Deštníky Eleganzza

Deštníky Eleganzza

Deštník by měl být nejen praktický, ale i stylový. Kdo je kdo, a zakladatel italské značky příslušenství Eleganzza to jistě ví. Deštníky z této značky jsou jasným přízvukem každé ženy, bez ohledu na styl jejího majitele.

Charakteristické rysy

  • Trvanlivost Jakýkoliv model, bez ohledu na skládací mechanismus, je vyroben z vysoce kvalitních materiálů: rám je vyroben z oceli a paprsky používají slitiny hliníku a sklolaminátu (materiál používaný k výrobě pružných a trvanlivých předmětů, které jsou vystaveny značnému zatížení, jako jsou gymnastické tyče). Pletací jehlice jsou zaháknuté, ne šité, jako ve většině rozpočtových deštníků;
  • Snadné použití. Deštníky a poloautomaty jsou vybaveny systémem "proti větru". Při otáčení deštníku v opačném směru od nárazu větru stačí stisknout jedno tlačítko, aby se deštník automaticky vrátil do správné polohy. Automatické deštníky se rychle otevírají a zavírají. Tlačítko má průměrnou tuhost, nemůže být aktivováno náhodným stiskem, ale zároveň pro otevření deštníku není třeba se snažit. Kryty automatických deštníků jsou vybaveny pohodlnou rukojetí;
  • Vzhled. Design kopulí je kreativní ředitel módního domu Claudio Byazi. Z jeho „štětce“ přišla široká škála tisků od klasických květin až po extravagantní surrealisty.

Charakterem této značky je, že žena může vždy vyzvednout deštník a kabelku se stejným potiskem. Tato kombinace získává ve světě módy jen hybnou sílu. Máte šanci být jedním z prvních a sbírat rave recenze od svých přátel.

Typy

V arzenálu značky jsou zóny automatické a poloautomatické.

Deštník automatický se otevře a je kompletně smontován pouhým stisknutím tlačítka. Všechny modely této kategorie jsou kompaktní a lehké. Navzdory tomu, že deštník se třikrát složí, je jeho mechanismus spolehlivý, jako švýcarský chronometr. Při skládání a skládání nejsou povoleny vnější pískání, vůle rámu. Lehká, ale odolná rukojeť pohodlně leží v ženské dlani.

Pro automatické deštníky je povolen určitý zákal kopulovité textilie, který je tvořen skladováním deštníku ve složeném tvaru.

Deštník poloautomatický otevře se stisknutím tlačítka, ručně se zhroutí. Nejen skládací deštníky mají takový systém, ale také slavný deštník Eleganzza.

Deštníková třtina Eleganzza je model trvanlivosti, praktičnosti a stylu. Takové deštníky zřídka selhávají v důsledku absence dodatečných spojovacích částí v rámu a kompozitních paprsků. Kopule takového deštníku je vždy větší než u skládacích modelů, tkanina je pevněji natažená, v podstatě se nevyskytuje žádné zvrásnění.

Ideální pro ty, kteří milují originální a stylové doplňky.

Bez ohledu na to, jaký deštník získáte z Eleganzza, s ní budete mít jistotu, že se dostanete do centra mužské a ženské pozornosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky