Elite deštníky

Elite deštníky

Nesporná pravda: levný deštník je vynikající ochranou proti silnému dešti, ale pouze pokud jste na něm svědomitě pracovali s použitím kvalitních materiálů. Volba jednoduchého deštníku je událostí, která nezpůsobuje potíže, protože téměř všechny modely prezentované v buticích se navzájem podobají typu mechanismu otevírání a zavírání a liší se pouze barvami. Deštníky Elite jsou samostatnou „kastou“ produktů, které není snadné vybrat, natož koupit. Bohatí muži a ženy jsou na nich chamtiví, ale ne mladé dívky, které mají v kapsách vítr.

Tajemný exkluzivní

Není tak snadné definovat frázi „elitní deštník“. Někteří stylisté odkazují na tuto kategorii produktů značky Burberry od 12-15 tisíc rublů a více na kus. Je to exkluzivní? Oni jsou ozvěny jinými stylisty, trvat na tom, že to vypadá stejně jako ten v butiku stojí 500-1000 rublů. Je cena důležitá pro převod produktu do kategorie produktů pro VIP zákazníky? Ne, je to druhotné a kvalita je prvořadá. Kvalita třídy elit je použití drahých materiálů pěstovaných ručně.

Exkluzivní funkce:

  • Dřevěná nebo kovová konstrukce, bez náznaku levného plastu;
  • Originální nebo neobvyklá tkanina, ze které je kupole šitá;
  • Výroba ručně bez použití strojů a jiných strojů pro řezání a šití;
  • Použití drahých kování ve výzdobě: rukojeť čalouněná v kůži, speciální knoflíková spona z perlové perly na krytu, hrot z rohu, atd.;
  • Unikátní design, který výrobci výrobků pro masový trh nebudou přemoženi. Deštníky Burberry jsou zpravidla zdobeny speciálními ikonami na rukojeti a na kopuli je aplikován unikátní vzor.

Stylisté definují drahé deštníky pro zemi výroby, ale tento přístup není zcela správný. Podobné exkluzivní produkty z krásných tkanin se nacházejí v Anglii a Itálii, v Indii a Číně. Jediné, co by si měli ruské kupující připomenout: v buticích Mega Teply Stan nebo Mega Belaya Dacha není exkluzivním nástrojem na ochranu před deštěm asijské výroby. Skládací deštník vyrobený z drahých materiálů je velkým zázrakem, ale deštníky z třtiny s kostní rukojetí nejsou na policích tak vzácné.

Emisní cena

Modelky stojí od 4,5 tisíce rublů a muži jsou téměř dvakrát dražší - 7,5 tisíce V Anglii je stejné příslušenství pro muže a ženy zhruba stejné - od 50 do 55 liber, ale to je o horní hranici ceny chybí přesné informace. Tak například ve stejné Ruské federaci, ve světoznámé TsUM, bude model nalezen za 30-35 tisíc rublů, ale ne za 1 000 dolarů. Omezená volba pro Rusy je zřejmá.

Materiály

Pro exkluzivní vždy požádal o dvojnásobnou nebo dokonce trojnásobnou cenu. Mezi zboží pro VIP zákazníky a obyčejné občany propasti, protože je nepravděpodobné, že levný deštník vybaví tuto dřevěnou rukojeť. Pouze elita získává deštníky s úchyty z bambusu, popela, kaštanu, jablka, ořechu, jilmu. Pro své pohodlí bude tento základní materiál potažen přírodní kůží a rohy budou přepracovány pod hrotem nebo kov dodají požadovaný tvar. Spona na pouzdře není jednoduché plastové tlačítko, ale perlovitě oblázková nebo dřevěná nepravidelně tvarovaná krabička.

Globální značky

Chci si koupit značkový výrobek, který se připravuje na ... vysokou cenu. Neměla by se vystrašit. Aby se nějakým způsobem přesvědčil o účelnosti nákupu, je třeba připomenout kvalitní materiály, které byly použity ve výrobě. Zakoupená položka se tak při první procházce v deštivém počasí nerozpadne na kusy. S přesvědčením, že peníze nejsou hozeny do větru, se seznámí s modely, barevnými řešeními workshopů značky Airton, Doppler a GF Ferre.Pánské deštníky těchto značek jsou darem pro milovníky stylu bílé top - černé dno a ležérní. Pouze ženy si vybírají doplňky honosných barev, muži mají svou povahou zastavit svou volbu na produktech vyhrazených tónů.

Gf ferre

Výrobky z tohoto módního domu si vyberou muži se sofistikovanou chutí. Italové byli vždy slavní pro skutečnost, že by mohli učinit vzhled deštníků vynikající a vnitřní náplň kvality. Zakladatel Fashion House má dokonce přezdívku „Gianfranco-architect“. Gianfranco sám miluje práci se strukturálními produkty a pro ně dosahuje ideálních forem. Při výrobě kopulí používajících satén nebo polyester. Jsou vždy velké, aby spolehlivě chránily majitele před deštěm. Hliníkové slitiny mohou produkovat vysoce pevné paprsky pro deštníky, které nebudou ohýbat nebo zlomit za nepříznivého počasí. Za cenu výrazně nad 100 dolarů má módní dům GF Ferre spoustu fanoušků.

Zest Airton

Neexistuje žádný nárok na vzhled, sílu a kvalitu designu, vydaného pod ochrannou známkou Airton. Ona stala se slavná tím, že dává deštníky všechny módní trendy sezóny. Tyče a skládací modely nejsou tak drahé jako produkty GF Ferre, ale zároveň překvapují svým barevným rozsahem (na kopulích jsou napodobeniny mistrů napodobující obrazy velkých umělců), materiál na výrobu kopulí - teflon (neabsorbující dešťové kapky) a systém proti větru. Jsou žádáni o relativně málo - 20-30 dolarů.

Mario Talarico

Názvy vůdců ve výrobě mužských modelů jsou pojmenovány výše, ale vládnou v řadě žen? Ne, „ženský“ vůdce je společnost Mario Talarico, která se původně prohlásila za výrobce deštníků pro elitu nejlepších materiálů. Historie značky začala v roce 1860 a brzy se vedení podařilo prodávat výrobky mezi mocnými světa a konkrétněji mezi členy královské rodiny, šlechticů a politiků v Anglii. Díky použití přírodního dřeva při výrobě rukojetí a výrobě hedvábných kopulí se velmi brzy objevili příznivci značky daleko za hranicemi Anglie.

Moschino

Název této značky je široce známý. Málokdo ví, že deštníky Moschino jsou pro své výjimečné provedení a vynikající kvalitu srovnatelné s elitními. Je snadné identifikovat produkty v buticích, protože každý detail je vyroben ručně a s duší, což umožňuje výrobu pouze osvědčených materiálů. Každý model kombinuje krásu a kvalitu, ironii a hravost.

Jsou-li deštníky Mario Talarico určeny pro starší ženy, diváky výrobků z Moschina jsou mladé dívky, které vnímají život snadno a hranolem růžových brýlí. Pouze dvacetileté dámy jsou připraveny držet s nimi něco, na kupoli, na které je něco vtipné a ironické. Téměř všechny modely jsou skladištěm humoru, zapsaným v celkové kompozici. Majitel vnímá všechny kolemjdoucí zvláštním způsobem a vyjadřuje svůj postoj prostřednictvím vzhledu příslušenství, jeho barev a složení.

Kde koupit?

  • Gents-stuff.ru - Internetový obchod, ve kterém je mnoho deštníků pro muže od slavné značky Mario Talarico s "startovací" cenou 7,5 tisíc rublů;
  • Ladys-stuff.ru. Na těchto stránkách na internetu jsou ženské modely deštníků Mario Talarico od 4,5 tisíce rublů s potisky na kopulích v podobě hub, květin, atd.

Internetové obchody nejsou jediné platformy pro nákup drahých deštníků. Můžete se projít centrálním obchodním domem v Moskvě, kde můžete narazit na dalšího předního výrobce pánských deštníků - Ermenegildo Zegna, jehož cena, i když začíná s 14 tisíci rublů, neporovnává kvalitu s produkty Mario Talarico.

Dámské a pánské možnosti od Alexandra McQueena stojí 30-35 tisíc rublů, ale vystraší skutečné kupce s kovovými lebkami na rukojeti.

Každý 11-19 tisíc rublů je prodáván „deštnými“ nástroji značky Maglia Francesco, které vypadají originálně, jsou prezentovány v široké škále skládacích modelů a hole. Výrobce se snaží při výrobě rukojetí použít dřevo z jablek, javoru, ořechu atd. A ozdobit hrot špičkami rohů.Se všemi různými modely mohou být všechny klasifikovány jako klasické.

A v TsUM, deštníky Pasotti jsou prodávány s legrační design. Rukojeti se podobají hlavám hadů, lvů, kalhotek, koní atd. Dokončovací prvky jsou vyrobeny z pravé kůže, a proto cena konečného výrobku není překvapující - od 8 tisíc rublů.

Bohužel ani v nejmódnějších butikech v Rusku nemůžete najít produkty značky James Smith & Sons. Jsou přivedeni pouze na objednávku přáteli nebo kolegy, kteří mají to štěstí, že jsou v Británii. Nabídka zahrnuje městské, plážové, turistické a golfové modely. V prodeji jsou tak populární dnes "zvířecí" produkty s majestátní a ve svém okouzlujícím vzhledu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky