Co nosit s bílou srstí?

Co nosit s bílou srstí?

Stylový a velkolepý, je schopen dát ženskost a sofistikovanost obrazu. A je to všechno o bílém plášti, který je tak milován módy po celém světě.

Vskutku má nějakou přitažlivou sílu, čímž si získala pověst elegantního a sofistikovaného svrchního oděvu.

Rozhodli jsme se vám podrobně sdělit tento kabát a uvést řadu praktických doporučení.

Vlastnosti

Bílý plášť je dlouhodobě relevantní. Není to překvapující, protože se stala skutečnou klasikou. A designéři vynalézají všechny nové styly a dekorativní prvky.

Jedná se o skvělý svrchní oděv pro jarní a letní období. Ale i za deštivého počasí to bude skvělý způsob, jak se rozveselit. Osvěžuje obraz a vytváří efekt lehkosti a novosti.

Cenová kategorie se liší v závislosti na segmentu trhu, může se jednat o masové obchodní řetězce nebo módní butiky.

Rozhodnutí o takovém nákupu však stojí za zvážení, že vyžaduje zvláštní péči. Bílá barva není nijak zvlášť praktická, takže při výběru byste měli věnovat pozornost struktuře výrobku.

K obleku

Srst v bílé barvě nemá žádné věkové omezení. Bude vyhovovat mladým dívkám i ženám staršího věku.

Také tento kabát je vhodný pro dívky s jakýmkoliv typem postavy, hlavní je vybrat nejvhodnější styl.

Navzdory tomu, že se obvykle věří, že bílá barva je vizuálně vyplněna, rozhodli jsme se tuto skutečnost lehce vyvrátit.

Chcete zdůraznit pas a vytvořit siluetu harmoničtější - vyberte si vhodný kabát, pásový pás bude plus. Nevybírejte krátké modely.

Máte-li malou výšku a jsou tam kilá, pak se zastavte na prodloužené srsti. Vizuálně táhne siluetu. Pro větší efekt noste boty s podpatky.

Barevné kombinace a odstíny

Vezměte prosím na vědomí, že bílá není tak laskavá. Má několik odstínů. Může to být velmi bílý tón, teplejší - vanilka, tlumený odstín bílé barvy s šedou, perlovou, mléčnou, atd.

Důležitým bodem při vytváření plnohodnotného obrazu je správná kombinace barev. Bílá barva se naštěstí snadno kombinuje s mnoha odstíny, takže byste neměli mít žádné potíže.

Klasika pro všechny časy je kombinace černé a bílé. Je nemožné udělat chybu. Tuto kombinaci použijte k vytvoření obchodních nebo městských snímků.

Další možností pro bílý plášť je hnědá - je to alternativa k obvyklé černé. Skvělé řešení pro podzim.

Červená s bílou vždy vypadá odvážně a působivě. Vhodné pro odvážné dívky, které chtějí přitáhnout pozornost.

Burgundsko je další módní kombinace, zejména proto, že stín je nyní na vrcholu módy.

Bílá se dobře hodí k řadě pastelových odstínů. Mezi nimi: práškové, broskvové, citronové, mátové a světle modré. Vytvoříte tak jemný a romantický obraz.

Kontrastní světlé barvy mají také právo nosit s bílou. Tyrkysové, karmínové, modré, fialové a jiné barvy jsou v módě.

Módní styly a modely

Bez límce Short

Vizuálně připomínající styl Chanel. Takový styl se liší ve zvláštní feminitě a rafinovanosti. Nebylo by zbytečné poznamenat, že takový model kabátu bude vypadat efektivněji s botami na patách.

Flared

Tento model srsti má lichoběžníkovou siluetu, vypadá jako oblíbený retro styl. Kabáty mohou ozdobit náplasti nebo manžety na rukávech.

Rozevřená silueta hrudníku vypadá původně s takovými detaily jako kapuce.

Koleno v zámoří

Volný střih, snížený rukáv a silueta, která je dnes zúžena na dno, možná číslo jedna na módní Olympus. Tento styl vypadá skvěle s dlouhým kolenem. A on dokonale zapadne do dívek s jakoukoliv postavou.

Dlouho

Obzvláště populární nyní podlouhlé modely - těsně pod kolenem nebo do středu lýtka. Silueta takového pláště může být volná, rozšířená nebo osazená.

Výhodou tohoto modelu je, že dokonale zapadá do klasického i sportovního stylu.

Stand-up límec

Vynikající řešení pro chladné období, s ním nemůžete nosit šátek. Takový model srsti připomíná mužský styl. Zpravidla se vyrábí ve stylu minimalismu.

Také kabát může být ozdoben dalším dekorem v podobě kontrastního pásu, extravagantního límce, neobvyklých knoflíků nebo populárních náplastí.

V mnoha sbírkách lze nyní nalézt stojací límec s asymetrickou sponou. Tento trend se prosadil ve světě módy.

Kožešina

Na pódiu je zpět kožešinová ozdoba. Kožešina je zdobena manžetami na rukávech, límcem nebo kapucí. Obzvláště důležitá byla kožešinová dekorace na velkých kapsách vpředu.

Může být také vyroben v bílé nebo mírně odlišné, například v barvách šedé, mléčné nebo narůžovělé.

Jak se nosí

Bílý plášť je ideální pro klasický styl. Mohou to být klasické kalhoty, oříznuté sedmi osminy nebo šipky, sukně na tužky nebo šaty. Pro takový soubor fit lehká halenka.

Tento kabát je ideální pro slavnostní událost - večeři, návštěvu divadla nebo prezentaci. To může být nošeno na vrcholu stylové šaty nebo přehozené přes ramena.

Kromě klasického bílého kabátu - skvělá volba pro ležérní styl. Vyberte si džínsy jakéhokoliv modelu a stylový top - ready-made image pro každodenní život. Nevybírejte džíny pytlovité nebo širokořezné, s kabátem by vypadalo lépe, nebo rovné modely.

Pod kabátem můžete také nosit košili a na sobě svetr. Vrstvení je dnes v módě.

Nezapomeňte na příslušenství, s bílým pláštěm si můžete dovolit experimentovat. Světlé plastové, zlaté nebo dřevěné dekorace se snadno vejdou do vybraného obrazu.

A co je nejdůležitější pro dokončení obrazu vyzvednout původní šátek nebo ukradl. Aby bylo možné zdůraznit individualitu - efektivně ji uvázat na krku.

Jaké boty nosit

Bílý plášť dokonale ladí s botami s podpatky - boty, kotníkové boty nebo boty.

Jehlová čerpadla s kabátem mají nějaký magický efekt. Obraz okamžitě získá nádech luxusu a ženskosti.

Dnes v módní vysoké semišové boty v šedé nebo boty. S kabátem v bílé barvě budou vypadat úžasně.

Pokud se však více angažujete v neformálním stylu, můžete si vybrat z celé řady - baletní byty, mokasíny, ploché boty a další boty. V této sezoně kombinujeme sportovní obuv s kabátem, aby nikdo nepřekvapil. Tento trend lze pozorovat v knihách návštěv nejslavnějších návrhářů.

Stylové obrazy a luky

Oříznutý bílý plášť s kožešinovým límcem. Jde dobře s kotníkovými botami a šedými džíny. Laconic design umožňuje nosit takový plášť s jakýmkoliv oblečením.

Bílý kabát bez límce rovnou siluetu. Původní ženský obraz. Oříznutý rukáv zdůrazňuje krásu rukou. Tento obrázek ukazuje klasickou kombinaci bílého pláště s barvami jako černá a hnědá.

Srst je bílá s burgundskými kalhotami a botami. Prodloužená silueta kabátu, módní bordová barva a čepice jsou velkolepým obrazem, který kombinuje několik módních trendů. Malá růžová taška s dlouhým řetízkem dává ženský vzhled.

Bílý plášť s bílými šaty. Důraz je kladen na originální boty a tašku s nýty.

Módní vzhled je zdarma silueta kabát s šaty kalhoty. Laconic design celkové sady pomáhá vytvořit originální a jedinečný vzhled. Obraz je doplněn mléčnými barevnými kotníkovými botami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky