Žlutý kabát: modely a co na sebe?

Žlutý kabát: modely a co na sebe?

Kdo půjde

Žlutá byla vždy spojena se sluncem a zlatem, přitahující pozornost svým luxusem. Je toho hodně na módních pódiích, chci se oblékat žlutě, jakmile voní na jaře a poslední sníh padá, a v zimě zahřátý žlutý kabát umožní, aby byl světlý a stylový proti baldachýnu bílého sněhu.

Žlutá má celkem několik odstínů, z nichž každý odpovídá určitému typu barvy. Univerzální barva vhodná pro téměř všechny je písek. Hořčice je dokonale hnědovlasá s tmavou pletí. Jasný neon je v souladu pouze s krásnou opálenou kůží a barva vlasů v tomto případě nezáleží. Všechny odstíny žlutého obleku nejvíce brunetky, zatímco blondýnky by se měly vyhnout žluté s nazelenalým odstínem.

Odstíny a barevné kombinace

Světle žlutá

Barva světle žluté barvy je vhodná pro typ barvy „jaro“ nebo „zima“. S ním můžete vytvořit velmi ženský a jemný obraz. Světle žlutá jde dobře s bílou, černou, tyrkysovou, světle fialovou a zlatou.

Jasné

Zářivě žlutá barva oblečení říká, že člověk je otevřený ostatním a připraven komunikovat. Světlý odstín žluté barvy vypadá efektně v kombinaci s kontrastními barvami a odstíny, jako jsou: bílá, černá, jasně modrá, červená, zelená, fialová, hnědá.

Módní trendy

Zámořské

Hlavní zaměření tohoto stylu je na rovném lakonickém řezu a volumetrické silueta. Žlutá nadměrná srst je kombinací stylu a komfortu, stejně jako skvělá příležitost skrýt vady postav. Model se nesoustřeďuje na postavu, přitahuje okolní jasnost barev a velikost jednotlivých částí: nadměrně velké rukávy a límec.

Přímý řez

Jeden z nejoblíbenějších variant je žlutý kabát s rovným řezem kolenního kloubu nebo o něco nižší. Zároveň je zde vítané minimum dekorativních prvků, které je omezeno na velká tlačítka a pás.

Vypadl dolů

Srst, rozevřená dolů dodá vašemu obrazu koketiku. Takový model bude zdůrazňovat ženskost postavy a skrývá celé boky. Oblíbeny jsou jak zkrácené modely, tak i žluté erby s dlouhými midi a maxi.

Dlouho

Žlutý kabát s délkou kotníku je populární pro několik sezón v řadě. To může být, jako přímá silueta, a mít styl kuklu. Žlutá dlouhá srst je skvělým řešením pro ty, kteří rádi kombinují styl a pohodlí v oblečení.

Černá a žlutá

Hra na kontrast černých a žlutých barev vytvoří z kabátu jednoduchý střih, jeden z nejpozoruhodnějších věcí ve vašem šatníku. V tomto případě může být černá barva jako tečkovaný tisk na hrudi nebo na sukni srsti, stejně jako na celém výrobku. Populární jsou také modely, kde jsou jednotlivé prvky vyřezány z látky kontrastních barev.

Co a jak se nosí

Žena si vybírá žlutý kabát a měla by být připravena na různé experimenty a přidat do obrazu jasné doplňky a oděvy.

Černé kalhoty, šaty a sukně jsou ideální pro žlutý kabát. Takové sestavy budou vypadat velmi elegantně a vhodně nejen během procházky po městě, ale také proto, aby byly při práci v kanceláři.

Ohromující efekt lze dosáhnout kombinací žlutého kabátu s jasně modrými šaty. Světlý tandem modré a černé vytváří pocit, zvýrazňuje dav a okamžitě přitahuje pozornost.

Hnědé kalhoty harmonicky zapadají do šatníku ve společnosti žlutého kabátu. V tomto případě by bylo ideální nosit hnědé boty v odstínech v blízkosti kalhot.

Můžete vytvořit jasný obraz tím, že nosí červené nebo zelené hubené kalhoty nebo džíny se žlutým kabátem. V této sadě byste se měli vyvarovat jasného příslušenství a používat šperky více neutrální odstíny.

Pistáciové šaty a obleky jsou skvělou volbou pro diverzifikaci kancelářského šatníku. V kombinaci se žlutým kabátem budou hrát zvláštní jasnou eleganci.

Džíny a žlutý kabát vytvářejí vynikající ležérní vzhled, který je relevantní pro mnoho aktivit. To je skvělý způsob, jak se obléct rychle a stylově, aniž byste přemýšleli příliš dlouho o své cestě.

Výběr příslušenství

Šátek

Šátek se hodí do absolutně jakéhokoliv modelu. S tímto příslušenstvím můžete rozředit jas žluté barvy a zdůraznit ji. Můžete si vybrat monochromatickou verzi, která bude logickým pokračováním kabátu.

Další běžná technika hraje na barevném kontrastu prvků oděvu. Černý nebo jasně modrý šátek, bohatý hnědý, modrý, červený a zelený, je ideální pro žlutý kabát. Obnovte obraz bílého šálu, který se také může stát neutrálním přechodovým prvkem ze žlutého kabátu na kůži.

Často se žlutým kabátem nosí šátek s barevným potiskem, jehož jedna barva má stejnou barvu jako kabát. Může to být zvířecí nebo geometrický tisk, malý hrášek nebo písmena abecedy.

Taška

Aby vyhovovaly žlutým kabátkovým pytlům jako tlumeným a jasným odstínům. Bílé a béžové modely budou schopny "klidného" trochu jasného vzhledu. Světle modrá a fialová taška přinese obraz ještě bohatších barev. Taška černé barvy bude výhra. Hluboká modrá vytvoří velmi harmonický a krásný set se žlutou.

Pokrývky hlavy

Při výběru čepice pro žlutý kabát, měli byste zvážit vlastnosti svého vlastního vzhledu: tvar obličeje a barevný typ. Současně se uchopte o barvu, která je pro vás správná, sázení na všechny barvy kombinované se žlutou. Může to být bílá, hnědá, černá, modrá nebo modrá čelenka.

V závislosti na modelu kabátu lze zvolit malý klobouk, klobouk s velkým lemem, pletený klobouk nebo baret.

Výběr bot

Srst žluté barvy je perfektně kombinovaná s koženými a semišovými botami. Dlouhý žlutý kabát bude vypadat skvěle s kotníkovými botami s vysokými podpatky a oříznutými botami s vysokými botami s pevnou podrážkou nebo nízkými podpatky. Teplé počasí vám umožní nosit se žlutým kabátem otevřené boty.

Barva obuvi může být v souladu s příslušenstvím nebo může být samostatnou součástí obrazu. Populární navíc žlutý kabát černé boty nebo hořčice, jasně modré a se zlatým leskem.

Stylové obrazy a luky

Malý plášť jednoduchého střihu je spíše stylový, výstižný oděv. Originalita obrazu je dána vkusně vybraným doplňkem a obuví z měkké fialové barvy. Skutečnou výzdobou této sady byla velká brož na hrudi a úzký pás u pasu.

Skvělý příklad toho, jak můžete být módní bez zbytečných detailů díky jasu barvy. Krátký žlutý kabát dokonale doplněný o vysoké černé boty. Hlavní dekorativní prvky obrazu se staly pásem se širokou obdélníkovou přezkou a velkým knoflíkem v horní části materiálu v barvě srsti.

Vynikající barevné ležérní sada žlutých kabátů, jasně červené kalhoty, boty a taška v zelené barvě. Krycí nátěr ve stylu dohledu poskytuje úplnou svobodu pohybu a dává určitý druh povolení pro barevný experiment s příslušenstvím.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky