Tonika pro kombinaci a normální pleť

Tonika pro kombinaci a normální pleť

Moderní dívky a ženy používají různé produkty péče o pleť. Jedním z nejpopulárnějších je obličejové tonikum. Tento nástroj odkazuje na základní složky základní péče. Existuje mnoho možností pro různé typy pleti. Dnes se díváme na tonika, která se používají k péči o normální a kombinovaný vzhled.

Péče o zdravou pokožku

Aby se zabránilo vzniku různých kožních problémů, je nutné zvolit kvalitní a kvalitní péči. Nákupní možnosti jsou obzvláště populární mezi dívkami a ženami. Ale při výběru takové kosmetiky musíte být opatrní. Nejlepší je dát přednost dražším, ale kvalitním možnostem.

Důvodem je skutečnost, že rozpočtové produkty obsahují mnoho syntetických složek, které nemají na epidermis nejlepší účinek. Jejich pravidelné používání vyvolává spíše nepříjemné následky.

Tonikum pro normální pleť lze připravit nezávisle doma. Existuje mnoho receptů na bázi přírodních surovin.

Hroznové tonikum je vhodné pro normální péči o pleť. Proces přípravy kosmetiky se skládá z následujících kroků:

  • sladké bobule (stojí za to si je vzít) nechte 2 hodiny v chladničce;
  • šťávy z hroznů;
  • med se přidává do báze (1 lžička);
  • složky jsou důkladně promíchány.

Poté by měla být směs ponechána stát asi 20-30 minut.

Z níže uvedeného videa se můžete dozvědět více receptů na toniku obličeje.

Pro péči o normální pleť se často používá kompozice na bázi ovesných vloček. 2 šálky rozdrceného produktu musí být naplněny teplým mlékem (600 ml) a přikryty víčkem. Po ochlazení může být směs použita pro péči o pleť.

Pro smíšený typ

Péče o kombinovanou pleť se vyznačuje mnoha nuancemi, a proto je důležité zvolit dobrý a kvalitní výrobek. Zvláštní pozornost je třeba věnovat složení tonika. Nejlepší je vybrat produkty na základě maximálního množství přírodních surovin. Také tonikum může být provedeno nezávisle a ujistěte se, že toto složení nepoškodí.

Stojí za zmínku, že je třeba zpracovat ty oblasti, ve kterých je zvýšená sekrece podkožního tuku. Pokud aplikujete tonikum na celou tvář, hrozí riziko suché pokožky, což způsobí zbytečné problémy.

Jedním z nejlepších domácích možností je lék na grapefruitové slupky. Čerstvé suroviny se nalijí chlazenou převařenou vodou (1/2 šálku). Po určité době musí být kůra jemně nasekaná. Výrobek trvá další 2 dny (použijte stejnou vodu), pak filtr. Výsledný nástroj otřete obličej ráno a večer.

Také pro přípravu tonik, můžete použít šťávu z mrkve (2 lžíce) a citron (1 lžička). Složky jsou smíchány, pak nalije minerální vodou (1 polévková lžíce). Připravené tonikum na utírání tváře ráno a večer. Po ošetření se doporučuje omýt teplou vodou.

Jak si vybrat

Pokud nemáte čas připravit tonikum doma, stojí za to najít vhodný nástroj na policích obchodu. V době nákupu nezapomeňte uvést typ kůže. Ihned vyhoďte univerzální možnosti, protože jejich použití nepřináší žádný efekt.

Nezapomeňte si vybrat kompozice bez alkoholu, protože tato složka nepříznivě ovlivňuje pokožku a často způsobuje suchost. Základ musí obsahovat přírodní složky.Bohužel dnes je téměř nemožné najít nástroj, který by se skládal ze 100% takových komponent. Ale stojí za to vybrat tonikum s maximálním množstvím přírodních surovin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky