Co je lepší nosit klobouk?

Co je lepší nosit klobouk?

Čelenka je módním doplňkem v rukou ženských řemeslníků a naprosto zbytečnou věcí v rukou dívek s neformovaným smyslem pro styl. Druhý článek naštěstí pomůže dnešnímu článku. Nastal čas, aby se do otázky vložil „tlustý bod“, s tím, co nosit klobouk, aby byl obraz pevný a stylový.

Výměnná móda

2017 v ústech Masona Michela, Stephena Jonesa a Philipa Tracyho - roku, kdy se uskuteční triumfální návrat do módy. Je na čase, aby si je vzali všechny mladé dámy. A co koupit? Odpověď na otázku závisí na tom, zda se jedná o zimní čepici nebo letní.

Ne všechny mladé dámy rádi na hlavě oblékly pletený nebo norkový klobouk a bez něj na ulici nic není, protože to je plné zdravotních problémů. Představují klobouky z nejnovější kolekce, která zahrnuje několik trendů. Díky spojení několika trendů se ukázalo, že každý vzorek je ještě rafinovanější, stylovější a pohodlnější. Ve vysokých módních týdnech v Londýně, Paříži, New Yorku a Miláně se ve dnech ženských show konala zvláštní atmosféra. Obrazy na pódiu byly plné elegance a díky jednomu příslušenství - kloboukům. Tracy, která na svém účtu spolupracovala s domy Givenchy a Valentino, a jeho kolegové dali svá srdce do svých sbírek, takže modely oblékli do prostého oblečení z bavlny bez ozdob.

Populární styly

 • Retro
 • Klasika,
 • Hippie elegantní.

Na vrcholu popularity jsou vzorky, které nemají ženskost, s měkkými, ale širokými poli a se zaoblenými thule. Co se objeví na oslavě u příležitosti výročí kolegy? Proč ne nosit klobouk s širokým a měkkým okrajem, který pokryje polovinu obličeje? Dáma s takovým lukem shromáždí davy fanoušků a drby kolem ní. Proč Ona vytvoří okolí tajemství kolem ní.

Všechny styly prezentované designéry jsou vhodné pro celoroční nošení. Dokonale ladí s kabáty, bundami, vestami atd. Vytvářejí módní luk, začínají od předmětu schůzky, místa konání, nastavení atd. Ovlivňují styl a materiál výroby nových šatů (cítil (absolutní trend sezóny), semiš, tvíd, kůže nebo kombinované).

Jakou barvu může tato nádhera znamenat?

 • Černá
 • Maroon,
 • Perla,
 • Antracit
 • Béžová,
 • Olive,
 • Tmavě modrá
 • Bílá,
 • Čokoláda.

Pokud ozdobíte klobouky s kameny, kamínky, třásněmi, textilními květy, peřím, očky, stanou se prostě nádhernými.

Tipy pro výběr

Je důležité vědět, jak si vybrat klobouk. Je lepší se vzdát těch, kteří si v nové sezóně získali popularitu. Ano, musíte být vedeni nejnovějšími inovacemi a know-how, ale krásnou mašlí vyjde za pomoci módních klasiků ze šedesátých let, které doplní kolenní sukni o obyčejnou bílou halenku. Obraz jako celek pomůže vyhodnotit zrcadlo.

Vyberte podle tvaru

 • Tenké děvče by mělo odmítnout klobouky se širokou krempou nebo je koupit s velkou opatrností a zvolit si ty, které nejsou širší než ramena.
 • Tlustá dáma malého vzrůstu nebude atraktivní, pokud má na hlavě malou hlavu tabletu. Stejná rada může být poskytnuta buclatým dámám: odmítnutí modelů sousedního typu a malé velikosti. S úzkým obličejem nevyhledávejte příslušenství táhnuté přes čelo nebo zadní část hlavy. Primární pravidlo, které musí být dodrženo při přechodu do obchodu pro novinku: koruna by už měla být tváří.

Fedorův klobouk

Je to možná nejběžnější ze všech. Styl odkazuje na unisex styl, tj.Je stejně vhodný pro silné i slabší pohlaví. Mužům v šatníku dominují kalhoty a džíny. Nejsou chytré, co se nosí, ale ženy mají mnoho různých věcí. Dámy nosí Fedor s kalhotami nebo džíny s halenku, lehké hedvábné šaty. Doplňky, které s ní vypadají skvěle: kravata, motýl, manžetové knoflíčky. Při šití letní Fedory používají slámu a na dekorace - šály, stuhy. Na poslední módní přehlídce, couturiers představil luky, ve kterých dívky oblečené v šortkách s bílým tričkem a sandály na nohou dal Fyodor na hlavu.

Klobouk s širokým okrajem

Na vrcholu popularity široký klobouk. Co zastupuje? Slaměný výrobek se stuhou dekorace. Hodí se perfektně na dlouhé nebo lehké šaty. Dívka, která si ji vezme s plavky a pareem, se změní na královnu pláže. Je vhodný pro každodenní nošení? Jistě, ale v tomto případě, kromě toho, budete muset koupit pár stylových kalhot obleky a šaty šaty vyrobené z hladkých tkanin.

Bowler Hat

Její další jméno je prasečí klobouk. Dříve ji nosili zástupci silnějšího pohlaví a nyní se zamilovala do žen. Nadhazovač doplní luk vyrobený z svetr, krátké džíny nebo kalhoty a svetr.

Pilulka klobouk

Tato čelenka dostala své jméno kvůli své malé velikosti. „Pilulka“ nemá pole a koruna vypadá jako válec. Dekorace klobouku je zpravidla závoj, květiny, peří a kombinace všech výše uvedených. Doplní obraz z večerních šatů nebo obleku. Není to důležité pro každodenní nošení. Kdybychom to dali, pak při velké příležitosti, tj. setkání s přáteli v drahé restauraci, na oslavu výročí atd.

Kovbojský klobouk

Charakteristické rysy - koruna, konkávní uprostřed a objem pole a ohnuté. Dámy si tento klobouk kupují s nástupem léta. Letní modely - sláma. Doporučují se ženám nosit dlouhou sukni s halenku, letní šaty a šortky s top.

Perfektní obrazy pro každou sezónu.

 • Podzim

Podzimní klobouk už není slámovým modelem, který neohřívá, ale chrání pouze hlavu před spalujícími paprsky slunce. Na podzim, módní klobouky z měkkých tónů z husté tkaniny, které jsou ideálně v kombinaci s svrchní oděvy z rouška, cheviot, rohože, tvíd, boucle, atd. Další dekorace v podobě velkého sáčku nebo pleteného šálu kolem krku nejsou zakázány. V žádném případě jej nenoste s koženou bundou, sako a bundou.

 • Zima

Nenechte si jen vybrat firemní klobouk pro zimní oblečení. Dívky se zabalí do vícevrstvého oblečení. Široký klobouk nebo klobouk s kloboukem na hlavě učiní postavu dámy masivní a trapnou. Pokud si vyberete příslušenství, pak z řady starých dobrých klasik s brutálním střihem. Vhodné oblečení pro její rovný kabát s čtvercovým ramenem a masivními botami.

Fashionistas se oblékají v zimě v teplých kabátech. Jsou čepice kombinované s kožešinou? Ano, pokud jsou ušité z plsti. Obchody jsou prezentovány všechny druhy stylů - široký-brimmed, Fedor, atd. Snaží se o spoustu modelů v obchodě, každá kráska najde produkt podle svých představ. Jak vybrat správnou barvu? Pravidlo je studené až studené, teplé až teplé práce. K bílé srsti - bílá, černá - černá a bílá, hnědá až hnědá.

 • Jaro

Jaro je časem romantiky a lásky. S nástupem tepla, mnoho osamělých dívek sní o setkání s jejich milovanou osobou, a proto věnovat maximální pozornost jejich rouchu. Doporučuje se zakoupit si malý oranžový klobouk s úzkým okrajem, který doplní obraz vytvořený pomocí klasického kabátu, saku, bikerové bundy, hubené. Jakmile se zahřeje, kupují si již široce ohraničené. Velká čelenka vypadá perfektně s šaty z tekoucích tkanin as asymetrickým střihem.

 • Léto

Fedora plsti nebo látky není vhodná pro nástup teplých dnů.Dívky odstraňují teplé doplňky hlouběji do svých šatních skříní a na prázdných policích dávají bavlnu nebo slámu. Hlavní věc, kterou si vybrat, vzhledem k tvaru obličeje. Pokud splníte tuto podmínku, dáma bude veselá, elegantní a módní. Veselá bude zdůrazňovat červený model, ale šedá vypadá jako obchodní. Jestli plánuje jít ven v letní sukni na podlahu, pomůcka s širokým lemem. Pokud nosí top s minisukni nebo krátké šaty, měl by být okraj klobouku krátký a korunka vysoká.

Hlavním doplňkem každého obrázku je klobouk. Již se stala prioritním doplňkem v šatníku módních návrhářů ze světa kinematografie a showbyznysu a nyní se vrací do života obyčejných, i když ne tak slavných, ale přesto krásných dívek. Všichni, kteří mají dobrý vkus, to určitě dostanou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky