Mužské deštník třtiny

Mužské deštník třtiny

Mužská deštníková hůl je již dlouho nedílnou součástí elegantní skříně. Každá dívka bude dávat pozor na mladého muže v klasickém kabátě, botách a velkém deštníku v ruce v nalévacím dešti. Toto příslušenství je velmi drahé a jeho majiteli přináší ještě odvážnější pohled.

Historie stvoření

Prototyp deštníku se objevil ve starověké Číně, když si lidé uvědomili, že je nutné vymýšlet a vytvořit určitý druh ochrany hlavy v deštivém počasí. Pak bylo vynalezeno vyrobit speciální zařízení z palmových listů a bambusu, které stálo hodně peněz a nebyly dostupné všem. Přítomnost deštníku v člověku by mohla hodně říct o jeho schopnostech a stavu.

Toto příslušenství hodně vážilo a bylo neuvěřitelně těžké, tak bohatí majitelé deštníků, za poplatek, najali speciální lidi, kteří nesli ochranu před deštěm nad hlavou. Takoví lidé byli nazýváni deštníky.

V osmnáctém století, za vlády velkého Petra I., se toto zařízení objevilo v Rusku. V té době byla kopule kůže a jehly byly vyrobeny z kostí velkých ryb. A jméno tohoto vynálezu bylo způsobeno holandským jazykem, ve kterém to znamená baldachýn.

Postupně se výroba tohoto příslušenství začala rozšiřovat a v moderním světě je pro každého k dispozici deštník. Existují dva typy deštníků: kompaktní skládací a elegantní deštníková třtina. Jedná se o druhou možnost, která bude popsána v tomto článku.

Vlastnosti a výhody

Hlavním úkolem každého deštníku je samozřejmě ochrana hlavy a oděvu před deštěm. Deštníková třtina je spíše praktický a silný model. V poslední době, vzhledem k přání výrobců ušetřit na výrobě, skládací deštníky jsou vyrobeny z tenkého hliníku a často ohnout v silném větru. S hůlkou se to nestane. Pevné a velké pletací jehlice jsou vyrobeny z nerezové oceli a pevně drží celou konstrukci. Tyto modely mají také velkou kopuli, která se snadno vejde pod tři osoby a chrání je před deštěm. Další výhodou třtiny je její vzhled. Elegantní, přísný a klasický, je ideální pro pracovní či oficiální obraz, aniž by to narušilo celkový dojem.

Jedinou nevýhodou tohoto modelu jsou jeho rozměry. Deštník je velmi dlouhý a velký, není vždy vhodné ho nosit ve vašich rukou a nevejde se do tašky ani aktovky. Na veřejných místech jsou nejčastěji ztracené nebo jednoduše zapomenuté hole.

Existuje několik typů deštníků, ale hole mají pouze dva: mechanické a automatické. Mechanická metoda je zcela ruční, to znamená, že budete muset otevřít a zavřít deštník vlastníma rukama bez použití tlačítek. Pro začátek je palice otevřena otevřením kupole, a pak jsou paprsky zvednuty až na konec tyče. Deštník je také složen ručně.

Automatický model deštníku je zdaleka nejběžnější a zakoupený. Pro otevření takového deštníku stačí stisknout tlačítko a bude nainstalován ve správné poloze. Tyče jsou uzavřeny automatickým mechanismem ručně, stejně jako všechny ostatní modely. Díky velkým detailům a vysoce kvalitní výrobě je snadné provádět tyto úkony.

Módní modely

Moderní výrobci poskytují náš výběr široké škály výrobků a široké škály barev. Tak si každý může vybrat hůl podle svého vkusu.

S dřevěnou rukojetí

Materiál rukojeti je zpravidla čtyř typů: dřevo, kov, plast a guma. Plastové rukojeti nebyly příliš praktické a odolné pro takový velký model jako třtina, takže je dost těžké se s ní setkat, ale je to docela možné. Gumové rukojeti jsou nejodolnější, nepřepisují a po dlouhou dobu si zachovávají svůj původní vzhled. Kovové tužky mají různé formy, jsou také praktické a krásné, ale mají jednu významnou nevýhodu - jsou studené a musíte počkat několik minut, než je jejich ruka zahřeje.

Tvary pera

Zpravidla je tvar rukojeti ve tvaru háku. Tento pohled je docela pohodlný, protože je pohodlné držet ho v rukou během deště a po dokončení stačí zavřít deštník a zavěsit ho do ruky.

Ale ve skutečnosti, představivost návrhářů nezná hranice.

Rukojeti třtiny mohou být ve formě hlavy zvířete, nejčastěji divoké. Mnozí bohatí lidé objednávají hole s kovovou rukojetí ve formě geparda nebo tygří hlavy, tam jsou úchyty ve formě psů, koček, koní a mnoho dalších.

Existují modely s obyčejnou, rovnou rukojetí.

Nejoblíbenější a nejběžnější rukojeť je dřevěná. Je masivní, viditelný a dává deštníku pevnější a bohatší vzhled. Před výběrem tohoto modelu byste měli důkladně prozkoumat rukojeť, zda neobsahuje praskliny a oděrky.

Rám

Rám z deštníkové třtiny je vyroben z nejodolnějšího materiálu použitého pro výrobu tohoto příslušenství, a to nerezové oceli. Tento materiál zajišťuje trvanlivost deštníku i při silném větru, stejně jako jeho trvanlivost.

S kupolí

Kopule je nejdůležitější a prominentní část deštníku. V závislosti na barvě nebo materiálu může hrát významnou roli v celkovém obrazu. Kopule z třtiny jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů a pevně se hodí.

Barvy

Mužský deštník-třtina je personifikace elegance, respektive je k dispozici v určitých barvách. Hlavní odstín je samozřejmě černý, po kterém následuje tmavě modrá, hnědá a šedá. Barevná škála rákosu je velmi široká, ale mezi muži je to, že základ, tmavé tóny jsou populární.

Materiály

Jak již bylo zmíněno, rám, paprsky a tyč tohoto modelu jsou vyrobeny z oceli. V poslední době se však pro tyto části používá skelné vlákno, které poskytuje větší snadnost příslušenství.

Pokud jde o kopuli, je vyroben z následujících materiálů: nylon, satén, pongee a polyester. Každý z výše uvedených materiálů má své vlastní vlastnosti a výhody. Nejkvalitnější z nich je nylon, který je velmi krátkodobý. Polyester je praktičtější, ale velmi dlouho schne a může se zlomit. Jedním z nejlepších materiálů pro kopuli je satén, který se rychle zbaví vlhkosti, je velmi trvanlivý a má velmi vysokou kvalitu. Díky moderní technologii byl vytvořen materiál, jako je eponzh, je to tento materiál, který je ideální pro vytvoření kvalitní třtiny, ale zároveň nejdražší.

Jak si vybrat

Při výběru mužské deštníkové hůlky byste měli věnovat pozornost některým detailům. Nejprve musíte zkontrolovat pevnost rukojeti, ujistit se, že není uvolněná a nemá žádné poškození ani oděrky. Ujistěte se, že držíte deštník v ruce, abyste zkontrolovali hmotnost. Je také doporučeno věnovat pozornost počtu paprsků, pokud z malé, pak deštník tkaniny může poklesnout, a pokud hodně, bude to velmi těžké. Optimální počet pletacích jehel je šestnáct.

Co na sebe

Jelikož je deštníková klenba sama o sobě elegantním a klasickým doplňkem, doporučujeme ji nosit s podobným oblečením.

Nejlepší způsob, jak tento model dokonale zapadá, bude oficiální. Klasické kalhoty se šipkami, doplněné koženými nebo semišovými botami a dvouřadovým vlněným kabátem.Mnoho stylistů je doporučeno doplnit tento vzhled kloboukem s úzkým lemem a pánskými koženými rukavicemi naladěnými na ostatní doplňky. V této podobě otevřete dveře nejlepším restauracím a klubům ve městě.

Existují však i další snímky, s nimiž můžete nosit deštník. Muži dávají přednost tomuto příslušenství vůbec, protože to vypadá jako žena, zejména ve skládací verzi. Tato hůl ale tento problém řeší, protože má poněkud unikátní vzhled, který se vejde do ženského i mužského obrazu. Mnoho mladých lidí ji proto může nosit nejen klasickým kabátem, ale i džíny a koženou bundou. Samozřejmě, v tomto případě byste měli pečlivě vyzvednout všechny detaily, stejně jako boty. Tenisky budou vypadat naprosto nevhodné, je žádoucí zvolit něco více klasického.

Novinky značky

Vzhledem k tomu, že deštníková třtina se již etablovala jako nedílná součást elegantního mužského obrazu, mnoho značek se rozhodlo věnovat pozornost tomuto tématu a začalo vyrábět kvalitní a drahé příslušenství.

Pasotti černý stud

Tato značka je výrobcem bohatého a drahého příslušenství. Tyče od Pasotti Black Stud mají automatický otevírací mechanismus, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou velmi praktické. Drahé tkaniny se používají pro šití kupole, paprsky a rám jsou vyrobeny z odolné oceli, takže deštník slouží velmi dlouhou dobu. Cena tohoto příslušenství začíná od dvou set amerických dolarů a může dokonce dosáhnout tisíců či více. Fanoušci této značky jsou mnoho hvězd a bohatých osobností.

Fultone

Společnost Fulton vyrábí cenově dostupné hole s cenami od třiceti dolarů, ale zároveň jejich výrobky mají také poměrně vysokou kvalitu a krásný design.

Tři sloni

Tato značka byla založena na konci minulého století a podařilo se jí nejen získat vysoké pozice na trhu, ale i udržet je doposud. Zabývá se vydáváním originálních, klasických a elegantních deštníků, které jsou dostupné mnoha lidem. Cena tohoto příslušenství začíná od dvaceti dolarů.

Stylové obrázky

  • Klasické černé kalhoty a kožené boty doplňuje elegantní a stylový dvouřadový šedý kabát. Černá deštníková třtina dokonale zapadá do tohoto obrazu a dodává mu solidnější vzhled.
  • Přísný černý dvoudílný oblek je klasikou pro každou událost. Bílá košile a boty z lakované kůže dodávají tomuto obrazu elegantní vzhled a dlouhá hůlka s kovovým hrotem na rukojeti jí dodává eleganci.
  • Tento obraz, navzdory motýli a bílé košili, je každodennější. Černé kalhoty a šedý svetr se do něj perfektně hodí a boty přidaly trochu hrubosti. Deštník-třtina a tady byl na místě a dokonale zapadají do celkového vzhledu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky