Deštníky Pasotti

Deštníky Pasotti

Vytvořením stylového obrazu nemůžete bez příslušného výběru příslušenství. Mladé dámy si koupí šaty pro sebe a v jejich hlavě se posouvají systémem, s nímž budou boty a doplňky nosit. A když vás náhle ztratí počasí a šaty jsou drahé? Pak upadnou do butiku a hledají deštníky Pasotti. Pouze tímto způsobem nemůžete zkazit náladu v den X.

Historie značky

Italská značka vyrábí luxusní gizmos po mnoho let, ale jen málo lidí je obeznámeno s obdobím svého vzniku, formování a úspěchu. Uvolnění zařízení z deště a slunečního světla se usadilo před více než šedesáti lety. Manželka Ernesto položila základy pro podnikání, které nebylo pevné. Sledovala výrobu deštníků ve své produkci a pak je distribuovala mezi turisty, jezdila na skútru. Kdyby Ernesto nezasáhl, byl by to obchod. Podařilo se mu proměnit malou řemeslnou dílnu na velkou továrnu s více než 100 zaměstnanci. Je považován za zakladatele slavné značky Pasotti. Bylo dosaženo cíle, který mu byl položen - výroba vysoce kvalitního příslušenství.

Moderní historici věří, že jeho úspěch je dán nejen jeho vnitřními ambicemi, plány a správnými kroky. Pomohl mu fakt, že v letech vydání prvního příslušenství byla ekonomika Itálie na vzestupu. To umožnilo firmě rychle vstát a produkty prodávané jako semena, tj. v obrovských dávkách. Ernesto brzy zemřel, ale podnik neopustil rodinu. V čele korporace stál Eve - dcera Ernesta a její manžel. Dívka bez dalšího přemýšlení zamířila k výrobě výrobků v jedné kopii. V důsledku toho se zvýšila povědomí o značce a jejich cena se výrazně zvýšila.

Ačkoli zpočátku vydávali deštníky, které byly levné nebo průměrné, nyní jsou pro vybrané elity elitní. Změna směru podnikání nastala na pozadí rostoucí konkurence na trhu s každodenním zbožím a nashromážděným potenciálem. Pro vydání exkluzivních deštníků se konala rebranding značky. Takže ve světě módy se objevila stará nová společnost Pasotti Ombrelli.

Vlastnosti

Příslušenství známé značky je široce zastoupeno v mnoha zemích světa. Rozebírají je rychle, protože dívky vždy chtějí být v trendu. Luxusní italské deštníky jsou skvělou volbou.

 • Při výrobě drahých a velmi kvalitních materiálů. Preferuji vodotěsný polyester (100%). Šijte jej ručně, skrývejte zcela mechanickou základnu;
 • Robustní ocel je materiál pro výrobu rámů. Prefabrikovaný rám je tuhý, a proto větrné poryvy nejsou děsivé. Zvyšuje se životnost ocelového rámu;
 • Exkluzivita je charakteristickým znakem značky. Když se podíváme na deštník, všichni jsou ohromeni vzhledem. Výrobek začíná perem, které je zdobeno krystaly Swarovski, kůží nebo kameny. Současně je rukojeť buď kovová nebo dřevěná nebo kost;
 • Každá mladá dáma má zájem, aby její obraz byl úplný a elegantní. Deštníky značky - krásný konečný detail, který je prezentován i jako dárek příteli nebo blízkému příbuznému. Nemusíte ani zabalit dárek, protože ho vždy prodávají v značkové krabici.

Sortiment

Na prodej jsou exkluzivní modely se záviděníhodnou pravidelností, ale mezi nimi je něco společného. Co Jejich vzhled není tak odlišný.

 • Ve formě třtiny. Tento výrobek je elegantní a s jeho pomocí bude jakýkoli obrázek dokončen a bude vypadat stylově. Samotný výrobek je praktický. Jeho hmotnost je malá;
 • Skládací. Modely takového plánu neberou styl, ale jsou univerzálnější než třtina. Mohou být vždy přepravovány v sáčku, vhozeny do odkládací schránky automobilu.Když najednou začne lít déšť, dívka nebude kazit její vlasy, nebude mokrá, protože její "asistent" je vždy po ruce. Nesení v sáčku vás nezatěžuje ani nezatěžuje.

Jak se nedostane do falešné?

Bohužel, ruský trh je plný čínských výrobků, které mnoho nečestných prodejců rozdává jako originály. Nikdo nechce narazit na drahý padělek. V případě deštníků Pasotti to prostě odhalí originál.

 • Kontrola rukojeti na přítomnost a nepřítomnost promáčknutí, škrábanců a třísek. Neměli by být žádné nedostatky;
 • Rukojeť by měla anatomicky sedět na paži. Pokud zasahuje do držení ruky, model se nehodí;
 • Pro přesvědčení o spolehlivosti a životnosti mechanismu se otevírání a zavírání několikrát opakuje. Je důležité tento kurz vyhodnotit, originál nebude mít při provádění tohoto postupu zaseknutí;
 • Zkontrolujte tkaninu kopule na otevřeném deštníku, jak dobře je připojen. Pamatují si, že skládací model nemá pevnou pevnou tkaninu, ale není zde žádný pokles. U třtiny je dobře natažená. Záleží na tom, jak protáhne tkanina, zda se bude při silném dešti prohýbat;
 • Originální výrobky mají vždy na výrobním materiálu štítek. Pokud je nepřítomný, pak před zákazníkem hrubý falešný;
 • Ujistěte se, že víčko je upevněno nahoře a rukojeť. Tak, aby se zjistila spolehlivost upevňovacích dílů. Neměla by tam být žádná vůle a v žádném případě by se nemělo nic lehce vzdalovat od hlavního těla;
 • Dokonce i při silném třesu (napodobení nárazů větru) se kupole nehýká ze strany na stranu;
 • Upevňovací body textilie k pletacím jehlicím jsou skryty za uzávěry na originálních, a ne šité nitěmi, jako na čínských výrobcích.

Vzhledem k tomu, deštník je často konečný detail při tvorbě obrazu, nemůžete si ji koupit tak, jakou barvu. Například dívky s bledou pletí by se měly vyhnout zeleným a modrým vzorům. Proč Protože s nimi, bledá pleť vypadá ještě bleději a vytváří chybný pocit, že jsou nemocní. Nejlepší je koupit deštníky teplé a pastelové odstíny. Jsou univerzálnější a vhodné pro všechny mladé dámy bez ohledu na pleť. Kromě toho bude žlutý nebo červený ženský deštník zahřívat dívku na deštivý den, takže nálada není tak ponurá a šedá.

A přesto Pasotti deštníky nejsou masovým produktem. Jsou vyráběny v Castellucchiu a prodávají se po celém světě - Americe, Mexiku, Haiti, Rusku atd., Ale pouze opravdovým znalcům. Již dlouho (navzdory skutečnosti, že na samém počátku vyráběli výrobky pro chudé a osoby se středními příjmy) z továrny nejsou žádné miliony zásilek. Všechny produkty jsou samostatné. Proto je oceňován bohatými lidmi, kteří svým charakterem své činnosti navštěvují společenské akce a neformální setkání s obchodními partnery. Vezmou-li to do rukou, vykonávají určitý rituál, který je jim znám. Není nutné, aby vyléval silný déšť venku, aby se mohl pochlubit ručně zhotovenou akvizicí, zdobenou odborníkem s krajkou Swarovski a krystaly. A za tuto velkolepost v obchodě žádají 150 euro. Pokud bude vidlice, bude ve stejné řadě s Jessica Parker a Jennifer Lopez, kteří již dlouho v ruce drželi červený koberec s výrobky italské značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky