Bílé deštníky

Bílé deštníky

Vlastnosti a výhody

Jaké asociace vznikají při zmínce o bílém deštníku? Letní teplo, sluneční krajky příslušenství v rukou sofistikované dámy Turgenev? Nebo stylová hůlka, která doplňuje obraz obchodní dámy, nebo možná první focení novomanželů? Bílý deštník je v každém případě velmi jasný, barevný a zároveň rafinovaný doplněk k obrazu, schopný vytvořit dojem romantické a tajemné přírody. Určitě si vybere svého majitele z davu a on to udělá nenápadně, takže pokud opustíte dům v očekávání významného setkání, pak se ujistěte, že se to stane. Kromě toho bílá barva nenarušuje přirozený tón obličeje, takže se nemusíte starat o vzhled. A pak je snadnější způsob, jak mluvit na ulici s mladým mužem, který se vám líbí, než nabídnout mu útočiště před deštěm pod deštníkem. S velkým štěstím může nezávazný projev péče iniciovat vztah.

Populární modely

Mezi bouřemi různých modelů, nikdy jít z módních odrůd, jako je deštník ve formě třtiny, skládací a opalovací krém. Zvažte každý zvlášť.

Vycházková hůl

Někdo si bude stěžovat, že je nepohodlné ho nosit, protože je velmi velký, ale toto je klasika žánru. Od deštníku v podobě hůlky dýchá aristokracie a elegance. Toto příslušenství je jednoduše vytvořeno tak, aby bylo výsledným akordem při vytváření přísného obrazu sebevědomé dámy. V ideálním případě by měl být bílý bílý a bílý uzávěr nebo baret připevněn na bílý deštník. Bude také vypadat dobře s černým svrchním oblečením. V tomto případě stojí za to se postarat o šátek a rukavice odpovídajícího odstínu. Je vhodné vyzvednout boty s bílými prvky.

Skládací

Takový deštník bude samozřejmě upřednostňován příznivci aktivního životního stylu, jehož den je naplánován na minutu a zahrnuje mnoho pohybu z místa na místo. Skládací deštník je vhodný pro svou kompaktnost, vejde se do sáčků skromné ​​velikosti. Pokud je to nutné, rychle odstranit a zveřejnit. Skládací deštníky jsou mechanické a automatické. Druhá možnost je bezpochyby výhodnější, ale existuje rozdíl v ceně.

Jako alternativu k monochromatickému deštníku lze doporučit černobílé modely, jsou demokratičtější, progresivnější, což odpovídá temperamentu aktivních žen.

Opalovací krém

Vinobraní model, kromě výkonu své hlavní funkce, často slouží jako atribut fotografie a videa. Takový deštník je často zakoupen pro svatbu novomanželů, protože přidává chuť novomanželům, vytváří atmosféru lehkosti, něhy, smyslnosti. Používá se pro focení mladých dam, které se snaží získat co nejblíže podobnosti s princeznami. Může to být jak papír, tak krajka, což je praktičtější.

Prolamované, nebo jak se jim říká, svatební deštníky lze objednat na stránkách specializovaných na prodej ručně vyráběných výrobků, jako je „Veletrh řemeslníků“ nebo „Pinterest“.

Jak si vybrat

Přemýšlím nad otázkou, který model dává přednost, v první řadě věnujte pozornost kvalitě výrobku. Bylo by lepší, kdyby byl rám vyroben z odolné oceli a ne ze slitiny smíšené s hliníkem. Nejspolehlivější deštník je ten, který je vybaven systémem proti větru, s nímž budete spolehlivě chráněni před povětrnostními vlivy.

Rukojeť by měla být pohodlná, ne příliš masivní a těžká, snadno se vejde do ruky.

Dbejte na to, aby se kopulovitý materiál nepoškodil.Mikroskopické otvory ze špatného strojního stehu jsou nepřijatelné, mohou se následně zvětšit, začnou procházet vodou a také způsobují další deformaci tkaniny a odtržení od paprsků.

Značkové výrobky

Labbra

Mladá italská značka, která vyrábí deštníky, tašky a další doplňky, dokázala vyhrát sympatie Rusů.

Jméno značky se chápe jako „rty“, tito vývojáři chtěli zdůraznit smyslnost a propracovanost svých výrobků, jejichž kvalita je tak velká, že podle názoru designérů je podobná polibku. Hot Italové jsou věrní své pověsti!

Všechny výrobky značky Labbra jsou zdobeny malým kovovým psem plemene Basset Hound, to je obchodní značka společnosti a všechny prezentace nových kolekcí se konají za účasti živého čtyřnohého přítele.

Eleganzza

Další italská značka, známá svým konceptem vytvoření dokonalého obrazu. To znamená uvolnění jakéhokoliv příslušenství, k němuž je doprovodná sada ihned vystavena. Velmi výhodný okamžik. Koupil jsem si bílý deštník a nemusím zápasit s jakou kabelkou, jaký šátek. Vše je již zohledněno a rozhodnuto pro klienta.

Ve sbírkách jsou skládací modely a deštníky - hole.

Zest

Anglický obchodní dům Zest je slušnost a kvalita hodná královny Anglie, protože Britové vždy pečlivě zacházeli se svou pověstí. Společnost vyrábí tradiční hole, stejně jako moderní automatické deštníky.

Tři sloni

Japonská značka vede svou historii již více než sto dvacet let a během této doby se etablovala jako lídr na trhu deštníků.

Deštníky se vyznačují spolehlivostí, vysokou odolností proti opotřebení a vynikajícím designem.

Flioraj

Rodištěm značky jsou Britské Panenské ostrovy. Deštníky se mohou pochlubit kreativním designem, pohodlnou rukojetí, robustním eloxovaným ocelovým rámem a robustními pletacími jehlicemi z uhlíkových vláken. Dokonce i hurikánový vítr tento deštník převrátí a teflonová impregnace látky mnohonásobně zvyšuje její trvanlivost. Cena je poněkud vysoká, ale v plné kvalitě se vyplatí

Jak se starat

Bílé deštníky jsou dobré pro jejich individualitu, blesk a eleganci, ale bohužel se rychle špiní. Jak se správně starat o své oblíbené příslušenství?

  • Pokud se deštník náhodou dostal do nevzhledného vzhledu, můžete se pokusit to umýt. K tomu připravte v pánvi mýdlový roztok, tam položte polootevřený deštník a nechte ho několik hodin. Velmi špinavé oblasti pak otřete měkkou houbou a důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.
  • V případě nedostatku času nebo touhy po mytí dojde k záchraně metody čištění s alkoholem. Musíte houbu hojně navlhčit a otřít povrch kupole.
  • Pokud ani namáčení, ani alkohol neměl požadovaný účinek, můžete zkusit použít roztok čpavku a vody, zředěný v následujících poměrech: půl sklenice čpavku a jeden litr vody.
  • Stejně jako předchozí tip lze ocet ředit vodou.
  • Pro čištění je nepřijatelné používat rozpouštědla jako aceton, benzín, petrolej.
  • Je lepší sušit produkt v polootevřené formě, aby se zabránilo nadměrnému roztažení tkaniny a uvolnění paprsků.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky