Dámské čepice sezóna podzim / zima

Dámské čepice sezóna podzim / zima

S příchodem chladného počasí se čelenka stává nepostradatelným prvkem téměř jakéhokoliv oblečení. Nejelegantnější odrůdou je elegantní klobouk. Ve svých sbírkách mnoho designérů prezentovalo takové stylové klobouky v široké škále.

K obleku

Půvabné klobouky jsou klobouky pro ty, kteří dávají přednost ženskému stylu. Jsou milovány slavnými herečkami a zpěváky a jen dívkami s dobrým vkusem. Klobouky jsou vhodné pro každého, bez výjimky, hlavní věc je vybrat si pro svůj vzhled, to znamená pro typ obličeje a postavy.

Široká škála klobouků, z nichž každá dívka najde model, který dokonale „sedí“. Pokrývky hlavy by neměly sedět příliš těsně. Ale zároveň se ujistěte, že klobouk neklouzne s každým z vašich pohybů a otáčení hlavy.

Zaprvé, pamatujte, že klobouk by neměl být příliš malý. To vám neudělá dobře, protože to dá pouze objem tvé tváře, což je více kulaté. Ale velký klobouk bude vypadat, že si ho od někoho půjčíte.

Stylisté tvrdí, že klobouky se širokou krempou jsou vhodnější pro dívky s kulatými tvářemi, zatímco majitelé mírně protáhlých obličejů by měli věnovat pozornost klasickým modelům. Máte-li obličej, který se podobá obrácenému trojúhelníku, zvedněte malý klobouk s úzkými okraji. Pod čtvercovou tváří s jasnou linií lícních kostí je lepší nosit asymetrické klobouky.

Klobouky nejsou všechny. Proto, kupovat takový klobouk, nezapomeňte, že on sám již přitáhne pozornost. Takový chytlavý detail by neměl být příliš barevný.

Jak si vybrat

Stylistům doporučujeme vybrat si jednoduché neutrální barevné klobouky. Mít takovou základní věc v šatníku, to může být kombinován se všemi barevnými a monochromatickými oblečení. Najít takové klasické klobouky ve sbírkách moderních designérů je poměrně jednoduché, protože nabízejí širokou škálu produktů v pastelových barvách.

Můžete se také pokusit vybrat si klobouk, který odpovídá barvě rukavic, šátku nebo kabelky. Tato kombinace bude vypadat velmi stylově a věci nebudou vypadat, jako by byly pořízeny z různých obrázků. Toto pravidlo však nemusí být v souladu.

Další ne zcela zjevnou skutečností je, že čelenka má velmi silný vliv na vnímání obrazu jako celku. Proto je třeba vzít si klobouk, musíte vzít v úvahu zvláštnosti vaší postavy. Nezapomeňte, že pokud vás příroda odměnila nádhernými formami, neměli byste si zvolit miniaturní klobouk - takový obraz může vypadat hloupě a lehce komicky.

Naopak, pokud jste štíhlá a křehká dívka, zkuste doplnit svůj luk širokým kloboukem. Toto příslušenství dodá luk romantiku a učiní ho něčím něžnějším a úplnějším.

Další tip, že mnoho lidí zapomene, je vybrat si klobouk, který odpovídá vaší barvě vlasů. Tmavovlasé dívky jsou nejvhodnější pro klobouky všech odstínů šedé, stejně jako klobouky z pastelových barev. Blond dívky jsou vhodné doplňky modré, zelené a černé. Pokud máte červené vlasy - vyhněte se červeným odstínům a dávejte přednost čepicím krémové, světle modré nebo zelené.

Na podzim

Příští podzim bude trendem elegance a šlechta. V designérských sbírkách jsou nejjednodušší a stručné klobouky. Trendem budou materiály jako semiš a tvíd. Kromě toho, stylisté doporučují věnovat pozornost kombinaci několika textur v jedné čelenku. Tyto klobouky budou obzvláště důležité.

Na zimu

V zimě návrháři nabízejí diverzifikaci své pevné skříně s jasnými klobouky. V trendu budou oranžové, červené a zelené barvy, které zvyšují náladu i v nejchladnějším počasí. Často také existují klobouky s potiskem: zvířata nebo geometrické.

Aktuální modely

Podívejme se na to, co se současné modely klobouků setkaly s předními designéry v kolekci podzim-zima.

Cítil

Důraz na neobvyklé materiály v této sezoně dělal mnoho módních domů. Plstěné klobouky vypadají neobvykle. Tyto klobouky často doplňují aplikace nebo jiné prvky, které dávají výrobku jedinečnost.

Kožešina

Luxusní klobouky z přírodní kožešiny. Barvy těchto klobouků jsou přirozenou výhodou, protože přírodní nenatřená srst bude v módě. Tyto klobouky jsou ideální pro dlouhé zimní procházky.

Mink

Mink klobouky vypadají obzvláště působivě. Mink pokrývky hlavy budou vyhovovat zralým ženám. Doporučuje se nosit klasické pláště a odpovídající kožichy.

Cítil

Klobouky z plsti v této sezóně jsou překvapující originální výzdobou. Dříve, designéři byli pozoruhodní minimalismem a neriskoval doplňovat takové klobouky s něčím kromě stuh. Nyní můžete najít plstěné klobouky zdobené květinami, závoji, přezkami a dokonce i třásněmi. Pravda je vhodná pro takovou čelenku hlavně vysokých dívek.

S poli

Popularita nedávno získala a klobouky s okrajem. Se správnou volbou stylu budou tyto klobouky vyhovovat všem bez výjimky. Luk s kloboukem bude elegantní a elegantní. V tomto případě jsou podobné klobouky stejně dobře kombinované s kabátem a šaty a džíny, doplněné o svetr.

Zpočátku byly tyto klobouky vyráběny převážně z plsti. V nejnovějších kolekcích najdete nové položky ze semišových, tvídových a sudých modelů, doplněné koženými vložkami. Tam je obrovské množství a styly: zda s širokými úzkými poli, nízký nebo vysoký, rovné ticho zakřivené ven. Kromě prostého a prostého dekorativních prvků jsou k dispozici světlé modely nebo varianty zdobené stuhami a dokonce i peřím.

Vlna

Nemluvě o tlustých vlněných kloboucích. Stejně jako pocit, jsou stále jasnější a atraktivnější s každým rokem. I když milovníci klasiky nedokáží potěšit hojnost šedých a pastelově barevných klobouků. Vlněné pokrývky hlavy jsou dostatečně teplé a jsou vhodné pro nošení v offseason i v chladnějším počasí.

Co na sebe

Důležitá je také otázka kombinování klobouku s jinými věcmi od ženského šatníku. Mnoho dívek odmítá čelenku právě proto, že nevědí, jak si vybrat správné věci, které ji doplňují.

S kožichem

Kombinace elegantního klobouku s koženým kabátem harmonicky vypadá. Tato volba je vhodná jak pro mladé extravagantní ženy módy, tak pro dospělé a sebevědomé ženy ve svém stylu. Vše záleží na tom, jaké barvy a textury obou věcí.

S svetrem

Na začátku podzimu si můžete vybrat takovou stylovou kombinaci, jako je svetr a džíny. Při výběru takového obrazu zkuste vyzvednout objemný svetr a elegantní malý klobouk. To nemusí odpovídat barvě svetr. Nejlepší volbou je světlý svetr a černý nebo tmavě šedý klobouk.

S kabátem

Klasická kombinace čepice a kabátu je časem prověřená elegantní klasika. Chcete-li vytvořit stylový vzhled, kombinujte vzájemně kontrastní věci. Pokud je klobouk lehký, srst může být tmavší nebo naopak jasná. A pod tmavým kabátem můžete zvednout klobouk lehčí.

Také stylisté doporučují držet se pravidla slučování malých klobouků s vestavěnými kabáty a širšími s nadrozměrnými kabáty. Takže váš obraz bude co nej harmoničtější.

S šaty

Pro teplé podzimní počasí můžete také vytvořit obraz skládající se ze šatů, doplněný elegantním kloboukem se širokým okrajem.S lehkými šaty, takový klobouk bude velmi zajímavý tandem, který můžete doplnit buď masivní boty nebo elegantní lehké boty. No, přes šaty můžete vždy hodit koženou bundu, svetr nebo dokonce kabát.

Stylové klobouky jsou výběrem elegantních žen. Příští sezónu nejenže ztratí svůj význam, ale naopak se stanou ještě populárnější. Vyberte si model, který vám vyhovuje stylem, tvarem obličeje a typem barev, se zaměřením nejen na módu, ale také na to, jak vám čelenka vyhovuje. Pouze v tomto případě budou módní klobouky na podzim a v zimě vypadat stylově a moderně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky