Tonic LibreDerm

Tonic LibreDerm

Péče o pleť není bez tonika - druhá fáze čištění a tonizace. Pomáhá obnovit rovnováhu pH dermis, která byla narušena praním a připravila pokožku pro další hydrataci nebo výživu krémem.

Tonikum LibreDerm pro obličej se skládá z kyseliny hyaluronové, která zadržuje a hromadí vlhkost ve vrstvách epidermy, což činí její povrch hladkým a zdravým.

Mezi tonickými produkty ruské značky existují dva typy tonik: micelární výrobek a klasická hyaluronika, jejichž výhody se významně neliší.

Vlastnosti

Tonika pro pleť ruské značky LibreDerm je ve velké poptávce mezi krajany kvůli bezpečnému složení a přítomnosti "pracovních" komponentů pro konkrétní kožní problém.

  • Tonic Tonic pomáhá čistit povrch kůže od prachu a nečistot, zbytky make-upu i po umytí;
  • LibreDerm může být použit jako osvěžující prostředek. během dne nebo v noci odstraňovat mastný lesk a pot;
  • Normalizuje kyselou rovnováhu kůže (pH) po promytí a použití vody;
  • Hydratuje a nasycuje vlhkost dermis;
  • Tonic LibreDerm připravuje kůži pro další péči a zvyšuje účinek série hydratačních přípravků;
  • Je vhodný pro péči o jakýkoliv typ pleti, včetně citlivé pokožky. vzhledem k přítomnosti hypoalergenních složek ve směsi: termální voda, přírodní extrakty, glycerin;
  • LibreDerm neobsahuje parabeny., příchutě a silikony, takže po použití není na povrchu obličeje cítit mastný film.
  • LibreDerm tonikum se neliší podle typu pletiV sortimentu je však produkt pro matování a normalizaci práce mazových žláz, klasických zvlhčujících a micelárních sloučenin.
  • Výrobky jsou uloženy v pohodlných lakonických obalech. Vyrobeno z odolného plastu a použito díky aplikaci na bavlněné podložce.

Na dalším videu uvidíte přehled produktů značky LibreDerm.

Druhy

Miceclean

O výhodách micelární vody bylo řečeno mnoho: jemně odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu z povrchu obličeje a po umytí zklidňuje podrážděnou pokožku. Ruský výrobce farmaceutických kosmetických přípravků LibreDerm v jednom produktu kombinuje osvěžující vlastnosti vody a tonika, čímž uvolňuje jedinečný hydratační přípravek.

Miceclean Micellar Tonic má transparentní strukturu a nemá žádnou chuť.

Neobsahuje alkohol a parabeny, takže výrobek je vhodný pro péči o jakýkoliv typ pokožky náchylné k podráždění. Mezi jeho složky patří glycerin - hydratační krém na kůži, který se často vyskytuje ve složení uklodových krémů pro dermis obličeje. Kromě toho, složení produktu LibreDerm má panthenol a grapefruitový extrakt - přírodní antioxidant a tonikum, některé ricinový olej pro zvlhčování a alantoin.

Hyaluronický

Je založen na kyselina hyaluronová - důležitá složka pro hydrataci suché a dehydratované pokožky. LibreDerm Hyaluronic Tonic pro obličej je vhodný zejména pro citlivou pokožku jakéhokoliv typu, protože neobsahuje žádné alergeny.

Hyaluronová kompozice bude relevantní pro suchou pokožku, protože ji může saturovat dalšími zvlhčujícími složkami, jako je kyselina hyaluronová.

To bude vhodné pro mastnou a kombinovanou dermis, protože tento typ vyžaduje hydratační a včasné čištění.

Matování

Složení matovacího výrobku LibreDerm obsahuje seratsin - komplex síry a zinku pro péči o problematické a mastné typy dermis. Obě složky mají antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti, jako součást přípravku LibreDerm zabraňují zánětu a vyhlazují již vytvořené, normalizují tvorbu kožního mazu a regulují mastný lesk. Vzhledem k pravidelnému používání libreDerm matování tonikum se seracinem je barva povrchu kůže vyrovnána a výskyt pigmentových skvrn nebo po akné je snížen.

Po první aplikaci dochází k redukci mastného lesku, kůže se stává matnou a zůstává tak několik hodin.

Pouze jeden výrobek může nahradit jiné tonické přípravky pro mastnou a problémovou pleť - micelární nebo termální vodu. Jeho pravidelné užívání v průběhu měsíce dává znatelný účinek: viditelné snížení pórů, snížení zánětu, vyrovnání celkového tónu obličeje, vyrovnání jeho povrchu.

Recenze

Ruská značka LibreDerm se etablovala jako cenově dostupná lékárna s cenově dostupnými produkty a zpětná vazba na toniku značky je většinou pozitivní.

Poslední problém byl na matování tonikum se seracinem, látkou, která může regulovat produkci kožního mazu a normalizovat acidobazickou rovnováhu dermis. Je určen pro tukové a problémové typy a ženy slaví vynikající výkon i na zralé pleti. Mladé dívky s problémy s epidermis si všimnou, že LibreDerm, matovací výrobek, pomáhá v boji proti zánětu a dezinfikuje povrch kůže dobře.

Hyaluronické tonikum je vhodné pro normální dermis: používá se jako univerzální prostředek pro tonizaci a osvěžení pleti kdykoliv během dne nebo v noci.

Dalším univerzálním lékem je micelární přípravek, který se používá pro čištění, včetně odstranění make-upu a tonizace. Spotřebitelé poukazují na nízkou cenu výrobků a jejich ideální práci s problémy na kůži.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky