Moschino deštník

Moschino deštník

Zatažené počasí je depresivní, protože často musíte zůstat doma nebo smutní, abyste se potulovali do práce, s ohledem na louže. Déšť však může být šťastný, protože to je skvělá příležitost aktualizovat exkluzivní deštník od italské značky Moschino.

Vlastnosti a výhody moschino deštníků

Historie značky nás zavede zpět do roku 1983, kdy italský designér Franco Moschino zahájil ironickou sbírku oblečení a doplňků, inspirující módy. Vrcholem sbírky byly šaty s ozdobou ve tvaru miniaturních medvídků. Stojí za to říci, že láska k těmto drobným drobům se dodnes zachovala. Kopule a rukojeť deštníků jsou harmonické v plyšovém dekoru.

Společným rysem kolekce deštníků jsou jejich odvážné návrhy. Kromě klidných monofonních možností zde najdete kupoli se dvěma tkaninami. Z přední strany může být model monofonní, skrývá se uvnitř modré oblohy se světlými mraky, což je tak málo postrádající zatažené dny. Mužské modely jsou stručnější a jsou omezeny na etiketu umístěnou na boku kupole.

Výhodou deštníků je rozmanitost provedení. Deštníková hůlka osloví elegantní dámy a skládací deštníkový stroj najde odpověď v srdcích praktických dám, v jejichž taškách najdete deštník, náhradní boty a mnohem zajímavější a nezbytnější.

Deštník Mocshino vyniká na pozadí zboží od jiných výrobců použitých materiálů. Kupole je tedy vyrobena z polyesteru, který se nestříhá a nezvlhčuje, jak by se mohlo stát s deštníkem z nylonu. Navíc u modelů deštníků, kde se polyester používá ve dvou vrstvách, se snižuje riziko mechanického poškození.

Překvapivě tyto výhody nekončí. Deštníky jsou lehké díky unikátním jehlicím, vyrobeným ze skelného vlákna. Lehký a velmi pružný materiál jim dodává pevnost oceli i při použití pouze 8 jednotek. Je třeba říci, že k zajištění trvanlivosti a spolehlivosti deštníku s hliníkovými paprsky by potřebovali dvakrát více.

Deštník značky Moschino je perfektní od začátku až do konce. Většina modelů má praktický případ, ve kterém můžete dát deštník a skrýt ho do sáčku nebo zavěsit na rameno, jako ve verzi s holí deštníky. Deštník značky se nestydí prezentovat jako dárek, protože modely jsou baleny ve stylové kartonové krabici s názvem společnosti.

Odrůdy

Víceúčelová kolekce značky vám umožní najít perfektní deštník, který vás zamiluje do nepříznivého počasí.

Žena

Dámské deštníky Moschino jsou vyráběny ve formě poloautomatického a automatického. Rozmanitost barev lze rozdělit do skupin:

  • s květinami
  • s medvědy;
  • se srdíčky;
  • monofonní.

Možnosti samozřejmě nekončí, nicméně většina těchto sbírek je zaměřena na tyto oblasti.

Navzdory nedostatku tisků vypadají pevné ženské modely stylově. Světlé odstíny fuchsie, modré a jiné odstíny mohou být doplněny vlnitým okrajem s černou nití. Modely s medvídky a nepoznají limity v designu. Legrační medvěd může být prezentován v podobě malého tisku po celé ploše kupole, nebo to může být jeden, ale velmi roztomilý.

Muž

Pánské deštníky značky jsou také vydány v několika provedeních. Chcete-li najít deštník, který bude chránit před povětrnostními vlivy, nejen jeho majitel, ale i jeho společník, můžete věnovat pozornost modelu z třtiny, jehož průměr kopule dosahuje 120 cm, rozdíl je opravdu patrný, protože průměr standardního deštníku je 98 cm.

Kompaktní skládací deštníky osloví i muže.Jejich návrhy jsou inspirovány městskými motivy, násilím prvků a dalšími brutálními tisky. Ve sbírce tak můžete vidět deštník, doplněný zipem, který roztrhne šedé plátno.

Mezi prioritními odstíny jsou černé, šedé a modré tóny. Rukojeti jsou vyráběny v černé, hnědé a kovové barvě.

Skládací

Skládací deštníky Moschino mají plně automatický design. Jak to funguje a jaké jsou výhody? Skládací deštník se otevírá jedním dotykem během několika sekund. Model se také uzavírá jednou rukou, po které je nutné pouze ohnout tyč, současně tlačit dolů na dno rukojeti a horní část kupole.

Skládací deštník model stroj je vhodný, když déšť náhle zamrzne a ruce jsou jistě zaneprázdněni s těžkým portfoliem dokumentů. Souhlasíte s tím, že v tomto okamžiku budete držet deštník nebo otevřete mechanický model, který by nebyl příliš pohodlný a trvalo by dost času na to, aby se mokrý a zničil dokonalý styl.

Vycházková hůl

Deštník v podobě třtiny je volba slušných a zralých lidí. To se stane doplňkem k obrazu, někdy být hlavní složka úklony.

Deštníková třtina má poloautomatický design. Otevře se stisknutím tlačítka, ručně se zavře. Podle odborníků bude třtina sloužit dlouho a správně, protože její jádro nemá žádné součásti, a proto je mnohem silnější.

Modely tohoto typu mají větší váhu než skládací modely značky. Třtina o hmotnosti 549 gramů, i když těžší než automat, je stále lehčí než modely jiných značek a to vše díky minimálnímu počtu silných jehel.

Jak si vybrat

Výběrem deštníku je třeba přistupovat opatrně, protože je zodpovědný za ochranu svého majitele před chladným deštěm a nárazovým větrem.

Je třeba věnovat pozornost:

  • kopulovitý materiál;
  • tyčový a paprskový materiál;
  • design;
  • stavba

Nylon je nejlevnější materiál pro výrobu deštníků. Vyberte si to i proto, aby se ušetřit, nestojí za to, protože takový produkt se rychle roztrhne a odhodí. Nejlepším řešením by byl deštník z polyesteru, satén s impregnací a pongee.

Jádro a paprsky vyrobené z oceli mohou vydržet věčně, nicméně jejich podstatná váha se stává překážkou pro mnoho kupujících. Sklolaminát a Faberglass jsou lehké a odolné protějšky.

Dalším důležitým aspektem výběru je průměr kupole. Muži, kteří jsou se svou milovanou ženou, potřebují jen velký deštník, který dokáže chránit oba.

Konstrukce a konstrukce by měly být vybrány individuálně. Takže, pokud jste neustále ve spěchu a spěchu, nejlepším řešením bude kompaktní deštník stroj, který bude ležet v kabelce a čekat na váš okamžik. Střešní třtina, navzdory své stylovosti a rafinovanosti, lze snadno zapomenout.

Nebojte se jasných barev, protože zázračně zvednou náladu v temném počasí. Nechte to být květiny nebo sněhově bílé mraky, roztomilé postavy nebo milostná témata. Sledování těchto motivů nad hlavou je velmi příjemné, protože povzbuzujete nejen sebe, ale i kolemjdoucí obyvatele metropole.

Recenze

Deštníky značky padly v lásce s uživateli, podmanil si vynikající italský design. Jeden má rád klidný monophonic modely, jiný - barevný a tištěný. Každý z majitelů je však přesvědčen o neodolatelné a zvláštní italské přitažlivosti svého deštníku.

Dívky šťastně zmírňují modely značky. Deštníky ve čtyřech přílohách zabírají nejen minimální místo v sáčku, ale také nepřidávají významnou váhu. Spokojení majitelé s sebou každý den nesou modely a již zapomněli, co to znamená spadnout pod deště v dunném počasí.

Kvalitu modelů oceňují také uživatelé. Inovativní materiály se nerozbijí ani nebudou nosit několik sezón. Odstíny nezmizí. Podle většiny by se o takový deštník rád staral, proto majitelé pečlivě suší své nákupy před uzavřením, čímž chrání mechanismus před zlomením.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky