Faberlic Absorbant Tonic

Faberlic Absorbant Tonic

Aby ženy vypadaly krásně a atraktivně, používají různé prostředky: nakupují a šijí oblečení, používají make-up a parfémy. Nicméně, i nejdražší oblečení a nádherné parfémy nebude, prosím, pokud tvář není v pořádku. Zvláště postiženy jsou ženy, které mají mastnou pleť.

Dnes je zde skvělý nástroj, který osvěžuje, tonizuje a má matující účinek po celý den - absorpční tonikum Faberlic.

O výrobci

Faberlic je jedním z předních výrobců kosmetiky.

Historie společnosti začala v roce 1997, její současné jméno získala v roce 2001. A pak značka "ruská linka" začala vyrábět kyslíkovou kosmetiku, založenou na důmyslném vývoji sovětských vědců.

Kosmetika stala se populární, který rostl z roku na rok. To je výstižně indikováno skutečností, že Faberlic je znám nejen v Rusku, ale také v 80 zemích blízkého i vzdáleného.

Všechny tyto roky se společnost opakovaně stala vítězem na různých mezinárodních akcích.

Společnost spolupracuje s vědci z Moskevské státní univerzity a Lékařské akademie. Sechenov. Nákup surovin se provádí od předních výrobců s dobrou pověstí, suroviny podléhají kontrole kvality. Výrobky jsou vyráběny v továrnách s nejmodernějším vybavením, jsou přísně dodržovány všechny mezinárodní normy - společnost má vlastní laboratoř pro kontrolu kvality výrobků. Samotná značka je ve státním rejstříku podniků-výrobců čistých a bezpečných výrobků.

Faberlic aktivně pracuje na inovativních technologiích a na základě vědeckých dat a studií kožních problémů vytváří účinné nástroje pro různé kožní stavy. Prostředky jsou vyráběny v produktových řadách, kde jsou všechny nezbytné prvky péče, které posilují vzájemnou činnost.

Kromě kosmetiky pro péči o obličej vyrábí společnost Faberlic širokou škálu produktů: výrobky pro péči o tělo a vlasy, výrobky pro péči o pokožku kůže a kůže, dekorativní kosmetiku a parfémy, oděvy, doplňky a šperky a domácí kosmetiku. Každý katalog obsahuje nové položky.

Je třeba dodat, že výrobky Faberlic jsou cenově dostupné, pořádají se zajímavé akce, uplatňuje se pružný systém slev a bonusů. Nejsou žádné problémy s objednávkami produktů - to lze provést na webových stránkách společnosti nebo jejích zástupců.

Proud vzduchu

Moderní život ve velkém městě s průmyslovými podniky, emocionální stres, nedostatek spánku a kouření ovlivňují stav kůže - postrádá kyslík.

Vzhledem k těmto faktorům vyrábí společnost Faberlic od roku 2015 novou generaci kyslíkové kosmetiky Air Stream. Její aktivní látky jsou Novaftem O2 a Tumerin - vývojové laboratoře společnosti. Tyto silné antioxidanty pronikají hluboko do kůže, obnovují a posilují její ochranné funkce.

Série Air Stream je reprezentována bohatým sortimentem, který umožňuje vybrat vhodnou pečovatelskou sadu pro ženy jakéhokoliv věku a jakéhokoliv typu pleti.

Tonikum z této série pomůže odstranit příznaky únavy z kůže, vyrovnat její tón, chránit jej před nepříznivými vlivy prostředí, má protizánětlivý a uklidňující účinek, vrátí pokožce zdravý lesklý vzhled.

Vlastnosti

  • Péče o obličej začíná čistěním. Absorpční tonikum je ideální pro tento proces a připravuje pokožku pro aplikaci následných produktů.
  • Tonic je ideální pro mastnou a kombinovanou pleť. Má matující účinek po celý den, snižuje velikost pórů, absorbuje nadměrný tuk v kůži.Důležitou funkcí tonika je tón a osvěžení pleti. Neobsahuje alkohol, takže nemá vysoušecí účinek.
  • Mastná pleť je náchylná k zánětu. Pravidelné používání tohoto přípravku vám ulehčí zánět.
  • Použijte tonikum by mělo být ráno a večer. Očistěte obličej bavlněnou podložkou navlhčenou v toniku.

Změna kyslíku

S věkem se pokožka stává sušší a méně elastickou, potřebuje intenzivní péči. Řada "Oxygen Resaping" je skvělým řešením.

  • Při čištění pleti, která ztratila tón, dělá tonikum „Oxygen Resaping“ skvělou práci. To bude nejen odstranit zbytky znečištění, ale také zvlhčit a osvěžit pokožku obličeje, bude mít tonizující účinek.
  • Měla by být použita s krémy stejné série. Tento aktivátor tonik je určen k přípravě na aplikaci krému, přispívá k hlubšímu pronikání účinných složek krému a zlepšuje jejich blahodárný účinek.

Verbena

Pro kvalitní čištění obličeje a následnou aplikaci krému je dobré použít Verbena tonikum.

Je vhodný pro všechny typy pleti. Jeho účinnou látkou je multifunkční komplex verbeny. Tonic bude úzké póry, vyrovnat barvu, posílit bariéru funkce.

  • Pravidelné používání tohoto výrobku snížit vrásky, obnoví tón a pružnost, zlepší pleť.
  • Tonikum Verbena je ideálním nástrojem pro boj proti změnám souvisejícím s věkem. Výsledkem bude jemná, jemná, čistá pleť, zářící mladými.

Recenze

Ženy zanechávají řadu pozitivních recenzí toniky Air Stream. Spotřebitelé s mastnou pokožkou oceňují matovací vlastnosti absorpčního tonika. Pomohl mnoha ženám vyřešit problém lesklého obličeje, zvětšených pórů, zánětů. Považují tento výrobek za ideální lék na problémovou pleť.

Ženy, které používají tonic-aktivátor, všimněte si, že krémy jsou velmi dobře vstřebávány, stav obličeje se rychle zlepšuje. Pokud se aktivátor používá ráno, pak prášek nebo korektor padají rovnoměrně.

Mnoho žen bude i nadále používat tonikum Air Stream a radit je svým přátelům a přítelkyním.

Na konci našeho článku - video recenze na seriálu Proud vzduchu od firmy Faberlic.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky