Originální deštníky

Originální deštníky

Kdo říkal, že v mokrém a deštivém počasí by měla být špatná nálada? Jste aktivní osoba, kterou vás ani drizzling ani skutečný déšť nezachrání doma? Nezapomeňte si s sebou vzít deštník. A pokud chcete vyčnívat z davu, pak zastavte svou pozornost na originálních deštníky.

Modely

Originální deštníky ohromují nejen svou rozmanitostí, ale i jejich funkčností. Jaký je rozdíl mezi originálními deštníky od obvyklé klasiky?

Klíčové vlastnosti:

 1. Neočekávaná barva nebo tisk.
 2. Složitý design a tvar deštníku.
 3. Další funkce.
 4. Deštníky, které nemusí být neseny v jejich rukou.
 5. Deštníky pro domácí zvířata.

Extravagantní hole

Pokud dáváte přednost elegantní deštníky v podobě třtiny a nejste v rozpacích nedostatek - to nemůže být vložen do kabelky, pak návrháři vyvinuli několik jedinečných modelů pro vás:

Sluneční brýle

Na kopuli deštníku bylo přidáno speciální okno z průhledného materiálu, které se podobá brýlím. Díky hluboké kopuli deštníku budete vždy chráněni před deštěm. Okno s brýlemi plní nejen dekorativní funkci, ale díky tomu se můžete podívat na silnici.

Deštník třtiny na kolech

Na vrcholek deštníků návrháři připojili kola. Pokud na ulici není déšť, nemůžete nést takový deštník ve svých rukou, ale valte se po cestě. Za ním zanechává fantastické vzory ve formě emotikonu.

Deštníky s neviditelným vzorem

Tyto deštníky jsou vyráběny v monochromatických barvách. Když se deštník navlhčí, objeví se na jeho kopuli vzor.

Skládací modely

Pokud si ceníte pohodlí a jste zvyklí nosit deštník v peněžence, pak byste se měli podívat na původní modely skládacích deštníků.

Deštník klobouk

Můžete překvapit každého, pokud si na hlavu namísto čepice položíte deštník. Tento okouzlující model se nosí na hlavě se speciální přílohou. Ve vaší kabelce to určitě nezabere mnoho místa, ale vaše ruce vám v deštivém počasí uvolní ruce.

Deštníky na boty

Pokud jste šťastným majitelem exkluzivních bot a obáváte se o jejich bezpečnost, pokud nechcete znovu mokré nohy, pak si dejte deštníky na boty. Takový model se montuje přímo na botu.

Formulář

Fantasy návrháři neznají hranice. Jaké formy deštníků přišli s:

 • Deštník ve tvaru srdce nejen vypráví o svých pocitech, ale také chrání vás a vaše soulmate od nepříznivého počasí. Bude to výborný doplněk pro romantické focení;
 • Asymetrický deštník - vědci dokázali, že asymetrická forma vám pomůže lépe odolávat silnému větru.
 • Deštník v podobě mraku je vhodný pro jemný déšť a je docela vhodné, abyste mohli zpívat píseň Medvídka Pú
 • čtvercové, trojúhelníkové tvary jsou vhodné pro milovníky čistých linií.

S extra funkcemi

Vědecký a technický pokrok dosáhl deštníků, ovlivňujících skládací deštníky a hole:

 • deštník meteorolog - tento originální deštník může říct, jestli to bude déšť. Jeho pero je vázáno na internet, změní barvu, pokud meteorologové oznámí srážky.
 • deštník hráč - hráč je zabudován do rukojeti deštníku. Melodie lze přepínat otočením knoflíku. Pod tímto deštníkem se rozhodně nebudete nudit.

Deštníky, které nemusí být neseny v rukou

Původní deštníky byly navrženy designéry, aby uvolnili ruce. Například deštníkový batoh nebo deštník, který pokrývá polovinu těla.

To jsou vynikající možnosti pro mladé matky, které i v deštivém počasí chodí s kočárky. Můžete snadno řídit kočárkem, chodit se psem, vracet se z supermarketu s nákupy a dokonce jezdit na skútru.Vaše ruce budou volné, zatímco vy zůstanete suché.

Pro muže

Kdo říkal, že deštník je banální dar? Dejte svému milovanému muži originální deštník:

 • s originální rukojetí ve formě střelné zbraně: pistole, pistole nebo karabiny. Sklopný deštník se otevře, když stisknete spoušť;
 • s knoflíkem v podobě studených zbraní: nůž, šavle nebo meč;
 • Samurajský deštník - kryt tohoto deštníku vypadá jako pochva. Musíte mít na zádech takový deštník - rukojeť je vyrobena ve tvaru katany.

Pro domácí zvířata

Extravagantní deštníky pomáhají chránit vašeho mazlíčka před deštivým počasím. K vodítku je připevněn malý deštník pro psa. Vyberte si deštník, který se vejde do vašeho domácího mazlíčka. Pak budete se svým domácím mazlíčkem pohodlně a pohodlně chodit i za deštivého počasí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky