Deštníkový automat

Deštníkový automat

Co je lepší potěšit v deštivém počasí než jasný deštník? Nic se neobjeví jako nový nákup!

Všechny deštníky, které se skládají, lze rozdělit do následujících typů:

 • Mechanický deštník je vybaven nejjednodušším mechanismem a je nutné jej otevírat a zavírat nezávisle;
 • deštník poloautomatický má automaticky otevírací kupoli, která se spouští stisknutím tlačítka, ale musíte jej ručně zavřít;
 • Plně automatický deštník má nejpohodlnější a nejjednodušší použití, protože kupole takového deštníku se automaticky otevře a zavře, stačí stisknout tlačítko.

Zvažte výhody nejoblíbenějšího celostátního deštníku a určete, proč si zaslouží tak širokou distribuci.

Pánské deštníky jsou většinou diskrétní barvy, jako je černá, modrá, šedá, hnědá. Můžete také vidět deštníky s kostkovaným ornamentem, které jsou ideální pro jakýkoliv styl oblečení. Často cestující muži pohodlný model bude deštník stroj v 2 navíc, s robustní rukojetí a automatické otevírání. Mladí lidé preferují unisex barvy, vyznačují se širokou škálou barev a vzorů. Je třeba poznamenat, že deštník stroj bude skvělý dárek pro muže.

Myslíte si, že automatické deštníky jsou méně odolné než model z třtiny? To je omyl. Moderní technologie umožňují vyrábět deštníky s pravděpodobností zhroucení, směřující k nule. Neváhejte si vybrat automatický deštník a důvěřovat vašemu vkusu!

Máma přestane bát, když má dítě plně automatický deštník. Vždyť v deštivém počasí bude vždy pomáhat dítěti, které není tak snadné použít mechanismus, který vyžaduje samouzavírání. Deštník, který se otevírá a zavírá jednoduchým kliknutím tlačítka, který je k dispozici moderní společnosti! Poté, co dítě předvedlo deštník s veselým vzorem, nezůstane v deštivém počasí na tváři dítěte žádný náznak smutku.

Deštník plně automatický - perfektní řešení! Snadné použití, malé, lehké. Dítě se naučí okamžitě jej používat! Malý jasný deštník je tak pohodlný zavěsit skříň na závěs nebo dát do boční kapsy kufříku.

Zvolte právo

Než půjdete do obchodu koupit deštník, otevřete skříň a uvidíte, jaký styl hlavní část skříně. Koneckonců, deštníky jsou vyrobeny z různých modelů a trendů módy. Můžete vidět volánky na deštníky, zvířecí uši a deštníky šité z kompozitních materiálů, včetně různých detailů na plátno. Není neobvyklé mít výšivky, barevné vzory, dekorace stuh. Můžeme s jistotou říci, že deštník v moderním světě slouží jako módní doplněk.

Rozhodli jste se tedy pro model deštníku a jeho barevné schéma. Volba automatických deštníků je tak velká, že vaše oči běží a je těžké si vybrat. Tam jsou různé pochybnosti a na jeho zařízení.

V obchodě několikrát stiskněte tlačítko, aby deštník fungoval na každém příkazu, zkontrolujte fungování celého mechanismu a zejména automatizace.

Když stisknete tlačítko, automatický deštník musí plně roztáhnout kopuli, pevně dotáhnout paprsky. Po opětovném stisknutí by se mělo automaticky zavřít.

Automatické deštníky jsou vybaveny pružinou, která chrání kopuli před samovolným otevíráním. Špatně natažená tkanina, která je upevněna na jehlách? Od nákupu takového deštníku je lepší odmítnout.

Upřednostňujte následující tkaniny: polyester, pogumovaný satén, kepr, jiné tkaniny s vodoodpudivým povlakem. Deštníky označené „bublina“ jsou vyrobeny z polyvinylu, filmového materiálu. Tento seznam je jen malou částí toho, co najdete na pultech obchodů. Tkanina, ze které se deštníky vyrábějí, by neměla propouštět vodu a být odolná při silném větru. Teflonem potažené látky rychle schnou, díky svým vodoodpudivým vlastnostem.

Při výrobě nejlevnějších deštníků se používá nylon, protože součástí tkaniny drahých deštníků je hedvábí, bavlna. Deštník, jehož kopule je potažena měkkou lesklou tkaninou, je vyrobena z kepru.

Deštníky pro ochranu před slunečními paprsky jsou vyrobeny ze saténu, hedvábí, saténu, šifonu, lnu. Chůze v dešti s takovým deštníkem nedává smysl, protože nemá vlastnosti odpuzující vodu.

Paprsky, které jsou vyrobeny z hliníkového rámu méně odolné, ale samotný deštník je lehčí. Nejodolnější - ocelové paprsky potažené titanem. Pletací jehlice z uhlíkových vláken jsou široce rozšířeny. Takový deštník se prakticky nerozbije, paprsky mohou být ohýbány bez narušení integrity konstrukce.

Důležitou roli hraje automatický zámek automatického deštníku, který zabraňuje náhlému otevření. Pokud kapky vody spadnou do automatického mechanismu, může to způsobit předčasný výpad deštníku.

Konstrukční záležitosti

V moderní společnosti jsme zvyklí na používání lehkých deštníků. Výrobci deštníků vyrábějí každoročně spotřebitelům stále lehčí modely. Jehly jsou vyrobeny z takových materiálů, aby deštník byl co nejlehčí a trvanlivý.

Existuje několik hmotnostních skupin deštníků:

 • hmotnost menší než 200 gramů - nejlehčí deštník
 • 201 až 300 gramů - lehký;
 • 301 až 500 gramů - průměrná hmotnost;
 • 501 až 1000 gramů je těžké.

Automatické deštníky mají schopnost skládat se na nejkompaktnější velikost. Jsou vhodné pro každodenní nošení v kabelce, školní brašně nebo dámském batohu.

Největší ve velikosti je považován za kopuli automatu se dvěma dodatky paprsků. Nejoblíbenější jsou deštníky ve 3 dodatcích. Deštníky ve 4 dodatcích však budou malé velikosti a budou považovány za právem odlehčené. Nejlehčí deštníky jsou dnes 5 doplňků.

Čím světlejší je deštník, tím menší bude velikost kopule. To by mělo být pamatováno při nákupu.

Tři a dva kroky navíc najdete většinu ženských a pánských deštníků, strojů.

Deštníky různých provedení mohou mít šest až dvacet čtyři paprsků. Konstrukce je silnější, čím větší je počet paprsků v deštníku. Automatické deštníky s 24 paprsky jsou nejodolnější a jejich cena je tedy vyšší. Většina deštníků s 24 paprsky jsou hole.

Níže jsou uvedeny různé rukojeti automatických deštníků.

Konstrukce rukojetí deštníků je velmi odlišná. Najdete zde rukojeti velmi malých rozměrů, čtvercové, obdélníkové nebo kulové. Většina modelů má kabel pro pohodlí. S pomocí krajky můžete na zápěstí nosit deštník.

Výrobci

Skládací automatické deštníky vyrábí všechny významné společnosti specializující se na výrobu deštníků. Společnosti Fultone a Zest Jsou známé svými deštníky s tradiční anglickou kvalitou. Je si vědom japonského výrobce "Tři sloni"který je na ruském trhu populární mnoho let a každoročně potěší spotřebitele zajímavými modely. Diskutujte o německé kvalitě firemních deštníků "Dolphin" ne dlouho. Tyto deštníky jsou vysoce kvalitní, odolné, pohodlné, moderní design! Nejmenší automatické deštníky vyrábí německá společnost. Knirps. Deštník výrobci pracují na vytvoření mužského, ženského a dětského modelu. A usilují o maximální spokojenost nejnáročnějších zákazníků!

Co dělat, když se neskládá

Za prvé, příliš se nebojte.Nepokoje vám nepomohou rychle vyřešit problém! Pečlivě zvažte nejjednodušší schéma designu deštníku a okamžitě pochopíte, jak se s ním vypořádat sami, pokud dojde k poruše automatického deštníku.

Často, kvůli nejmenší škodě, mnoho lidí hodí deštník. I když je zcela nezkušený a bez zvláštních dovedností pro osobu pod vlastní silou eliminovat závadu.

Nejčastěji se tahy zlomí, na obrázku jsou označeny písmeny A, B. Častěji dochází k rozbití v tahu A, protože při otevírání deštníku nese největší zatížení. Při přetržení se ztrácí kompresní hák výkonové pružiny. Odstranit napětí z rámu a opravit touhu není těžké. Zatlačte deštník do jakéhokoliv svislého povrchu, zmáčkněte výkonovou pružinu a spusťte upevňovací objímku deštníku.

Volně odpojte všechny háčky.

V dětském deštníku se celý automat stane, že se přestane vrátit do své původní polohy. To je způsobeno tím, že výstupek západkového háku by mohl změnit svůj tvar nebo zlom. Při porušení integrity římsy svorky se deštník přestane vyvíjet. A toto poškození nelze opravit sami, v opravě deštníků vám bude nabídnuto, aby vyměnil neúspěšný fixátor za nový. Pokud však držák nezmění geometrický tvar, stačí stisknout uzamykací jazýček, aby se výčnělek ve směru rukojeti snížil a držák se ohnul. Taková opatření pomohou prodloužit životnost držáku, ale brzy budou připravena na další ohyb vybrání držáku. Doporučujeme proto, abyste si předem zakoupili kvalitní držák nebo si jej vyrobili ze šrotu, například z drátu nebo měkkého kovu.

K opravě vážnějšího poškození jsou zapotřebí speciální nástroje, které jsou k dispozici u opravny deštníků. Proto byste se měli podívat na záruční list výrobku. Výrobci poskytují záruku v délce nejméně 6 měsíců. Při vzniku záručního případu vyrobíte bezplatnou opravu nebo vyměníte rozbitý deštník za nový.

Záruka nezahrnuje:

 • Škrábance nebo promáčknutí na rukojeti;
 • Štípané rukojeti;
 • Řezy na tkanině kupole;
 • Spálená místa na kopuli;
 • Ohnuté tyče;
 • Poškození způsobené mechanickým namáháním deštníku.

Nezapomeňte, že deštník je opravován ve specializovaných službách. Adresy těchto služeb mohou doporučit prodejce deštníků. Různí výrobci deštníků používají různé konstrukční prvky, jako je jehla, tyč, rukojeť, víčko a další. Není to vždy tak, že část z jednoho deštníku je vhodná pro jiného, ​​a proto není vždy možné, abyste škodu sami opravili. Pokud je deštník pro Vás milý a nejste připraveni jej změnit, neváhejte kontaktovat specializovaný servis!

Aby deštník sloužil dlouhou dobu, vyžaduje řádnou péči. Otevřete deštník. Jemně složte do sáčku a narovnejte každý. Po nalezení skvrny nebo skvrn na kopuli deštníku otřete mýdlovou vodou. Nesmí se umýt chemickými prášky nebo používat odstraňovač skvrn. Nepokládejte na dno deštníku deštník. Pod váhou různých věcí může ohnout paprsky nebo zlomit strukturu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky