Deštníky Fulton

Deštníky Fulton

Deštník je banální a nezajímavý doplněk pro většinu módy. Kupují ji náhodně, nemyslí na to, jak ji kombinovat s oblečením a taškou. Marně, protože deštníky Fulton jsou módním nástrojem na ochranu před deštěm. Jeden je vhozen do kufru auta, druhý je vložen do skládací tašky a třetí je v případě, že má přítel narozeniny, a o dárek se postarali předem. Příslušenství nikdy nebude nad domem. Je to užitečné a mladá dáma a její pán a jejich dítě.

Zajímalo by mě, jestli opravdu potřebujete deštník? Každý majitel vozu a jen fanoušek všeho, co se děje v automobilovém průmyslu, si uvědomuje, že prestižní vozy vyrábějí se značkovými deštníky, pro které je v kufru zvláštní prostor. Prestiž hotelu v zahraničí je stanovena z prahu: pokud není u vchodu žádné koše se slunečníky, je to třetí sazba, a je nepravděpodobné, že by si prosím rád vzpomínal na nezapomenutelný pobyt. Známé příslušenství je jen škoda, protože to bylo mnohokrát opraveno, je zdobeno skotskou rukojetí, nebo bylo dáno jako dárek pro akcie od Beeline. Produkt je nepozorný, což změní život k lepšímu.

Vzhledem k tomu, že lidé „nejsou tak bohatí, aby si kupovali levné věci“, deštníky Fulton, které jsou na ruském trhu již dlouho, si koupily deštníky, aby se chránily před povětrnostními vlivy. Více než 20 let je to taková značka deštníků pro členy královské rodiny.

Pouze vybranými značkami se staly dodavatelé královského dvora a získali nebývalé právo na balení s produkty, které jsou znakem britské rodiny. Spolu se zvláštními právy dodržují etické předpisy a formality, aby neztratili výsady. Společnost Fulton patřila mezi takové šťastné ženy.

Pouze pokud právo produkovat deštníky pro krále a královnu dalo společnosti právo být nazýván královským? Ne Společnost je anglická a vše, co se v Anglii od nepaměti stalo, bylo považováno za měřítko kvality a vynikajícího stylu. Nebylo to nic za to, že si aristokraté vybrali produkty Fulton, kteří nehledali náhradu za to, navzdory hojnosti jiných výrobců. Takže díky kterým se deštníky staly populární?

Ctnosti

Ať už si deštník koupil ženu - holí nebo ženskou skládací, zanechá s ní jen pozitivní emoce. Nikdo nezůstane lhostejný k hojnosti zásluh.

  • Strohý a pohodlný design značky;
  • Stylové příslušenství, které chrání před povětrnostními vlivy;
  • Prokázání jejich privilegovaného postavení ve společnosti a rafinované chuti;
  • Široká nabídka produktů v maloobchodních prodejnách. Množství deštníků různých vzorů, tvarování, velikosti;
  • Kontinuální dopravník pro vývoj nových vysoce kvalitních modelů s využitím nejmodernějších přístrojů a přilákání designérů L. Guinnessa a E. Dorana;
  • Různé barvy a výtisky na ženských a mužských modelech (složité barvy, složité vzory).

Stručné historické pozadí

První oficiální příslušenství bylo vydáno v roce 1956. Všechno se stalo v malé dílně A. Fultona, kterou zdědil od blízkého příbuzného. Jako inženýr vynalezl design deštníku, který se stal běžným pro dnešní modely. Nyní se rozšiřování modelové řady provádí se záviděníhodnou pravidelností. Při jejich realizaci berou v úvahu současné trendy v oblasti módy a tradic, které se v průběhu let vyvíjely.

Díky dobře koordinované práci logistiků a reklamních agentů jsou produkty v širokém sortimentu zastoupeny v mnoha zemích světa, a to nejen v Anglii. Na policích v ruských obchodech prodávají dětské, ženské, mužské a unisex modely deštníků Fulton. Robustní design s úžasnými barvami bude skvělým doplňkem šatní skříně.

Jak si vybrat

Než půjdete nakupovat, vyzvedněte si model. Proč to předem? V obchodě se oči liší od předložené odrůdy. Nejprve určete typ mechanismu. Pak předstírají tuto nebo tuto stavbu vedle sebe, odhadnou, zda se vejde do stávající skříně nebo ne. Řada má lehké modely, které chrání před sluncem; tam jsou ti, kteří budou spaseni před vylévajícím deštěm; Tam jsou svatební krajkové deštníky a dokonce i ty, které jsou užitečné pro sport.

Model Tornado je živým příkladem toho, jak by měl deštník hledat dva milence. Deštník je velký, otevírací mechanismus je automatický. Má dvojitou černou kopuli a rukojeť (37 cm) má podlouhlý tvar a sametovou texturu. Od kopule je velký (122 cm v průměru), a to nejen milenci, ale i členové jedné rodiny několika lidí se mohou schovávat před ní v dešti. Ocelová tyč pro styling lakovaná černá. Všechny paprsky nejsou plastové, ale ocelové a sklolaminátové, vyztužené sloučeninami odolnými proti opotřebení ze zeleného polykarbonátu. Aby se model na polici neznečistil, je na okrajích suchý zip se zeleným okrajem.

Recenze

Britská společnost Fulton vyrábí deštníky pro ženy a muže. Zpravidla, pokud si žena koupila takovýto doplněk, brzy se objeví podobná žena buď od svého manžela, nebo od jejího bratra, nebo od jejího otce. V sortimentu jsou pestré modely pro extravagantní mladé dámy. Jedná se o klasický kontrast oproti průhledným modelům a deštníku Birdcage. Kostkovaný model J346-2315 HeartCheck je dobrý, protože má klasický tvar, který je důležitý pro střední Rusko, kde může pršet pod úhlem nebo rovně. Pokud jde o barvy, jsou zde jasné výrobky, a tam je neutrální barva, například, béžová tmavá buňka sousedí s červeným srdcem. Za to zaplatit 2,9 tisíc rublů, ale cena je nízká, s ohledem na to, kolik příslušenství každá dáma zlomila dříve.

Přeložená velikost je 27 cm, což umožňuje uložení na dně hromadného vaku. Pro otevření jednoduše stiskněte tlačítko, které je rychlé. Je žádoucí, aby se manipulace s otvorem odklonila od projíždějících osob a pak se jich můžete náhodně dotknout. Kopule, ačkoli velká, bude stále spolehlivě pokrývat jednu osobu z počasí. I když design a světlo, ale z toho fouká sílu. Podivné, protože je známo, že při montáži používají lehké ocelové paprsky. Gumová rukojeť z vaší ruky nevyklouzne, i když je mokrá. Neexistuje prostě lepší produkt než Fulton.

Jak kombinovat

Je-li zakoupen stylový deštník, změňte ho na plnohodnotné příslušenství. Pouze z vnějšku se zdá, že výběr oblečení pro něj je jednoduchý úkol, ale ve skutečnosti dodržují stejné barevné schéma jako ostatní doplňky. O tom, jak nejlépe kombinovat, řekněme luky módy.

  • Nejoblíbenějším modelem je třtina. V kombinaci se sukněmi midi, kabátem na vůni, šaty ve stylu dětské panenky. Pokud dívka pracuje v kanceláři a je nucena dodržovat pravidla oblékání, nikdo neodstranil kombinaci s košile, přísnými sukně pod kolenem a bundami;
  • Módní ženy, které upřednostňují ležérní styl oblečení, skládají deštníky;
  • Sportovkyně jsou potěšeny průhledným doplňkem, protože kombinují vinylové pláštěnky, parky a bombardéry.

Vyacheslav Zaitsev - slavný stylista, řekl, že při zvedání deštníku začínají z barevné palety sbírané cibule. Je nutný kontrast s oděvem, ale „odpuzování“ z odstínů obuvi a doplňků je zakázáno. Jsou to "přátelé" s teplým stínem. Když tvoří luk, ve kterém převažují monochromatické barvy bez velkého tisku, může s ním být deštník (vzor s květinami nebo graffiti). Tyto nálezy jsou doplněk s fotografickým potiskem, deštník-pagoda v čínském stylu pro večer. Pokud je barva oděvu nasycená a jasná, je výrobek zhotoven v pastelových barvách (khaki, karamel, mokrý asfalt, šedozelená, mléčná, atd.).

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky