Tonikum kyseliny hyaluronové

Tonikum kyseliny hyaluronové

Každý ví, že kyselina hyaluronová pomáhá udržovat pokožku mladou. To dělá tím, že přitahuje co nejvíce vlhkosti do buněk a udržuje ji tam. Pokud je však pokožka suchá, vlhkost se začíná natahovat z hlubokých vrstev epidermy, což vede k urychlení procesu stárnutí. Proto by přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou měly obsahovat velké množství vody. Velkým produktem péče obsahující tuto složku je tonikum.

Podívejte se na video recenzi: zvlhčující tonikum s kyselinou hyaluronovou.

Co to je?

Mnoho dívek vytvořilo názor, že tonikum není povinný produkt péče o pleť, a postup pro jeho aplikaci může být vynechán. Ale to není úplně pravda. Tato kosmetika má dokončit proces čištění povrchu kůže. Dokonale odstraňuje stopy různých nečistot, s nimiž nebylo manipulováno praním.

Toniky, které obsahují kyselinu hyaluronovou, také pomáhají zvlhčit pokožku a udržet ji mladou.

Jak si vybrat

Tyto produkty s kyselinou hyaluronovou jsou vhodné pro všechny typy pleti. Dokonale eliminují mazové sekrece, zabraňují mastnému lesku. No, pokud složení tonika nebude zahrnovat alkohol, parabeny a mýdlo. Taková kompozice nebude příliš vysušovat dermis, dokonce i dívky s citlivou pokožkou se budou cítit pohodlně.

Téměř nezáleží na tom, kolik kyseliny hyaluronové je ve složení tonikum, stačí na to a 2%. Mnohem důležitější je správná aplikace na pokožku obličeje.

Jak používat

Hlavní kroky pro použití tonika s kyselinou hyaluronovou se neliší od aplikace kompozice, ve které není obsažena.

  • Jasné tvář se speciální pěnou nebo micelární vodou.
  • Použít tonikum na obličej s kosmetickým diskem, nebo sprej sprej, pak otřete vatovým tamponem. Tento postup pomůže očistit zbytky nečistot od pokožky.
  • Počkat, dokud se kompozice úplně neabsorbuje, naneste krém.

Pokud lze poslední bod použití obvyklé toniky vynechat, zejména v létě, při použití přípravku s kyselinou hyaluronovou je tento postup nezbytný. Pouze v tomto případě zvlhčující účinek použití tohoto nástroje bude dosažen v plné výši a ušetřen.

Některé produkty této orientace se skládají ze zamykacích látek, které neumožňují odpařování vlhkosti z povrchu dermis. Jsou to silikony nebo oleje léčivých rostlin. Nanášení krému na ně není nutné.

Slavné značky a recenze o nich

Existuje několik značek, které tento výrobek vyrábějí, což je velmi populární. Zde je pár z nich.

LibreDerm. Nejoblíbenější značka kosmetických přípravků, jejichž složení obsahuje kyselinu hyaluronovou. Tonikum této společnosti obsahuje hyaluronát sodný, který se účinněji vstřebává do kůže, proniká do nejhlubších vrstev epidermy a přináší s sebou enormní hydrataci. Jedná se o prémiový domácí produkt. Cena tohoto výrobku je asi 500 rublů za 200 ml. Výrobek nemá sprej, aplikuje se bavlněnou podložkou.

Podle recenzí - to je vynikající nástroj, který plně zvládá funkce specifikované výrobcem. Po nanesení je pocit pohodlí, není lepkavý. Kůže je zvlhčena a svítí zevnitř.

Chanel Hydra Beauty Essence Mist. Výrobek z drahého segmentu kosmetických výrobků. Navrženo jako sprej. Pohodlné použití, můžete použít na horní části make-upu během dne. Kompozice má blokovací látky ve formě glycerinu a rostlinných extraktů. Dokonale osvěžuje a hydratuje pokožku.. Cena asi 3500 rublů za 50 ml.

Evalar "Laura". Anti-aging pleťové tonikum, které má 3D efekt. Výsledek je patrný po týdnu používání. Vrásky jsou znatelně sníženy, dermis je dobře hydratovaný a plný záře.m. Neobsahuje parabeny a alkohol. Cena asi 500 rublů na 100 ml.

Hodnocení zákazníků naznačuje, že výrobek dokonale zvlhčuje pokožku. Po aplikaci nedochází k lepivosti a těsnosti. Vhodné pro suchou a citlivou pokožku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky