Deštník meč

Deštník meč

V deštivé jarní nebo podzimní šedivosti tak chcete vyčnívat z obecného pozadí. A pokud si na to ženy vybírají jasné barvy, muži zdůrazňují brutalitu a styl. Nádherným řešením v tomto případě by byl deštníkový meč. V současné době existuje široká škála podobných doplňků pro skutečné muže.

Populární modely

S rukojetí meče katana

Samurajský meč byl považován nejen za zbraň a znamení třídní příslušnosti, ale také za symbol cti a svědomí, srdnatost a odvahu.

Dostal čestné místo a musel sloužit jen pro dobro.

Samuraj ho musel mít s sebou a jít do postele, položil ho na hlavu postele. V zájmu čepele měl samuraj dokonce právo obětovat svůj vlastní život a svou rodinu, a to tak vysoko.

Milovníci východní kultury jistě rádi deštník v podobě meče katan. Samurajský deštník (model Samurai Sword Umbrella), vyvinutý talentovanými designéry Tarp, rychle získal popularitu po celém světě nejen díky svému kreativnímu vzhledu, ale také pro svou praktičnost a pohodlí.

Rukojeť deštníku je vyrobena v podobě tradičního samurajského meče katana s imitací tkaného vzoru, který je vhodný pro držení v ruce. Deštník přehozený přes rameno vytváří silný dojem.

Je těžké ho odlišit od skutečného meče a zároveň je naprosto bezpečný. S tímto deštníkem skutečného bojovníka vám bude věnována pozornost kolemjdoucích a pouliční hooligans vám raději obejdou desátou cestu.

Jiné modely, například Samurai Ninja Katana, mají podobný design. Rozdíl v průměru kupole (asi metr) a délka rukojeti (90 - 110 cm). Účinná rukojeť, přesné vlnité vzory vypadají opravdu stylově a stojí za to jen skutečný samuraj!

Rytíř

Podle legendy, meč, který dává nositeli sílu a obratnost v bitvách, stejně jako schopný léčit rány, byl zvýšen King Arthur od dna jezera. To bylo dáno dámou jezera s podmínkou použití ve jménu spravedlivého důvodu, a Arthur nehanbil čest zbraně.

Deštník "Rytířský meč" bude výborným dárkem pro rytíře Camelotu. Je vyroben ve formě legendárního meče Excalibur a je velmi podobný současné antické zbrani legendárního válečníka. Takové příslušenství spolehlivě ochrání srdce vaší dámy před deštěm, větrem a šikanováním.

Rám z deštníku je vyroben z osmi kovových paprsků, stylová rukojeť je plastová a kupole je vyrobena z odolného polyesteru. Barva je tradičně černá. Délka - 108 cm, kopule v otevřené podobě - ​​140 cm.

Mechanismus je poloautomatický. Pro otevření deštníku musíte kliknout na tlačítko. Ručně uzavřen, dokud neklikne. Když se složí, je v pouzdře za vámi na speciálním pásu, napodobujícím starou zbraň.

Takový dar osloví mladého muže i slušného člověka. Kromě toho můžete mít skvělou zábavu se svými přáteli inscenováním skutečného rytířského souboje.

Šavle

Co chlapec v dětství nesníval o dobrodružstvích zoufalých pirátů? Tak se tento sen naplní deštníkem-šavlí. Stane se nepostradatelným asistentem v boji proti dešti a sněhu a způsobí, že se člověk bude cítit alespoň jako hrdina oblíbeného filmu. Také nepochybně přitahuje pozornost ostatních.

Jedi meč

Nenechávejte nikoho lhostejného k fanouškům kosmického futuristického budoucího deštníku ve formě světelného meče. Model „Lightsaber“ dokonale napodobuje slavné zbraně Jedi z kultovního filmu Star Wars. Je také ideální pro ty, kteří chtějí vystupovat z davu. To může být nabídnuto jako dárek pro tvůrčí myšlení vůdce.

Hřídel deštníku je vyroben z průhledného plastu. Na rukojeti je LED-emitor, napájený malými AAA bateriemi.Zbytek deštníku má standardní provedení. Je však nutné ji zapnout a bude svítit jako světelný meč z legendární ságy.

Deštník má několik režimů provozu: režim nepřetržitého provozu a režim blikání. Lze měnit barvy podsvícení. Tento deštník vypadá obzvlášť impozantně ve večerních hodinách. Kromě toho takové příslušenství poskytuje chodcům ve tmě dodatečnou bezpečnost, motoristé si to pravděpodobně všimnou z dálky.

Pro větší pohodlí, mnoho modelů má vestavěnou baterku v rukojeti. Ve večerních hodinách můžete například zvýraznit klíčovou dírku, aniž byste museli telefon nebo baterku.

Co hledat při nákupu

Při nákupu deštníku, jako při výběru meče, měli byste věnovat pozornost tomu, jak pohodlné je držet rukojeť. Mechanismus uzavření a zpřístupnění musí být také bezproblémový jako staré zbraně.

Jak dlouho bude deštník trvat, závisí na kvalitě materiálů. Pro silný vítr potřebujete deštník s vyztuženým rámem paprsků. Tkanina kupole by měla být tlustá. Pozornost by měla být věnována kvalitě švů, spolehlivosti spojení s rámem

Je třeba upozornit na příliš nízkou cenu. S největší pravděpodobností používají levné, křehké materiály, které netrvají dlouho. Osvědčený výrobce s dobrou pověstí prodejce - klíč k úspěšnému nákupu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky