Módní čepice pro muže

Módní čepice pro muže

Přibližně v době, kdy legendární Beatles přestali nosit pokrývky hlavy, přestal klobouk pro muže záležet na módě. Nicméně, na začátku století XXI, ona se vrátila k módě. Možná je to kvůli jeho užitečným vlastnostem - chrání hlavu za špatného počasí, a také skrývá vady vlasů, nebo první známky plešatosti.

Materiály

Převážný počet klobouků je vyroben z odolné lehké vlněné plsti, další název, pro který je cítit. Dnes, mnoho z jeho odrůd, to může být z akrylové, bambusové, vlněné směsi. Za nejkvalitnější exempláře králíků se považují drahé a neobvyklé druhy z vlny červeného novozélandského jelena. Jsou vyrobeny kožené, semišové, džínové a ekvádorské modely. Vzorky jsou také distribuovány z tvídové hmoty - je známá svou pružností, beztíže a příjemným na dotek.

Typy

Fedor

Jedná se o prvek klasiky se třemi dutinami v horní části, se stuhou a dlouhými poli. Jeho hlavní kvalitou je univerzálnost. Měkká pole snižují nebo zvyšují. Zimní pohled má skládací uši.

Trilby

Jedná se o menší verzi Fedory s velkým zářezem v hlavní části a krátkých polích. Tradičně vytvořený z králičí vlny. V současné době ji preferují mladí lidé, showbiz mods. Okouzlující, i když s poznámkami výtržnictví. Byly rozpoznány jarní a podzimní verze tvídu a plsti, letních modelů látky nebo slámy.

Homburg

Vypadá to jako Fedor, ale místo promáčknutí v koruně má podlouhlou prohlubeň, zdobenou stuhou. Vyrobeno z kvalitní plsti. Často se objevuje v ganster filmech. Ideální pro návštěvu opery nebo divadla.

Kanote

Letní klobouk z tvrdé slámy s plochou korunou. Překvapivě vhodné pro dovolenou na pláži.

Válec

Vysoká čelenka s krátkým okrajem. Vhodné pro oficiální akce. Klobouci pánové s vysokými cíli. Je vyroben ze saténu, hedvábí. Nyní atribut iluzionistů a fanoušků parní punkové subkultury.

Panama

Proutěný slaměný klobouk. Dokonale chrání před sluncem. Jako obvykle je žlutá, zdobená černou stuhou. Panamu nyní nosí bohatí lidé, snílci a výstřední. V Británii, to je oficiálně neseno soudci v kriketu, a v Ekvádoru, tato čelenka se stala národní.

Kovbojský klobouk

Cítil, sláma, někdy kůže, s vysokou zaoblenou korunou. Nejlepší je ten, který je vyroben z bobří srsti. Vyroben John Stetson v 1860s. Je dostatečně silný a snadno se čistí štětcem. V současné době je vidět na příznivce země a blues, kromě toho, podle tradice, pastevci západní Ameriky nosit.

Anglické čepice

Plochý klobouk s malým hledím vpředu. Na rozdíl od kšiltovky a čepice má společný zorník a hlavní část. Často se to děje tvíd, bavlna, vlna. Hedvábné obložení jako obvykle. Objevili se díky britským přistěhovalcům.

Pie Hat

Vypadá to jako vepřový koláč, pro který obdržel své jméno. Má kulatou korunu a pole středních délek, v horní části je speciální odsazení. Lze cítit nebo slámu. Populární mezi jazzovými hudebníky. Po mnoho let zdůrazňuje britský styl.

Bowler Hat

Zaoblený model s malými poli trčí. Tradiční barva je černá. Je vyroben převážně z plsti. Spojen s Charliem Chaplinem. V současné době se používá pouze pro obřady.

Víčko

Plochá čelenka se zaobleným tvrdým zorníkem. Vynalezen vojenským personálem. Obvykle se vyrábí z nylonu a bavlny.

Víčko

Druhé jméno je "cap cap." Armádní čelenka s krátkým hledím. Předtím byly vyrobeny z kůže, dnes - z plastu.

Baseballová čepice

Model s tvrdým hledím vpředu. Pomocí svorky můžete nastavit velikost. Populární mezi sportovci a fanoušky.

Pro koupel

Možnost pro milovníky koupele, jako kovbojský klobouk s širokým okrajem. Jako obvykle z vlny. Chrání před vysokou vlhkostí a vysokými teplotami.

Designové čepice

Francouzský krajan Louis Mariette přišel s exkluzivním kloboukem z platiny s diamanty. Australská módní návrhářka Anne Marie Willet za ním nezaostávala, protože vytvořila čelenku „Deep Blue Sea“ zdobenou pavími pery a mnohobarevnými opály.

Jak si vybrat tvar obličeje

Pro pohodlné nošení je důležité, abyste se nemýlili s velikostí. Neměla by tlačit na chrámy, létat od poryvu větru. Pokud je to nutné, ve studiu je natažen velmi úzký klobouk a nadměrně široký je pomocí pěnové pryže menší. Příslušenství by mělo být harmonicky kombinováno s pohledem majitele.

Kolo

Je třeba zastavit zrak na asymetrických fedorech. Stocky krátkých mužů se nedoporučuje, aby si vybrali ve prospěch klobouky se širokou krempou. Pro vysoké lidi, můžete se podívat na příslušenství se střední korunou a plochých polí střední šířky. Je třeba se vyhnout bowlerovým kloboukům.

Oval

Zde je přijatelný jakýkoliv druh pokrývky hlavy.

Náměstí

Obraz je příznivě zdůrazněn nadhazovanými klobouky.

Prodloužené

Člověk by měl dávat přednost hlubokému klobouku. Úspěšná volba bude fedora s širokým okrajem, jachtaři, kovbojské klobouky.

Krátké

Zde je prioritou výrobků s mělkým přistáním, vždy s kónickou korunkou a poli středních délek, nebo krátkých. Klasická Fedora, homeburgs, trilby budou vypadat stylově.

Ve tvaru srdce

Všechny typy klasického příslušenství budou dělat. Zvláštní pozornost je třeba věnovat kloboukům s průměrnou šířkou pole.

Jak si vybrat barvu

Při výběru barvy klobouku se můžete spolehnout na tón tváře.

Křehký

Hnědé a šedé klobouky budou vypadat skvěle. Odmítněte odstíny zelené.

Bledý

Je lepší naklonit se k světle šedé škále a také přemýšlet o pokrývkách hlavy ze zelenožlutých odstínů. Černé je třeba se vyvarovat.

Ruddy

Organicky mísí odstíny hnědé a bronzové. Černá barva se nedoporučuje.

Olive

Můžete si všimnout perleťově šedé a sytější olivové barvy.

Barvou musí být klobouk v souladu s oblečením. Nesmíte kombinovat černý klobouk se světlými šaty a naopak.

Kombinace s oblečením

V této věci je nutné řídit se šatní skříní a typem zakoupených šatů.

Fedor

Vypadá stylově s rovnými kalhotami, bavlněnými košilemi, sportovními bundami. Vypadá zajímavě se slunečními brýlemi a semišovými nízkými botami. Produkt oživí sadu kalhot v jednoduchém stylu, bílou košili, bundu a vestu. Zvláštní kouzlo dá šle, opakující barvu stuhy na klobouku. Světle hnědá barva Fedory může být nošena s béžovou barvou. Doplněk šedé barvy bude doplněn sadou bílých triček a černých tónových kalhot. Šarlatová Fedora je kombinována s dvoubarevným kabátem červeného tónu.

Čelenka z lehkého tónu je kombinována s džíny, tričkem a krátkou bundou. Tento model je mnohostranný. Z hladké plsti, tmavé, se stuhou hedvábí, klobouk vypadá formálně, a zelená, hnědá s hráškovou stuhou nádherně harmonizuje s sako nebo svetr.

Válec

Schopen vytvořit šokující vzhled v kombinaci s široce otevřenou bundou s rukávy zastrčenými, zejména pokud má na sobě tričko a je doplněn koženými kalhotami.

Trilby

Výrobek má zpravidla hnědou barvu a je opatřen tenkým páskem. Není špatné transformovat pánské oblečení z bavlny, volné šortky a semišové boty.Navíc to bude hodný doprovod tvídového obleku. Šedá barva trilby bude duet s vínovým tričkem.

Homburg

Zdůrazňuje účinnost. Nejsprávnější možností je nosit ji s klasickým oblekem.

Kanote

Je to dobře s košile, džíny, trička, lehký letní oblek.

Bowler Hat

Stylisté argumentují, že toto příslušenství je nesrovnatelně v souladu s přísnými obleky. Bunda, košile, šaty kalhoty a boty v kombinaci s hrncem nenechá ostatní lhostejné. Dokončete složení rovné srsti a deštníkové hole.

Pie Hat

Může doplnit soubor, který se skládá z vestavěné bundy, světlých volných kalhot a bot s lehkou podešví. Kromě toho, toto tričko může být přidán s košili s zapnutým límcem, různé atributy a hedvábnou kravatu s neobvyklým vzorem.

Kovbojský klobouk

Noste bílý klobouk s modrými džíny. Výrobek je úspěšně kombinován s kostkovanými košilemi, kůží nebo denimem vyšívaným třásněmi.

Víčko

To vytvoří vynikající obraz spolu s těsné kalhoty, džíny, lehké šátky, džínové košile.

Baseballová čepice

Je vhodné kombinovat se sportovním oblečením, kalhotami v neformálním stylu, tričkami, teniskami, bundami, semišovými botami.

Víčko

Harmonizuje s kalhotami z bavlněné tkaniny a košile, s prvky ležérního nošení. Vhodné pro cyklistickou bundu nebo kůži.

Jak se nosí

Doporučuje se nosit trochu na jedné straně. Na jedné straně by mělo být ucho skryto pod kloboukem a na druhé vykukovat čtvrtinu. Stejně důležitý je proces nošení čelenky. Nedělejte to, držte na obou stranách pole. Je lepší uchopit horní část klobouku prsty a upustit ji na hlavu, pak tvar pole nebude zlomen.

Jak se starat

Výrobek skladujte v uzavřené skříni nebo ve speciální krabici. Bílý klobouk by měl být schován před denním světlem.

Z plsti, semiše, sametu

Chcete-li osvěžit ošuntělý, již bez lesku, klobouk, je doporučeno držet ji nad párou, pak ji vyčistit měkkým kartáčkem. Kůrka chleba odstraňuje mastné skvrny. Příslušenství hnědých tónů je schopno dát život odvar z tabáku nebo čpavku.

Sláma

Odstraňte nečistoty z výrobku pomocí roztoku mýdla nebo soli. Potom může být nasycen peroxidem vodíku, vysušen a vyžehlen železem.

Chcete-li obnovit zažloutlý slaměný klobouk, můžete jej otřít citrónovou šťávou. Rozpuštěné máslo pomůže obnovit lesk tmavému příslušenství. Čepice světelné barvy oživí roztok sody.

Panamas a čepice

Panamě je zakázáno umývat se v psacím stroji, ale čepice - pouze rukama. Silné znečištění eliminuje mýdlový roztok.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky