Tonic pro citlivou pokožku

Tonic pro citlivou pokožku

Vlastnosti a výhody

Velmi často, když vidíme toniku na pultech obchodů, ptáme se sami sebe: opravdu potřebujeme tento nástroj a proč je to nutné?

S pomocí tonika můžete nejen odstranit přebytečné nečistoty na obličeji, ale také vymazat make-up, může také sloužit jako poslední krok v čištění kůže po použití čistícího gelu nebo pěny.

Tonic pro citlivou pokožku bude vyhovovat spravedlivému pohlaví, který potřebuje obnovit přirozenou rovnováhu pokožky, odstranit nečistoty a zabývat se zbytečným zarudnutím, stejně jako „vyživuje“ kůži nezbytnými změkčujícími stopovými prvky. S pravidelným použitím tonikum pomůže vyrovnat tón tváře a dodá mu svěží a odpočinkový vzhled.

Odrůdy

Většina výrobců je velmi vážná pro různé typy pleti a jejich vlastnosti. Například tonikum pro citlivou pokožku může být zklidňující, což nejen účinně odstraňuje make-up a nečistoty, ale také zklidňuje vaši unavenou tvář od každodenního každodenního života.

Mnoho společností také vyrábí pleťové vody a tonika, které mají na obličeji peelingový efekt. Takové výrobky nejen dokonale čistí pokožku obličeje, ale také tónují, nasycují ji užitečnými mikroelementy a vitamíny. Kromě toho, exfoliační prostředky řídí práci mazových žláz na naší tváři, eliminují mastný lesk, takže pokožka je matná a příjemná na dotek. Jako samet.

Jak si vybrat

Jedním z nejdůležitějších bodů při výběru kosmetiky pro péči o obličej je typ pleti. Záleží na něm, co vám nejlépe vyhovuje.

Velmi důležitá je také přítomnost tonického alkoholu ve složení. Chcete-li najít perfektní lék na obličej, podívejte se na obsah alkoholu na obalu nebo lahvičce. Pokud jste například vlastníkem normálního typu, nedoporučujeme čistit pokožku více než 5%. Pro kombinaci a mastnou pleť vhodná tonika od 5 do 30%. Ale pro suchý alkohol v péči o obličej je přípravek kontraindikován, protože může pokožku ještě více sušit. Je lepší dát přednost alkohol-free produkty.

Nezapomeňte, že vaše tonikum bylo užitečné pro pokožku obličeje, je lepší zvolit si ošetřující krém, gel nebo pěnu pro čištění jedné značky a série. Zlepšíte tak účinek účinků kosmetiky.

Nejlépe hodnocené

Mnoho značek vyrábí vysoce kvalitní tonika pro citlivou a problémovou pleť. Je poměrně těžké hovořit o hodnocení fondů, protože každý klient je individuální, někdo, kdo nástroj přišel, a někomu, kdo není. Chci však zmínit několik populárních firem, které vyrábějí vysoce kvalitní výrobky pro péči o obličej.

Známá a populární firma Garnier zaujímá vedoucí postavení v kosmetickém průmyslu. Mnoho dívek v průběhu let tuto značku nemění, preferuje ji pouze její. Garnier nabízí kvalitní produkty za poměrně přijatelné ceny. Mohou splňovat tonikum pro suchou a citlivou pokožku ze série Basic Care. Díky komplexu vitamínů a výtažkům z růží v kompozici tento nástroj nejenže odstraní zbytky make-upu, ale také učiní vaši tvář čistou a měkkou.

Oblíbená firma, která může být umístěna na druhém místě v žebříčku, může být považována za Nivea. Na nich najdete jemné a změkčující tonikum pro suchou a citlivou pokožku. Složení má zdravý mandlový olej.

Třetí místo může být udělena společnosti Green Mama, která nabízí řadu produktů péče vyrobených výhradně z přírodních surovin.S nimi můžete snadno najít uklidňující tonikum, které budete potřebovat, které vám vyčistí pokožku a zbaví ji nadměrného zarudnutí.

Dále bych chtěl hovořit o několika společnostech a produktech, které nejsou horší než ty, které byly popsány výše.

Ecolab Tonic pro suchou a citlivou pokožku obsahuje 95% přírodních složek, včetně zdravých olejů. Bude to vynikající volba i pro ty nejnáročnější klienty.

Podívejte se také na firmy Lumene a Avene, kde najdete mnoho užitečných produktů péče.

Uklidňující tonikum La Roche-Posay se vyrábí na bázi termální vody, neobsahuje žádné mýdlo a alkohol. To je populární mezi mnoho dívek přes mírně předražené. Kvalita se však ospravedlňuje.

Slavná společnost Clinique, která věnuje velkou pozornost přípravkům na péči o obličej, nabízí exfoliační pleťové mléko, díky kterému okamžitě zažijete viditelný výsledek. Tento produkt odstraňuje odumřelé kožní buňky, dodává mu bezkonkurenční zář a zvyšuje účinek zvlhčovače.

Tonic Bark pro obličej a krk bude skutečnou spásou pro vás díky aktivním složkám ve složení. Nejenže dokonale vyčistí obličej, ale také dodá pocit vlhkosti a svěžesti.

Recenze

Většina dívek s citlivou pokožkou náchylnou k suchu a různými záněty doporučuje uchýlit se k použití tonik, protože do značné míry pomáhají nejen zcela očistit obličej od make-upu, ale také zvlhčit a připravit ho na následnou aplikaci krému. Populární značky mezi dívkami jsou fondy od Clinique, L'Oreal, Garnier a mnoho dalších.

Také mnoho dívek a žen všech věkových kategorií doporučuje používat čistící a krémy od stejné společnosti, pouze tak můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky