Pokrývky hlavy "Kanote"

Pokrývky hlavy Kanote

V létě se teplá teplovodní pokrývka stává nejen stylovým doplňkem, ale také nezbytným prostředkem ochrany před sluncem. Dobrá a praktická volba v takových případech může být hat-kanto.

Historie

Kanote - specifický typ klobouku s rovnými okraji a válcovou korunkou, zdobený hlavně černou saténovou stuhou. Vyrobeno z lehké a beztížné slámy, bylo extrémně populární ve Francii na konci 19. století, který byl charakteristickým znakem veslařů a námořníků ve Francii. Postupem času se kanot'e zamiloval do žen, které ho původně používaly při sportovních aktivitách. Vzhledem k tomu, že klobouk dokonale chrání před sluncem, bylo vhodné ho nosit při lovu, na kole nebo na koni.

Začátkem 30. let 20. století se začal nosit slaměný klobouk se snadno rozpoznatelnou siluetou jako módní ozdobou dámského letního šatníku. Významnou roli v tom hrála známá Coco Chanel, která upřednostňovala lodníky namísto fantázových volumetrických klobouků, populárních mezi francouzskými ženami té doby.

A zdá se, že Koko, jako vždy, se ukázal být v pořádku - po tom všem, kdo na první pohled, po více než sto letech, je tento neokázaný klobouk stále populárním dodnes, stává se nejen hezkým doplňkem, ale plnohodnotným módním příběhem. jeho vývoj je znovuzrozen bez ztráty jeho jedinečnosti.

Kante v naší době

V současné době je tento klobouk populární jak u mužů, tak u žen. Tato lehká a velmi pohodlná čelenka je nosena milovníky ženskosti a romantiky, a milovníky pařížské elegance, stejně jako ženy módy, kteří dávají přednost nedbalému boho stylu.

Bílý boater s peřím je ideální pro slavnostní příležitosti, ať už je to křtiny nebo výročí. Tento ozdobný doplněk doplněný síťovým závojem se snadno stane originálním a nádherným dekorem i pro svatební účes, který nahradí znuděný závoj.

Kanoye zůstává roštovým polem pro návrháře klobouků, kteří ji oceňují pro jednoduchost a eleganci formy. Kromě klasické tkané slámy, pro její výrobu jsou používány a dražší a elegantní materiály, jako je plst, velur, všechny druhy sofistikované krajky a nejlepší přírodní hedvábné tkaniny s vynikající tkaní.

Méně přísně začal přistupovat k výběru barvy pásky, která se obalí kolem boona boatera. Pokud to bylo dříve černé, pak to může být modrá, fialová, červená, stejně jako polka dot nebo pruhované výtisky.

Jak se nosí

To je jeden z mála klobouků, které lze nosit v různých situacích a příležitostech. Je ideální pro každodenní procházky za slunečného nebo chladného počasí. Nosí jachtaře buď přímo nebo mírně na stranu, naklápěcí na stranu nebo mírně na čele. Takže budete vypadat ještě stylověji.

Malý slaměný klobouk vypadá nádherně na vysokých a štíhlých dívkách a zdůrazňuje křehkost postavy. Navíc může takový uzávěr úspěšně vytvořit podlouhlou nebo prodlouženou plochu více zaoblenou.

Dívky s nízkým vzestupem by také měly věnovat pozornost lodníkům. Elegantní klobouk s malými okraji je nejvhodnější pro obraz typické francouzky.

Také účes není nijak zvlášť důležitý: kojenec vypadá skvěle s krátkým účesem as dlouhými vlasy. Bez ohledu na to, co si vyberete - pletený cop, obvyklý půlcas nebo konzervativní potkávací paprsek - roztomilý retro klobouk může doplnit každý každodenní vzhled a proměnit vás ve stylovou a velmi originální osobu.

Stylové obrázky

Neobvyklý kánoe klobouk bude snadno doplňovat každý vzhled.Zvláště dobře je v harmonii s romantickými šaty, přidává lehkou poznámku něhy a tajemství. Jsou vítány jak tekoucí modely na podlahu, tak midi nebo mini délka. Vzdušná krajka sarafan nebo objemové šaty v boho stylu budou perfektní kombinací se slamákem.

Všechny druhy halenek a šatů se sníženými rameny budou vypadat jako ženský. Beztížný boater a zdůraznil křehké klíční kosti - tento tandem se nepochybně stane nezapomenutelným způsobem.

Květinové tisky v kombinaci s boaterem dodají nádech retro stylu. Doplnění jejich neobvyklého klobouku se nebojte vypadat staromódně nebo vtipně, protože retro styl je opět v módě.

Kanotier bude vhodným doplňkem ke všem druhům kostkovaných šatů. Je důležité, že obnovením obrazu příkladné školačky z nějakého amerického města můžete snadno „skrýt“ věk a vrhnout se na tucet let.

Nedokážete si představit svůj život bez nejrůznějších kalhot a kalhot? Kanote a zde budou užitečné! I v kombinaci s džíny, tento klobouk bude vypadat moderní a svěží, dokonale zapadající do ležérního městského stylu, a také se snaží přidat klasické džíny s bundou s kloboukem s kantonem světlých tónů. Získejte hezký mladík a stylový obraz.

Kalhotové kalhoty, tenká halenka a baletní byty, doplněné tímto kloboukem, nebudou vypadat méně elegantní. Zajímavý soubor může také pocházet z košile s motýlkem a volnými kalhotami s podvazky. Koketní boater dodá takovému luku neštěstí a vzdušnost.

Být podpisem čelenky námořníků a gondoliérů, není divu, že to je tak dobrý s obrázky námořního stylu. Malý francouzský klobouk snadno změní i nejjednodušší vestu. „Duet“ vesty, rozšířených kalhot a vodáků je považován za ideální kombinaci pro vytvoření stylu plavby po moři.

Vzhledem k tomu, jachtaři jsou často používány jako ochrana před sluncem, bude to jistě skvělý doplněk k pláži. Lehký materiál a relativně malá velikost z něj činí skvělý letní doplněk. Stylový zvýrazněk v obraze bude bez váhání v kombinaci se všemi druhy plavek a lehkých tuniků. Neméně úspěšná bude schopna doplnit lehké prádlo složené z topu a šortek.

S tímto stylovým doplňkem můžete zředit a nudit obchodní luk. Koneckonců, i ten nejpřísnější kostým s pomocí tohoto módního klobouku nabývá na vědomí francouzské koketní barvy a lehkosti. Nebojte se experimentovat, ředit obvyklý tandem klasických kalhot a přísné košile. Doplněk kanote, jistě jiskří čerstvou barvou a zdůrazní vaši individualitu.

Francouzské kouzlo nikdy neopustí módní přehlídky. Stal se nečekaným objevem módy v minulém století a je oblíbený v našich dnech, čímž se přidává obraz individuality a rafinovanosti. S tímto stylovým doplňkem budete nejen zajistit zvýšenou pozornost veřejnosti, ale také zdůraznit přítomnost nepřekonatelné chuti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky