Módní deštníky

Módní deštníky

Dámský deštník je doplňkem potřebným v téměř každém počasí. Na podzim a na jaře zachrání make-up a vlasy před deštěm. V zimě bude deštník pečlivě pokrývat lepkavý sníh. V létě zachrání kůži před nadměrným sluncem. Proto je tak důležité mít módní deštníky za každého počasí.

Klíčové vlastnosti

Zpravidla existuje několik kritérií, podle kterých si žena vybírá toto příslušenství. Přemýšlejme o některých z nich podrobněji.

Barva

Pokud dáváte přednost klasickým modelům, pak byste neměli honit neobvyklé formy. Stačí jen přesunout pozornost na barvu. Módní návrháři v této sezóně nabízejí módní deštníky jasných expresivních barev. Tato sezóna v módě bude širokou škálou tisků: od úplné abstrakce až po konkrétní realismus, od květinových ornamentů až po městské krajiny. Fanoušci monochromatických návrhářů barev dávají pozor na módní deštníky neobvyklých tvarů.

Módní deštníky jasných nestandardních barev jsou nejčastěji vybírány mladšími ženami. Paní úctyhodného věku si jistě vybere deštník klidnější barvy ve tvaru třtiny. Lze jej použít nejen pro svůj účel - jako ochranu před deštěm, ale také jako třtinu, na kterou se můžete v případě potřeby spolehnout. Pokud jsou módní deštníky hole z pastelových nebo monochromatických barev, nevyžadují žádné speciální doplňky a lze je snadno kombinovat s téměř jakýmkoliv oblečením.

Formulář

Romantické dámy mohou mít ráda ženský deštník ve tvaru srdce. S takovým deštníkem by bylo vhodné jít na rande, procházet se po cestách parku pod paží s vámi vybraným. Pod takovým originálním deštníkem změní váš nejmladší déšť váš příjemný čas.

Je známo, že se scházejí na oblečení a na doplňcích. Nakupujte nestandardní ženský deštník, například ve tvaru kužele nebo obdélníku, a v žádné společnosti nebudete bez povšimnutí. Takové módní deštníky nenechají nikoho lhostejného. Nebudete se jen chytit na překvapené a obdivné pohledy kolemjdoucích, ale vy se budete cítit skvěle s takovým deštníkem i v těch nej vlhčích a nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Mechanismus

Obchodní žena je žena, která si váží především času a praktičnosti, s největší pravděpodobností preferuje skládací módní deštníky. Takový deštník může být ukryt v sáčku. Dokonce se vejde do předního sedadla vozu. S ním je vhodné jít do jakékoli místnosti, aniž byste riskovali chytit cokoliv v cestě.

Textury

Málokdo z nás ví, že lidé dělali první deštníky z odpadních materiálů a používali k tomu neobvyklé věci z pohledu moderního člověka: papír, listy stromů a dokonce i ptačí peří. Dnes, pro výrobu deštníků často používají tkaniny s vodoodpudivou impregnací. Nejčastěji je to nylon nebo polyester. Kopule pro elitní modely mohou být vyrobeny ze saténu a dokonce i hedvábí.

Pokud se ale nebojíte nových nápadů, věnujte pozornost módním koženým deštníkům: v této sezóně se tato novinka právě dostává do módy. Koupí takový deštník, budete na vrcholu událostí. Aby však toto ženské příslušenství vypadalo nejvýhodněji, musí být kombinováno se zbytkem luku. Kožený deštník bude skvělým doplňkem koženého oblečení. Dalším znakem tohoto deštníku je skutečnost, že by se měl nosit v offseason - buď na jaře nebo v období dlouhých podzimních dešťů.

Populární modely

Ze slunce

Móda má schopnost se vrátit. A teď, po téměř století, se na ulicích znovu objevují módní deštníky. Nejčastěji jsou tyto módní deštníky vyrobeny z jemné krajky.Zdálo se, že žena s takovým deštníkem právě zmizela ze stránek Čechovových děl. Dává obrazu nádech aristokracie a elegance.

Jednou z výhod tohoto ženského příslušenství je, že je mimo věk. Deštník ze slunce bude stejně užitečný a vhodný pro mladou módy, pro její matku a dokonce i pro babičku. Tyto módní deštníky jsou dobře kombinovány, například s šaty jednoduchého řezu z přírodních tkanin. Módní dámské deštníky krajek najdete ve sbírkách slavných návrhářů.

Svatba

Krajkový krajkový deštník bude hodný doplněk k svatební šaty nevěsty. S takovým deštníkem bude nevěsta vypadat romantičtěji a ženšenější, což odpovídá tradiční myšlence obrazu nevěsty. Kromě toho se mohou koketně schovat za novomanžele v lásce od vševidoucího objektivu fotografa nebo od zvědavých očí kolemjdoucích. Módní deštníky krajky na svatební šaty mohou být zdobeny ruční výšivkou, aby odpovídala deštníku a dokonce i kamínky. Nicméně, stejně jako jinde, zde musíte vědět, kdy zastavit a nepřehánějte to dekoracemi.

Ať už si vyberete jakýkoliv deštník, hlavní věc je, že se vám to líbí a je pohodlné a pohodlné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky