozmanitost jak v kvalitě, tak v designu. .

Volba takového modelu, kontrola postupu pohyblivých částí, měla by být bez pískání a lepení, tlačítka by měla být stisknuta bez dalšího úsilí, ne spadnout, ne lepit; rámy musí být neporušené - bez trhlin a deformací.

Samozřejmě, dámské deštníky automatické zaslouženě zabírají ziskové výklenek na trhu příslušenství. Jsou pohodlné, praktické a jednoduché. Správně zvolený deštník je zárukou jeho životnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky