Tonic značka "Sto receptů krása"

Tonic značky Sto recepty krásu

Obchodní značka "Sto receptů krásy" je nápadem ruských výrobců. V sortimentu firemní kosmetiky na obličej a tělo, stejně jako šampony a balzámy na vlasy. Složení produktů vychází z přírodních receptů a jejich účinnost byla testována ruskými dermatology.

Každá žena ví, že pro udržení pokožky v perfektním stavu a prevenci předčasných vrásek je nutné ji pravidelně hydratovat a čistit. Při nasycení vlhkostí si zachovává svou pružnost a hladkost. Mimické vrásky jsou méně viditelné na obličeji.

Společnost "Sto receptů krásy" nabízí celou řadu produktů pro účinné čištění, včetně tonik, pleťových vod, mléka, atd. Některé z nich jsou navrženy tak, aby eliminovaly matnou pleť a odstranily make-up a další nečistoty. Zde jsou jen některé příklady takových kosmetických přípravků.

Čistící a hydratační čistící tonikum

Obsahuje růžovou vodu a aloe rostlinné šťávy.

  • Růžová voda primárně zaplňuje pokožku vlhkostí, odstraňuje suchost a loupání, zklidňuje podráždění a zánětlivé procesy. Díky tomu si obličej po dlouhou dobu zachovává svou pružnost a svěžest.
  • Aloe vera Je známá svými hojivými vlastnostmi ran a její šťáva není jen součástí domácích receptů, ale také mnoha elitních kosmetických značek. Je schopna tónovat a regenerovat pokožku, je zdrojem vlhkosti.

Odměnou za pravidelné používání čisticí toniky bude dobře upravený obličej a zářivá pleť.

Tonikum je baleno v ekonomickém balení o objemu 100 ml, které trvá dlouhou dobu a pohodlné víko vám umožní otevřít a zavřít láhev jednou rukou.

Podle spotřebitelských recenzí má tonikum mírně drsný zápach, ale několik minut po aplikaci se odpařuje. Balíček ukazuje, že procento alkoholu ve složení výrobku je velmi malé - pouze 0,05%, takže není třeba se obávat, že tonikum usuší kůži.

Osvěžující tonikum "Hydratační a svěžest"

Obsahuje to samé aloe šťáva a růžová voda. Přidána byla také Kombucha, která je známá svými léčivými vlastnostmi. S ním můžete velmi důkladně vyčistit vrstvy kůže. V tomto případě bude výsledek roven tomu, aby šel k kosmetičce. Kombucha jsou schopny urychlit metabolické procesy v těle a tonizovat kůži.

Je lepší udržet v chladničce otevřenou tonikum, protože má krátkou trvanlivost a může se předčasně zhoršit při pokojové teplotě. Při nákupu dávejte pozor na složení: přípravek obsahuje karcinogeny a pokud máte příliš citlivou pokožku, může způsobit podráždění. Ale obecně, recenze o něm nejsou špatné. Opravdu čistí pokožku, odstraňuje mastný lesk na obličeji, zužuje zvětšené póry a může fungovat jako prostředek k odstranění kosmetiky.

Pleťové mléko - okurka tonikum pro odstranění očního make-upu

Tento výrobek je speciálně určen pro péči o pokožku kolem očí. Vzhledem k tomu, že zde je nejjemnější a velmi tenká, v této zóně se objevují nejrychlejší známky stresu a nedostatku spánku. Taková pokožka potřebuje zejména jemné dvoření.

Složky obsažené v okurkovém lotionu úspěšně zvládají svůj úkol.

  • Ženšen má silnou tonickou vlastnost. Ovlivňuje nejen kůži obličeje, ale i celé tělo jako celek, urychluje všechny metabolické procesy na subkutánní úrovni, zlepšuje krevní mikrocirkulaci. V důsledku toho se ovál tváře zpřísní, pleť se zlepší.
  • Zelený čaj má antibakteriální vlastnosti, což je velmi užitečné pro obličej. Je výborným antiseptickým prostředkem, čistí a napíná póry a zlepšuje tak pleť. Extrakt ze zeleného čaje účinně odstraňuje akné, zklidňuje pokožku po spálení, stimuluje tvorbu kolagenu.

Lotion - tonikum s antibakteriálním a matným efektem

Tento obličej obsahuje následující komponenty:

  • Citronová šťáva - skvělé antiseptikum. Čistí, zjemňuje a rozjasňuje pokožku, zpevňuje póry.
  • Mincovna zklidňuje, osvěžuje a zlepšuje pružnost pleti, působí protizánětlivě.
  • Tea Tree Oil aktivně bojuje s akné, akné, akné a dalšími záněty, pomáhá při léčbě herpesu, ekzémů a dokonce i zbavení, má mírný bělící účinek na kůži.

Pleťové vody a tonika "Sto receptů krásy" Doporučuje se aplikovat dvakrát denně: ráno a večer se otírá obličej a dekorační oblast bavlněným tampónem navlhčeným v toniku. Účinek je patrný při pravidelném používání.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky