Zimní kabát s kožešinovým límcem

Zimní kabát s kožešinovým límcem

Studené zimy vlastní většině území naší země nutí ženy, aby věnovaly zvláštní pozornost výběru svrchních oděvů. Nejoblíbenější zimní kabát s kožešinovým límcem. Existuje mnoho variant takového povlaku, ale všechny jsou spojeny praktičností, dostupností a splněním požadavků.

Vlastnosti

Zimní kabáty mají širokou škálu materiálů, stylů, barev a povrchových úprav. Jejich hlavní funkcí je ochrana před chladem. Kožešinový límec vám to umožní, aby to bylo možné, a zachránil ho před povětrnostními vlivy. Srst s kožešinou vypadá žensky, elegantně. Může si dovolit ženu s jakoukoliv postavou, bez ohledu na věk a bohatství.

Srst lze nosit s jakýmkoliv oblečením: kalhoty, džíny, sukně. V závislosti na podnebí si můžete zvolit nátěr materiálů střední nebo vysoké ochrany před chladem. Hlavní roli zde bude hrát nejen vnější materiál, ale i podšívka.

Populární styly a modely

Kožešinový obojek - jeden z trendů v nové sezóně. Proto zdobí sbírky většiny výrobců svrchních oděvů. Módní detaily lze vidět na plášti roušky, na srsti dolů a prošívané. Kožešinový lem lze opakovat na manžetách, kapsách a kapuci.

S kapucí

V zimním období jsou nejvíce žádané modely s kapucí. Kryt je spolehlivou ochranou proti větru, chladu a srážkám. Nejčastěji můžete vidět zimní kabát s kapucí zdobenou kožešinou. Límec v takovýchto vrstvách buď neobsahuje srst, nebo zcela chybí.

Nejteplejší variantou je kabát, ve kterém jsou obojek i kapuce zdobeny kožešinou. Je to méně časté. Kožešina pro všechny části srsti se používá převážně stejně, tvořící jediný soubor.

Na syntetickém winterizeru

Povlak na syntetickém zimovisku je praktický, má širokou škálu modelů a je levný. Je lehká, pohodlná, nebojí se vlhkosti. Syntetizátor zimy používaný v podšívce udržuje teplo a zabraňuje pronikání studeného vzduchu. V závislosti na množství polstrovaného polyesteru se liší tloušťka povlaku. V průměru jsou výrobky na syntetickém zimním zařízení navrženy na zimu do -20 ° C.

Syntetický zimič vyrobený lepidlem může způsobit alergickou reakci. Podložka ze syntetického zimního skla postupně ztrácí význam. To je nahrazeno jinými, více moderními protějšky, včetně tinsuleyt, sintepukha nebo holofiber.

S koženými kapsami

Jedním z hlavních trendů nové sezóny je srst s koženými kapsami. Kožešina zahřeje ruce a umožní vám přidat obrázek originality a stylu. Jedná se především o velké náplasti, které jsou umístěny ve spodní části výrobku. Vytvářejí další objem v oblasti stehen, proto ženy s plným tělem a hruškovým typem se nedoporučují.

Srst dolů

Pro regiony s drsným podnebím bude kabát praktickým a spolehlivým řešením ochrany před chladem. Tyto nátěry jsou v průměru určeny pro teploty do - 30 ° C. Jako vrchní materiál se používá potahová tkanina. Zabraňuje pronikání vlhkosti a studeného vzduchu.

Pro výplň používá mnoho výrobců husí kůži. Srst dolů je lehká, ale často objemná. Proto v posledních letech se designéři stále více věnují jeho designu. Díky přizpůsobenému řezu a dalším stehům se srst dostane do správného tvaru a vypadá méně objemně a více žensky.

Prošívaná

Prošívaný kabát je vyroben na bázi syntetických materiálů.Je určen pro chladný podzim a ne příliš tvrdou zimu. Přítomnost mnoha stehů na výrobku zvyšuje jeho pevnost a snižuje tloušťku. Taková srst je tedy schopna zdůraznit důstojnost postavy a nepřidá extra objem plnohodnotným ženám.

Materiály

Materiály použité pro výrobu nátěru jsou různé. Mnohé z nich obsahují v základně vlnu. Velmi oblíbené jsou kabáty z pláštěnky a kůže.

Kůže

Kožené kabáty s kožešinovým límcem - jeden z trendů nové sezóny. Tento nátěr je vhodný pro teplou zimu. Může doplnit kožené manžety nebo kapsy. Nejvýznamnější modely střední délky dvouřadé nebo jednořadé. Barva pleti může být černá, hnědá, béžová, modrá nebo zelená.

Drape

Drap je nejoblíbenější vlněný materiál pro kabát. Má dobré tepelné a větruvzdorné vlastnosti. Povlak ze 100% vlny se však velmi rychle nosí, takže do kompozice se přidávají syntetická vlákna z polyesteru nebo polyamidu.

Ideální poměr vláken: 80% vlny a 20% syntetiky. Kromě toho může srst obsahovat kašmír, který dodá produktu měkkost. Neměli byste si vybírat načechrané roušky, rychle se tvoří pelety.

Vlněné

Vlněné kabáty - vždy aktuální, elegantní, ale ne vždy praktické. Některé typy těchto nátěrů se bojí vody a všechny vyžadují řádnou péči. Kromě roušky je k dispozici kašmír, tvíd, velur, boucle a matting.

Nejdražší je kašmírový kabát. Kašmír je vyroben z podsady kašmírských koz. Navzdory své ceně však srst není vysoce trvanlivá. Totéž platí i pro kabát velur. Rychle se opotřebovává a ztrácí svůj tvar.

Kabát tvíd je dlouhá doba. Vyznačuje se ozdobou vánočního stromu. Kytice a mat - hrubé na dotykové materiály. Kromě toho, na plášti boucle snadno provést utažení.

Pláštěnka

Plášť s pláštěnkou s kožešinovým límcem je zimní oděv. Pláštěnka chrání před větrem a vlhkostí a izolace v jejím složení chrání před chladem. Takové povlaky mohou být vyplněny syntetickou nebo přírodní izolací. Liší se snadností a pohodlím.

Odrůdy kožešin

Dokončování hraje důležitou roli v každém oblečení. Nejprve přitahuje pozornost. Ani nejteplejší a praktická srst nebude řádně vyhodnocena, pokud srst pro ni nebude nejlepší kvality a vzhledu. Kožešina může být umělá a přirozená. Každý z nich má specifické vlastnosti jak vzhledu, tak i životnosti.

S umělou kožešinou

Umělá kožešina je vyrobena převážně z akrylu. Bavlna a hedvábí lze nalézt ve vysoce kvalitních kožešinách. To velmi napodobuje skutečnou srst, délka hromady a jeho hustota může být různá. Přes toto, umělá srst je nižší ve vlastnostech. Udržuje teplo horší, je náchylný k oděru, deformaci z vody a je poměrně krátká.

Pozitivní vlastnosti zahrnují jeho snadnost a dostupnou cenu. Vysoce kvalitní umělá kožešina navíc nezpůsobuje alergické reakce a nevyžaduje zvláštní péči.

Z přírodní kožešiny

Pro obojek lze použít jako cenný, drahý druh kožešin a další možnosti rozpočtu. Sova srst je považována za nejcennější, od dávných dob personifikuje vysoké postavení svého majitele. Je měkká, lesklá, má dlouhou životnost. Tato srst je drahá, proto se používá hlavně pro výzdobu.

Podobný vzhled s sobolí srstí má kuřecí srst. Je to také nádherné, ale hrubé. Kožešina kuna má na rozdíl od jiných druhů přírodní kožešiny úžasnou vlastnost, aby nezpůsobovala alergie. Bude sloužit nejméně sedm sezón, a je mnohem levnější než sobolí.

Kožešina Fox má dlouhou hromadu a vynikající vlastnosti stínění. Je měkká, hustá, v zimě se stává ještě více načechranou. A náklady na kabát s límcem lišky jsou cenově dostupné.Liška předává ženě zvláštnosti jejího charakteru a obrazu, včetně chytrosti, vynalézavosti a ženského kouzla.

Mezi elitou je norková kožešina. Je lehká, měkká a má atraktivní vzhled. Norkový límec bude trvat dlouho, 7-10 ročních období, a bude prezentovat poznámku. Stejná životnost má astrakhan a polární lišku. Kromě toho, Arctic Fox je jedním z nejteplejších druhů kožešin, spolu s sobolí, kuna, skopové a lišky.

Pro obojek lze použít nutrie, muskrat, činčil a králík. Poslední dvě z nich nebudou trvat déle než dvě sezóny, takže cena výrobků s takovou kožešinou je nízká. Nejodolnější jsou vydra a srst bobrů. Popularita v poslední době získává mývalí srst.

S mývalí srstí

Mýval na termální funkce a cenu se nachází uprostřed seznamu kožešin. Je to srst s dlouhým zdřímnutím, načechraným, měkkým a lehkým. Je teplejší než norka a dražší než liška.

Mývalová srst se zřídka používá ve své přirozené formě. Je tónovaná a malovaná. To vám umožní vytvořit světlé, stylové oblečení současných barev. Seznam pozitivních vlastností stanoví pouze svou pozici v seznamu populárních druhů kožešin.

Délka

Délka srsti může být krátká i dlouhá. Při výběru délky se musíte zaměřit na svůj šatník.

Krátké

Počet krátkých kabátů zahrnuje délku od stehna po koleno. Ty nejkratší vypadají skvěle s kalhotami a džíny.

Dlouho

Dlouho je srst pod kolenem. Tyto kabáty jsou nejvhodnější pro šatní skříň, kterému dominují šaty a sukně.

Barvy a výtisky

Po dlouhou dobu bude sloužit kvalitní materiál klasických barev: černá, šedá, bílá, červená, tmavě modrá, zelená. Skotská klec a husí noha jsou vždy relevantní. V nových ročních obdobích získává stále větší oblibu srst béžové barvy a bohaté světlé barvy: oranžová, žlutá, šarlatová, jasně zelená. V módě zvířat, rostlin a abstraktní tisky, vložky z kožešiny a kůže, kombinace různých materiálů.

Béžová

Béžový kabát preferují ženy, které chtějí vypadat moderně a stylově. Tato barva je klasická. Má mnoho odstínů: fialová, hnědá, šedá, oranžová, žlutá. Volba barvy nátěru je založena na barevném typu vzhledu. Ženy s chladnými odstíny pleti nejsou vhodné teplé barvy a naopak.

Barva srsti by se neměla mísit s pokožkou, ale měla by být alespoň lehčí nebo tmavší. Béžová je v kombinaci s hnědou, žlutou, černou, zelenou, modrou a vínovou.

Červená

Červený kabát je vybrán aktivními ženami, které chtějí být centrem pozornosti. Červené povznášející v ponurém počasí. Je vždy relevantní, ale není vhodná pro každou ženu. To by mělo být upuštěno pro ženy s bledou kůží náchylné k zarudnutí nebo zánětu.

Může být kombinován s neutrálními barvami, béžovou a teplou hnědou. S oranžovou barvou, zejména bohatými odstíny, červená bude jasná, plná energie tandem. Také se vejde do zelené, modré a fialové barvy.

Černá

Černá barva je velmi univerzální v módě. To je barva síly a smutku. Je hluboký, tajemný a může způsobit depresi. Různé druhy oblečení v něm vypadají jinak. Pokud jsou šaty štíhlé, vytváří křehký obraz, pak srst v černé barvě naopak vytvoří pocit objemu, větší váhu.

Černou barvu volí ženy, které musí být samy. Udržuje ostatní v dálce. Vzhledem k tomu, že se jedná o neutrální barvu, může být zředěna jakoukoliv barvou.

Šedá

Šedá je univerzální, nepřitahuje pozornost a je spojena se stabilitou, každodenním životem. Dává dojem nedostatku času a způsobuje apatii, ale nikdy se nevadí. Toto je nejpřátelštější barva ve vztahu k jiným barvám. Vzhledem k tomu, že se nezaměřuje na sebe, barvy vedle něj se stávají znatelnějšími.

Krásné modely velkých velikostí pro obézní ženy

Aby celá žena vypadala štíhleji, musíte si vybrat kabát s lichoběžníkovou siluetou.Kožešinový límec, nejlepší ve tvaru V, by neměl být masivní, příliš svěží. Obojek odvede pozornost od širokých boků a tvar písmene V protáhne siluetu. Velké bříško pomůže skrýt kabát s vysokým pasem, se šněrováním v pásu. Nakreslete siluetu a diagonální výkresy.

Pláště s velkými náplastmi zvětší tvar, takže kapsy by měly být šity, méně viditelné. Raglanové rukávy pomohou zúžit ramenní linii. Tukové ženy mohou být zdobeny nejnověji v nové sezóně ponchos, dohled, Cape. Mohou nosit srst rovného střihu střední délky.

Jak si vybrat

Při výběru nátěru by se měl stavět především na klimatických podmínkách. Dále je třeba určit požadovanou životnost, vybrat barvu, styl pro typ postavy, nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě vybraných výrobků. Některé vrstvy zůstávají relevantní po celá desetiletí, jedná se o klasické typy nátěrů, které se od svého vzniku mírně změnily. Jiní, originální a módní, mohou někdy potěšit více než jednu nebo dvě sezóny. Proto se životnost týká nejen kvality srsti, ale i módních trendů.

Rysy postavy hrají při výběru kabátu menší roli. Vysoké ženy by si měly zvolit kabát s důrazem na pas těsně pod kolenem. Vrchol srsti může být krásně vyzdoben. Nízké ženy se nedoporučují nosit dlouhé kabáty. Tuto funkci jen zdůrazňují.

Ženy s hruškovitou postavou budou mít nad kolenem volnou srst s krátkým rukávem. Vynikajícím doplňkem by byl kulatý stojací límec.

Ženy s širokými rameny se hodí na krátké možnosti srsti s akcenty na břiše. Může to být jasná kontrastní tlačítka, kapsy s klopami. Je lepší zvolit si kabát světlé barvy se širokým límcem.

Srst vypadala slušně, především by neměla být zmačkána. Při nákupu je třeba jej na několik sekund zmáčknout a uvolnit. Pokud není narovnán a modřina je viditelná, je lepší odmítnout nákup.

Důležitou roli hraje materiál podšívky. Viskóza je pro to nejlepší. Má podobné vlastnosti s přírodními materiály, takže se pohodlně nosí. Podšívka acetátového hedvábí se rychle stává nepoužitelným.

Přehled zbrusu nových produktů

V nové sezoně lze v kolekci Dorothee Schumacher vidět srst s kožešinovým límcem. To je čepice v neformálním vzhledu. Alexander McOueen představil kabát s kontrastním límcem. Blumarine kombinuje plaz s kůží. V kolekci Trina Turk najdete kabáty v klasické tradiční barvě.

Anya Hindmarch používá světlé barvy a dekorativní prvky. Antonio Marras - pestré a živé tisky a vzory. Kabáty s kožešinovým límcem najdete ve sbírkách Agnova, Calvin Klein, Alberto Ferretti, Emanuel Ungaro a Dennis Basso.

Recenze

Povlaky společností Pompa, Avalon, kabáty továren Kaliaev, Zara, Chanel, Mango a Kerry jsou velmi oblíbené a žádané. Uprostřed žebříčku byli výrobci Burberry, Love Republic, Armani, Benetton, Savage, Befree, Hugo Boss. Adidas, Asos. Seznam uzavírá výrobce Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Luhta, Finn Flare, Pulka, Mexx, Versace, Tom Farr a Guess. Hodnocení je ovlivněno kvalitou výrobků, cenou a povědomím o značce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky