Červený deštník pro romantiky

Červený deštník pro romantiky

Miluju vyniknout v davu? Červený deštník pro romantiky je nejlepším způsobem, jak se poznat. Deštník světlé barvy přitahuje pozornost ostatních a výmluvně mluví o svém majiteli. Skvěle zapadá do podzimního vzhledu, dodává barvě matné počasí. Při nákupu červeného deštníku nezapomeňte, že tato barva osvěžuje pokožku obličeje, ale může také způsobit podrážděnost, pokud budete pod takovýmto doplňkem dlouho chodit.

Vlastnosti a výhody

Červený deštník je ženská a elegantní věc. Tento odstín vypadá šťavnatě, barevně a extravagantně. Hlavní výhodou tohoto příslušenství je, že jej lze použít v každodenním životě, při slavnostních akcích, svatbách a focení. Deštník vypadá krásně a neobvykle na pozadí vybledlé přírody a bílého sněhu. Zvláštností červené barvy je, že má mnoho odstínů - šarlatový, korálový, vínový, krvavý, zářivě červený, ohnivý.

V této sezóně je nejoblíbenějším doplňkem červený deštník. Pokud chcete zůstat vždy styloví a moderní, nechoďte tímto detailem. Při nákupu červeného deštníku nezapomeňte, že příslušenství musí dokonale zapadnout do obrazu a není v rozporu s ním. Správně vyberte barvy a odstíny oblečení, bot a dalších detailů.

Jak si vybrat

Opatrně přistupujte k výběru deštníku. Špatně kvalitní příslušenství nebude trvat dlouho a bude důvodem pro další výdaje. Při výběru dávejte pozor na design deštníku. Neměla by být příliš objemná, pokud by narušovala pohyb. Nejlepší je koupit skládací modely deštníků. Hodí se snadno do kabelky.

Deštníky jsou mechanické, poloautomatické a plně automatické. Mechanický model musí být složen a otevřen ručně, poloautomaticky se otevře, když stisknete tlačítko. Rozvíjí se nezávisle. Nejvhodnější deštník je automatický. Po stisknutí tlačítka se otevře a zavře.

Mnozí doporučují nákup dvou deštníků. Jeden v podobě vycházkové hůlky a druhý - malý, takže bylo vhodné zapadnout do kabelky. Deštník odolný proti opotřebení by měl být vyroben z odolného materiálu. Praktické materiály jsou pongee a polyester. Hlavními složkami deštníku jsou paprsky a tyč. Vezměte příslušenství do rukou: pokud je těžké a paprsky svítí, jsou vyrobeny z oceli. Takový deštník bude stabilní při silném větru.

Nejčastěji jsou paprsky a rám vyrobeny z hliníku. Takový deštník je lehký, ale může být deformován. Moderní deštníky vyrábějí sklolaminát. Má výborné vlastnosti: dobře se ohýbá, je silný a pružný. Pro skládací deštníky používají výrobci kombinaci plastu a oceli.

Počet paprsků (8-16) neovlivňuje pevnost deštníku. Čím více z nich, tím lépe deštník vypadá. Pletací jehlice jsou upevněny pod kopulí s jejich konkávní stranou nahoru. Výběr deštníku, věnujte pozornost prutu. Deštník-třtina má pevnou tyč, která nebude ohýbat nebo zlomit. V modelu skládání je mnohostranný.

Kvalitní deštník má pogumovanou nebo dřevěnou rukojeť. Plastové díly - nejběžnější varianta, ale levná, kromě toho se rychle zlomí. Při nákupu deštníku, podívejte se na trhliny, škrábance a čipy na rukojeti.

Co na sebe

Červený deštník je světlý a neobvyklý doplněk, který je často vybírán vášnivými naturami a ženami, které se snaží vyniknout v davu. Pokud žena módy preferuje ležérní styl oblečení nebo přísných šatů, červený deštník je jistě spáruje. Stylistům se doporučuje držet se monotónního oblečení.Dokonale v kombinaci s červeným doplňkem - černá, šedá, bílá, béžová, modrá, zelená.

Nezapomeňte, že na obrázku musí být jasné detaily. Například červený límec, kalhoty, tašku nebo boty. Odstíny by měly být v souladu s ostatními, a ne v rozporu. Vypadá krásný deštník, jehož kopule se vyrábí v populárním stínu Marsaly. Pro milovníky komplexních obrázků doporučují stylisté kombinovat oblečení s geometrickými, květinovými, rostlinnými, zvířecími potisky a červenými doplňky. To by však mělo být prováděno velmi opatrně.

Klasický oblek nebo bílá, béžová a černá barva dokonale doplňuje červený deštník. Vytváří nezbytnou rovnováhu v tomto elegantním vzhledu. Pamatujte, že při výběru deštníku byste měli vzít v úvahu vaši výšku a parametry. Vysoké holky lépe koupit deštníky s velkou kopulí, a malé ženy - malé deštníky. Pokud je příslušenství vybráno nesprávně, může vizuálně zkazit dojem celého obrazu.

Červený deštník a krátké nebo dlouhé šaty bílé barvy s malým květem nebo berry tiskem vypadají krásně. Krajkové sukně, šortky, sundresses, lehké halenky - to vše je perfektně kombinováno s deštníkem bohatého stínu. Boty si vyberete. Hlavní věc je, že přišla na párty a byla na místě.

Materiály

Pevnost deštníku a jeho trvanlivost závisí na kvalitě materiálu. Nejběžnějším deštníkem je polyester. Navenek se podobá atlasu. Když se podíváte na tkaninu v lumen, můžete vidět vlákno vazby. Drahé polyesterové deštníky obsahují bavlnu. Je navržen tak, aby zlepšil design a trvanlivost.

Deštníky jsou také vyráběny z pongee. Tkanina ve své struktuře připomíná pláštěnku. Zvláštností je, že odpuzuje vodu, proto zůstává suchá i v dešti. Kopule deštníku, vyrobená z polyesteru s teflonovou impregnací, dobře odpuzuje vodu, ale materiál je tenčí než pongee. Červený deštník této látky mění v závislosti na osvětlení své odstíny.

Deštníky vyrobené z nylonu jsou levné, ale slouží i majiteli dlouho. Po vysušení může tkanina ztratit barvu a dokonce zmenšit velikost. Často se nylonový materiál houpá a zanechává ošklivé šmouhy. Výběr deštníku, věnujte pozornost štítku, mělo by být na deštníku deštníku. Švy kvalitního výrobku jsou hladké, čisté, nitě jsou pevně fixovány a nevyčnívají po stranách.

Modely

Velká škála modelů červených deštníků umožňuje ženě, aby se dobře rozhodla, s ohledem na individuální vlastnosti stylu v oblečení, osobní preference a tipy stylistů.

 • Červená deštník hůl. Skvělá kombinace: praktický design, módní barva, elegantní styl. Třtina deštníku červeného odstínu je považována za neměnnou klasiku. Monotónnost a kontrast deštníku jsou v dokonalém souladu s designem tohoto příslušenství a jeho funkčností.
 • Deštník ve tvaru srdce. Nejromantičtější model deštníku. Dnes je to neuvěřitelně populární. Pokud chcete do obrazu vnést jedinečnost, originalitu, vyniknout v davu, je v šatníku nutná deštníková srdce.
 • Tulipán deštník. Ženský model tulipánu je vyroben v bohaté červené barvě. Rukojeť je vyrobena ve tvaru květu - uzavřený tulipán. Na vrcholu módní květinové téma. Nepřecházejte kolem průhledného deštníku s obrazem červených tulipánů.
 • Monofonní. Deštník z tlumených červených odstínů vypadá elegantní a ženský. Minimalismus je klasika, která nikdy nevyjde z stylu. Věnujte pozornost stylové verzi deštníku McQueen. Rukojeť má tvar lebky.
 • Deštník hák. Praktický a praktický model deštníku červené barvy připomíná háček. Díky pohodlnému designu deštníku lze příslušenství při chůzi zavěsit na paži, stejně jako na ramínko v hale.
 • Svatba Červený deštník pro svatbu je vynikající věc. Dokonale se kombinuje s bílou barvou a na fotografiích vypadá krásně. Takový deštník může být velkým přízvukem.Pokud je svatba na jaře nebo na podzim, bude červený deštník chránit před deštivým a větrným počasím.
 • Přivažený. Červený krajkový deštník je neobvyklá a elegantní věc. Je skvělý jako doplněk k večerním šatům. Vypadá to velkolepé, romantické a ženské.

Stylové obrázky

Nezapomeňte, že červený deštník dokonale doplňuje obraz, stává se jeho vrcholem. Pokud máte rádi červené a všechny jeho odstíny, zaměřte se na nákup elegantní model, který bude rozveselit kolemjdoucí a jeho majitel. S deštníkem červené barvy je snadné vytvořit komplexní obraz. Z ní dýchá ženskost, kouzlo, tajemství a optimismus.

 • Červená košile, bílý svetr, korálové šortky, krátké šortky, černé boty na vysokém podpatku, tmavá taška přes rameno a červený deštník. Jeho kopule mohou být zdobeny krásným potiskem v podobě krajky.
 • Dlouhé šaty v černé a bílé pruhy, černá bunda, světlé boty, šátek, velká taška a červený a černý deštník. Vezměte prosím na vědomí, že barvy v obrázku odpovídají harmonickým.
 • Džíny, hnědé vysoké boty, bílý dres, kostkovaná košile, řetězový sáček a černý deštník s červenou kupolí.
 • Krásný a živý obraz: krajka červená sukně, bílé tričko, denim spoušť, bílé ponožky a černé baletní byty. Nezapomeňte na doplňky: bílé hodinky a červený deštník dokonale zapadnou do tohoto městského vzhledu.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky